eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
OtaBocaJuniors Liste gör
Yazar

Buğra
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı OtaBocaJuniors Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2013 saat 21:50
Alıntı yapılan since65

Sıcacık salonunda TV karşısında maçı seyredip, LigTV den aldığı görüntüyü koyup taraftarda iş yoktu,tribünler boştu diye ahkam kesmek kolay.

Bak abi benden yaşca büyüksün saygıda kusur etmek istemiyorum bu lafın bana nereden biliyorsun maça gidip gitmediğimi neden hemen ön yargı ile yaklaşıyorsun 56 yaşına gelmişsin bak abi diyorum saygıda kusur etmiyorum...

Bugün tribündeydim maçtan geldikten sonra facebookta maçın özet görüntüsünü yayınlamışlar bende oradan resmi çekip koydum insanlar hakkında yorum yapmadan önce bilgi sahibi ol hadi gitmesem maça dediklerine katılıcam ama maça gittim direk ön yargıyla yaklaşman hiç hoş olmamış 56 yaşına gelmişsin birde yazık vallahi yazık...
Kır çiçekleri,Vur çiçekleri,Öldür çiçekleri...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2013 saat 21:54
Alıntı yapılan kalender 26

40 yıllık çile

Kadına kıza fındık fıstık atanlar,
Kulübün arabasını karısına verenler,
Ev kirasını kulübe ödetip sıcacık oturanlar,
300 trilyonu bitirip,100 trilyon borç takanlar,
"Para yok "deyip bir tane tribünün üstünü kapatamayanlar,
Bu çocuğun hakkını nasıl ödeyecekler,
Adalet sormazsa ALLAH SORAR.

Yalnız hala onların yandaşları oldugunuda unutma
bir dünya yediler icdiler üstüne birde borç takıp gittiler
HESAP VERMEYEN HESAP SORMAYANA HAKIMIZI HELAL ETMİYORUZ.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2013 saat 22:01
Alıntı yapılan OtaBocaJuniors

[QUOTE=since65]  Sıcacık salonunda TV karşısında maçı seyredip, LigTV den aldığı görüntüyü koyup taraftarda iş yoktu,tribünler boştu diye ahkam kesmek kolay.

Bak abi benden yaşca büyüksün saygıda kusur etmek istemiyorum bu lafın bana nereden biliyorsun maça gidip gitmediğimi neden hemen ön yargı ile yaklaşıyorsun 56 yaşına gelmişsin bak abi diyorum saygıda kusur etmiyorum...

Bugün tribündeydim maçtan geldikten sonra facebookta maçın özet görüntüsünü yayınlamışlar bende oradan resmi çekip koydum insanlar hakkında yorum yapmadan önce bilgi sahibi ol had

Niçin üstünüze alındındınız anlamadım.Lafım direk size değildi.Ayrıca yazdıklarımda da saygısızlık olduğunu sanmıyorumç  Maçtaysanız,  eğer şeref tribünündeki ısıtıcıların karşısında değilseniz ,soğuğun ne kadar şiddetli olduğunun farkındasınız. Bu durumda tribündeki taraftarın fedakarlığını küçümsememek gerekir.
since1965
Yukarı
OtaBocaJuniors Liste gör
Yazar

Buğra
  Alıntı OtaBocaJuniors Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2013 saat 22:04
Alıntı yapılan since65

Niçin üstünüze alındındınız anlamadım.Lafım direk size değildi.Ayrıca yazdıklarımda da saygısızlık olduğunu sanmıyorumç  Maçtaysanız,  eğer şeref tribünündeki ısıtıcıların karşısında değilseniz ,soğuğun ne kadar şiddetli olduğunun farkındasınız. Bu durumda tribündeki taraftarın fedakarlığını küçümsememek gerekir.

Ligtv'den aldığı görüntüyle diyorsun sayfada tek ben alıp paylaştım ligtvden görüntüyü bundan olmuş olabilirmi acaba kendi üstüme alındığım ?

Yok şeref tribününde veya vıpte değilim o kadar zengin biri de değilim normal bir vatandaşım Senelerdir Eskişehirspor taraftarıyım soğuk veya sıcak demeden elimden geldiğince içerde maç kaçırmam dışarda'da gidebildiğim kadar giderim..

Bu maçtada bandoesesin hemen çaprazında aşkışehirin oradaydım yani sıcacık koltukta ligtv başında maçı izleyip gelip buraya görüntü koymadım...
Kır çiçekleri,Vur çiçekleri,Öldür çiçekleri...
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2013 saat 23:08
nerde eski taraftar be? sıradan bir anadolu takımının sıradan bir taraftarıyız bu yıl. rize maçı (ve 1 maç daha vardı hatırlayamadım) hariç
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2013 saat 23:32
herkes kendi üzerine düşeni yapsa yeter.en basitinden maç esnasında etrafındakiler bağırmıyor diye susanları anlamıyorum sen tek başınada olsa bağır kardeşim ben şahsen kendi üzerime düşen görevleri yerine getirmeye çalışıyorum biz efsane taraftarsak bugün o stad neden dolmadı ? soğuk bahane değil bizim her maça gelen her maçta bağıran 3-4 bin kişi taraftarımız var bu efsane taraftar için az bir sayı inşallah gün geçtikçe kötüye değilde iyiye gideriz.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
s.emree_26 Liste gör
Yazar

Şaban EMRE
Yer: Trabzon
  Alıntı s.emree_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2013 saat 23:48
abi millet ısıtmalı tribünlerde mis gibi tertemiz koltuklarda maç seyrediyor.. Ben taraftara çok fazla suçta bulamıyorum.. Herkes ekmek parasının derdinde hasta olup işe gidememek insanları çok yıpratır.. Eğer yeni yapılan stadı dolduramazsak o zaman derim kötüyüz diye..
Sevinmek için sevmedik!
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2013 saat 11:49
Haydi büyük Eskişehirspor taraftarı Pazar günü konya'ya akıyoruz takıma destek ilk yarının son deplasmanı
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2013 saat 21:26
Yeni stad sorun çıkmadan zamanında bitsin de,gerçek çapımızı görelim.

-Kesinlikle soğuğu kıracak ısıtıcılar olmalı ki,stad başlığında olacağı yazılmış
-Kale arkalarının bilet fiyatı 10 liradan fazla olmamalı

Soğuk ve maç saati taraftarlarımızı etkiliyor.Pazar tatil günü saat 13:30'da maça giden sayısıyla 19'da maça giden sayısı aynı olmaz.
Bilet fiyatları bahane değil Rize maçı Cumartesi 16'daydı sanırım,hava güzeldi full dolmuştu.

Yeni stadımızda 15 bin ortalama yakalayacağımızı düşünüyorum ki bu da destek anlamında yeterli.

Bunların dışında hâlâ gelmeyenlerin niye gelmediğini bilemeyiz.
Adam üşenmiştir gelmemiştir ne bilelim orasını artık.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
  Alıntı ESErSin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2013 saat 22:28
Yanlış anlaşılmasın ama,, Şehrin göbeğindeki stadımızı dolduramaz hale geldik,, Sazovoda 15 bin değil ortalama 5 bini görürsek şaşırmayalın :(
Halktan Değil Haktan Yanayım
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır