eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
batistuta26 Liste gör
Yazar

Baturay
Online Durum: Offline
  Alıntı batistuta26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2013 saat 19:06
Kimin maddi durumunun nasıl olduğunu hangi şartlarda yaşadığını nerden biliyorsunuz da böyle konuşuyorsunuz ? Çocuk tüm içtenliğiyle bir ricada bulunmuş burda dalga geçmenin yada büyüklük taslamanın alemi yok. Çalışıp almışsındır ailene karşı gelip almışsın eyvallah sizinki de takdir edilicek şeyler ama siz bunları yaptınız diye çocuğu Eskişehirspora küstürmenin alemi yok. Ha eğer alıcak maddi durumu varsa yada gidip parasını bilgisayar oyunlarına harcıyosa yani insanları kandırıyosa o onun ayıbıdır.

Ben yurtdışında okuyorum kardeşim ama bekleyebilirim diyorsan Haziran ayında geldiğimde bu işi halledelim bana özelden bilgilerini atarsan (cep numarası, email vs) hem sana yardımcı olurum hem de bir eskişehirspora bir  taraftar daha kazandırmanın gururunu ve mutluluğunu yaşarım. Yalnıız senden iki tane söz istiyorum : 1) derslerine çok çalış 2) O formayı sırtından eskişehirspor ne durumda olursa olsun çıkarma. 
** ODTÜ ESES **
Yukarı
gokhanbey26 Liste gör
Yazar

Gökhan ALAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı gokhanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2013 saat 10:20
Arkadaşlar Selam,
Asker arkadaşım bu gün Fethiye den gelecek Açık trübün kombinem var onu da açık a sokmak istiyorum.Sizce forması atkısı olsa sıkıntı çıkar mı ?
İnadına EsEs
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2013 saat 12:16
Alıntı yapılan gokhanbey26

Arkadaşlar Selam,
Asker arkadaşım bu gün Fethiye den gelecek Açık trübün kombinem var onu da açık a sokmak istiyorum.Sizce forması atkısı olsa sıkıntı çıkar mı ?

Zannetmiyorum çıkacagını.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2013 saat 13:51
Alıntı yapılan gokhanbey26

Arkadaşlar Selam,
polisler içeri almayabilir ama girersede kimse bir şey demez bir düşmanlığımız yok Fethiyespor'a
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
GRY Liste gör
Yeni Yazar

Güray
Yer: Estanbul
  Alıntı GRY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2013 saat 16:35
Arkadaslar lütfen altyapıya dikkat edelim artık eskişehirspor altyapısından eskişehirli cocuklar kovuluyor yerine sehir dısından adam alıyolar eskişehirspor taraftarları olarak eskişehirli cocuklarımıza sahip cıkalım
Yukarı
eskalizim26 Liste gör
Yazar

yakup
Yer: istanbul
  Alıntı eskalizim26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2013 saat 16:48
Alıntı yapılan GRY

Arkadaslar lütfen altyapıya dikkat edelim artık eskişehirspor altyapısından eskişehirli cocuklar kovuluyor yerine sehir dısından adam alıyolar eskişehirspor taraftarları olarak eskişehirli cocuklarımıza sahip cıkalım

Yeni uyesin girdigin gibi her yere yazdigin tek sey altyapida eskisehirli cocuklarin olmadigi yok onlar kovuluyor sunlar var ayrimcilik var. bildigim bazi konular anladim ben seni ama neyse yonetim geldiginde daha ilk ayinda altyapi icin secmeler yapilmis ve 600 kusur cocuk gelmistir kimse bakmamistir bu nereli bu kimin nesi diye simdi kalkip eskisehirli cocuklar kovuluyor demek insanlari zan altinda birakmaktir kim bu kovulan cocuklar cok mu iyidir ama genede kovulmusmudur? varsa bildiklarin soylede insanlari zan altinda birakma...kim hangi eskisehirli cocuk kovulmusturda baska yerden gelen cocuklar orda durmaktadir. alt yapi dedigin yer eskisehirli mardinli istanbullu izmirli bakmaz yetenege bakar. neyse bunun yeri bu konu basligi degildir sadece okudum ve dayanamadim cevap yazayim dedim. lutfen insanlara bazi ithamlarda bulunurken dikkatli olup elinizde varsa kesin bilgi belge ondan sonra paylasiniz.

saygilar ve sevgiler
biz imzamızı sahada atarız!!!
Yukarı
GRY Liste gör
Yeni Yazar

Güray
  Alıntı GRY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2013 saat 17:42
Arkadasım altyapı takımlarının maclarını izle bak bakalım kac tanesi yetenekli tabikide sehir dısından adam gelsin ama senin sadece a2 ve u19 takımında 20 ye yakın adam şehir dısından geldiyse bu iste bir sorun vardır benim tek amacım taraftarlarımızı bilgilendirmek yoksa kimseye saygısızlık yaptıgım yok
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2013 saat 17:47
Biz daha şehrimizdeki gs altyapısını halledemedik, kendi çocuklarımıza nasıl sahip çıkcaz
Yukarı
GRY Liste gör
Yeni Yazar

Güray
  Alıntı GRY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2013 saat 18:04
Erhan arkadasım haklısın halkın bilinclenmesi lazım onlar tamamen para tuzagı elimizde bi besiktas okulu örnegi var
Yukarı
GRY Liste gör
Yeni Yazar

Güray
  Alıntı GRY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2013 saat 19:49
Arkadasım bana diyosun ya kanıtla diye bundan 4 yıl önce 1995 takımı türkiyede 7. Oldular o zamanki takımda sadece 3 tane şehir dısından futbolcu vardı birdahaki sene takıma 6 tane şehir dısından topcu geldi ondan sonra takım finallere bile gidemedi simdi aynı takıma 12 tane sehir dısından topcu geldi ve takım su anda 10 sırada yani sehir dısından adam geldikce takımın basarısı düstü aynı sey 1996 takımındada oldu
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,922 saniyede hazırlanmıştır