eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 Türkiye Kupası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 94>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2013 saat 20:40
Bu sene bjk-fb-ts falan kupadan elendi diye herkes kupa bizim için bitmiştir diyor ve kimse maçları izlemiyor yayıncı kuruluşta bundan zarar ediyor ve önümüzdeki senelerde bu takımların kupada yoluna devam edebilmesi için ellerinden geleni yaparlar eminim bu yüzden kendi takımımız olmasa bile maçları izlemeye çalışalım kupanın daha bitmediğini gösterelim.Yanlış mı düşünüyorum ?
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2013 saat 21:21
Gruplara kalan ilk takım elazığspor oldu
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
kokopelli Liste gör
Yazar

Kaan Özden
Yer: Kahire
  Alıntı kokopelli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2013 saat 23:14
Alıntı yapılan ULTRAS_ESES

Bu sene bjk-fb-ts falan kupadan elendi diye herkes kupa bizim için bitmiştir diyor ve kimse maçları izlemiyor yayıncı kuruluşta bundan zarar ediyor ve önümüzdeki senelerde bu takımların kupada yoluna devam edebilmesi için ellerinden geleni yaparlar eminim bu yüzden kendi takımımız olmasa bile maçları izlemeye çalışalım kupanın daha bitmediğini gösterelim.Yanlış mı düşünüyorum ?

Zaten adam gibi izleyemiyoruz ki diger takimlarin maclarini. Ancak ozetlerde.. bence guzel bir firsat bu maclari evimizde rahat rahat izleyebilmek..
"Tek sevda ESES, tek büyük ESES"
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2013 saat 01:56
Karabukün elenmesi de süpriz oldu :) ıvasa yaşlanmışsın görmeyeli fakat takımını üst tura çıkartacak krıtik hamleler yaptın helal.. maçı getiren adam oldun tebrikler dev adam:))
Yukarı
gokhanbey26 Liste gör
Yazar

Gökhan ALAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı gokhanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2013 saat 10:27
Ya yazmayacaktım ama tutamıyorum kendimi
Arkadaş Bu Tolunay Kafkas ın durumu nedir ? Kılık kıyafet saç sakal abi adam her maça aynı kıyafet ile çıkıyor. Ben içeride oynadığımız maçtan sonra zaten ayar oldum. Yani hiç tanımam etmem kırk yıllık düşmanım mış gibi geliyor bir yer de denk gelse dalarım gibi.
Edit : Aynı durum Volkan Demirel içinde geçerli çok antipatik sevimsiz
İnadına EsEs
Yukarı
gokhanbey26 Liste gör
Yazar

Gökhan ALAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı gokhanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2013 saat 10:38
Az önce Elazığ-Karabük özetini izledim de ; Karabük neredeyse tek kale oynamış kendi kalesine gol atmış. Elazığ da kendi kalesine gol atmış ama Ivesa en az 5 tane %100 gollük top çıkartmış. Futbol un adaleti yok derler ya hakikatten onayan bir takım şanslı bir kaleci.
EsEs e başarılar.
İnadına EsEs
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2013 saat 12:05
Zaten ilk elemelere sokmuyorlar herhalde korumak için artık direk gruplara alırlar
Yukarı
mtcn-26 Liste gör
Yazar

Hakan Avcı
  Alıntı mtcn-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2013 saat 13:08
Tokat 1-0 önde...
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2013 saat 14:10
haydi bastır tokat :D 15 dakika dayan
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2013 saat 14:25
Kayseri direkleri dövüyor :D
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 94>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,514 saniyede hazırlanmıştır