eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 Türkiye Kupası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 94>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2013 saat 23:11
bu yıl bu kupa bize göz kırpıyor resmen.hem şanslı kuralar,hem federasyon oyunlarıyla finale kalması beklenen takımların alt turlarda bir bir elenmesi,hemde görülmemiş şekilde 5.maçımızında iç sahada oynayacak olmamız bazı şeylerin müjdecisi gibi geliyor bana...inşallah o kupa bu yıl bu şehre gelecek.
Yukarı
akahraman Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Kahraman
Yer: Afyonkarahisar
  Alıntı akahraman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2013 saat 23:16
Alıntı yapılan emcales

Alıntı yapılan kalender 26

YEDEK ELDİVENLERİ BİLE YOK

3. lig takım olan Vanspor’da kaleci değişikliğinde yedek eldivenin bile olmaması dikkat çekti.
Es-es’in kupadaki rakibi olan Vanspor’da maçı 11’de başlayan kaleci Serkan oldukça sansızdı. 31. Dakikada sakatlanan ve oyuna devam edemeyen Serkan’ın yerine yedek kaleci Taner oyuna dahil oldu. Değişim anında yedek kaleci de eldiven olmazken, oyundan çıkan Serkan eldivenleri saha içine bıraktı. Oyuna giren Taner’de eldivenleri giyerek maça devam etti./ İstikbal Gazetesi.

Süper lig haricindeki kulüplerin ekonomik durumları malum.Bir çok kulüp zor şartlarda yaşamaya çalışıyor.
Amman haa!!! Sonra şikeyle suçlanmayalım. İyilikten maraz doğmasın Dikkat

Belediye Vansporda bu kulüplerimizden biri.

Eskişehirspor kulübü tüzüğünün 3.ncü maddesinde belirtildiği gibi kulübün amaçlarından biride; Sporun hedefinin bireyler arasında dostluk, barış, sevgi ve kardeşliği geliştirmek olduğu bilinciyle, sporun ulusal düzeyde gelişmesine ve yaygınlaşmasına katkıda bulunmaktır.

Bu kapsamda; Eskişehirspor kulübü olarak zor şartlar altında yaşama mücadelesi veren Belediye Vanspor'a başta malzeme olmak üzere yardımda bulunmak iki kulüp ve şehir arasında ebedi bir dostluk bağının kurulmasına sebep olacak ve diğer kulüplerimize örnek teşkil edecektir.

Başta, başkanımız Sn. Mesut HOŞCAN olmak üzere değerli yöneticilerimizin katkılarıyla zor şartlarda yaşama mücadelesi veren Belediye Vanspora yardım eli uzatmak ESkişehirspor kulübü misyonuna yakışan bir davranış olacaktır.

forumda son aylarda okuduğum en anlamlı, en dikkate alınması gereken yazıydı bu. Yalnızca belki başkaları da görür de bir şekilde yönetime ulaşır belki diye yanıtlıyorum.

Yukarı
akahraman Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Kahraman
Yer: Afyonkarahisar
  Alıntı akahraman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2013 saat 23:19
Alıntı yapılan akahraman

[QUOTE=emcales] [QUOTE=kalender 26]

3. lig takım olan Vanspor’da kaleci değişikliğinde yedek eldivenin bile olmaması dikkat çekti.
Es-es’in kupadaki rakibi olan Vanspor’da maçı 11’de başlayan kaleci Serkan oldukça sansızdı. 31. Dakikada sakatlanan ve oyuna devam edemeyen Serkan’ın yerine yedek kaleci Taner oyuna dahil oldu. Değişim anında yedek kaleci de eldiven olmazken, oyundan çıkan Serkan eldivenleri saha içine bıraktı. Oyuna giren Taner’de eldivenleri giyerek maça devam etti./ İstikbal Gazetesi.

Süper lig haricindeki kulüplerin ekonomik durumları malum.Bir çok kulüp zor şartlarda yaşamaya çalışıyor.

Eskişehirspor kulübü tüzüğünün 3.ncü maddesinde belirtildiği gibi kulübün amaçlarından biride; Sporun hedefinin bireyler arasında dostluk, barış, sevgi ve kardeşliği geliştirmek olduğu bilinciyle, sporun ulusal düzeyde gelişmesine ve yaygınlaşmasına katkıda bulunmaktır.

Bu kapsamda; Eskişehirspor kulübü olarak zor şartlar altında yaşama mücadelesi veren Belediye Vanspor'a başta malzeme olmak üzere yardımda bulunmak iki kulüp ve şehir arasında ebedi bir dostluk bağının kurulmasına sebep olacak ve diğer kulüplerimize örnek teşkil edecektir.

Başta, başkanımız Sn. Mesut HOŞCAN olmak üzere değerli yöneticilerimizin katkılarıyla zor şartlarda yaşama mücadelesi veren Belediye Vanspora yardım eli uzatmak ESkişehirspor kulübü misyonuna yakışan bir davranış olacaktır.

forumda son aylarda okuduğum en anlamlı, en dikkate alınması gereken yazıydı bu. Yalnızca belki başkaları da görür de bir şekilde yönetime ulaşır belki diye yanıtlıyorum.

Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2013 saat 23:29
son derece güzel ve anlamlı bir yazı gerçekten.bizimde 2 B de şampiyon olduğumuzda yiyecek makarnamız bile olmadığını söylüyordu başkan halil ünal.
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2013 saat 23:36
Benimde dikkatimi çekmişti heyecandan eldivenlerini giymeyi unuttu sandim megerse aynı eldivenleri kullanıyorlarmış üzüldüm zaten maca başlarken santra da protesto amaçlı topu direk es es verdiler
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2013 saat 07:29
Çok şanslıyız ve adım adım ilerliyoruz
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2013 saat 08:29
Alıntı yapılan akahraman

Alıntı yapılan akahraman

[QUOTE=emcales] [QUOTE=kalender 26]

İşte futbolumuzun geldiği nokta yukarıda 400 milyonluk bir pasta kimin nasıl yediği belli değil aşağıda amatör ruhla bir şeyler yapmaya çalışan onbinlerce sporsever ben 2b de 3 lig te olan mücadeleyi daha saygıya değer ve izlenilmesi gerektiğini düşünüyorum.Çünkü süperlig dediğimiz olay 3 takımın etrafına doluşmuş rantiyecilerden başka bir şey değil.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2013 saat 20:12
Karabüksporlu futbolcular büyük hata yaptı, topu kendi kalesine gönderdiler

Elazığspor 1-0 önde dakika 75
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2013 saat 20:27
Bunlar karşılıklı kendi kalelerine gol atıyorlar :D
önce Emre Özkan şimdi Pape Sow
Karabük 1-1 Elazığ dakika 90
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2013 saat 20:32
Iveşa mıknatız gibi çekiyor topları, 3 kritik top kurtardı son anlarda
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 94>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,734 saniyede hazırlanmıştır