eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Ticaret Odası Başkanını kınıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Online Durum: Offline
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2013 saat 01:24
Alıntı yapılan yıldırımrıdvan

Alıntı yapılan mkan_26

Zamanında bir otobüs vermediğin Kapıya şimdi forma atkıyla gelirsin yakında  sen. 30 marttan sonra cevabını alır gidersin sn. Karacan

büyükerşen ne verdi takıma açığı kapatacam dedi siyaset yaptı taraftarı kullandı kaç kere es es in kapısına geldi sayın büyükerşen es es i tutyormu bakalım harun karacan es es i tutar 7 yaşından berı tanırım harun beyi burada siyset yapmıyorum ne büyükerşen nede karacan bağlı oldukları kurumlarda tek başına hareket edemez otobüs vermek kendi elinde değil açığı kapatmakta yılmaz beyın elınde değıl önce mantıklı düşünüp yazmalıyız es es taraftarı içinde her siyası görüşten vardır bu yıllarca birbirine saygı göstererek gider siyaset bı tarafa es es bi tarafa

Sanırım yanlış yazdınız.Ben yazımda büyükerşenle ilgili bi cümle kurmadım Büyükerşen şöyle yaptı böyle yapmadı büyükerşen eses taraftarıdır esesi çok sever vs. vs. diye bi söylemim olmadı. Benim yazıma alıntı yapıp neden direk Büyükerşen çok mu esesli der gibi bi söylemde bulundunuz. Yazımın içeriğinde büyükerşen şöyle esesli harun karacan şu şekil değil vs. ilgili bi söylemim olmadı. Tekrar okuyun isterseniz...
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
siyah ve kırmızı Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: çanakkale
  Alıntı siyah ve kırmızı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2013 saat 01:51
siyaseti sandıkta yapalım arkadaşlar. yoksa taraftar birbirine girecek. kim içinden ne geçiyorsa gönlü kime yakınsa gitsin sandıkta ona oy versin.
kalın sağlıcakla
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2013 saat 01:58
Büyükerşen şehri bizler için yaşanılır bir kent haline getirdiği gibi futbolcuların yaşayacağı bir şehir haline de getirdi.Atıyorum Sivas,Karabük,Rize gibi takımların transfer edeceği futbolcular 700 000 lira isterken yaşayacakları şehiri hesaba katarak bize daha uygun fiyata geldiler,2.lig de oynarken de dahil.Dolaylı olarak Eskişehirspora katkısı çok büyük Yılmaz Büyükerşenin
Yukarı
Lucifer Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
Yer: Eskişehir
  Alıntı Lucifer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2013 saat 04:14
Alıntı yapılan yıldırımrıdvan

Alıntı yapılan mkan_26

Zamanında bir otobüs vermediğin Kapıya şimdi forma atkıyla gelirsin yakında  sen. 30 marttan sonra cevabını alır gidersin sn. Karacan

büyükerşen ne verdi takıma açığı kapatacam dedi siyaset yaptı taraftarı kullandı kaç kere es es in kapısına geldi sayın büyükerşen es es i tutyormu bakalım harun karacan es es i tutar 7 yaşından berı tanırım harun beyi burada siyset yapmıyorum ne büyükerşen nede karacan bağlı oldukları kurumlarda tek başına hareket edemez otobüs vermek kendi elinde değil açığı kapatmakta yılmaz beyın elınde değıl önce mantıklı düşünüp yazmalıyız es es taraftarı içinde her siyası görüşten vardır bu yıllarca birbirine saygı göstererek gider siyaset bı tarafa es es bi tarafa

Rıdvan abicim,

Açığı kapatma konusunda hocamız oldukça kararlıydı, lakin eski yönetim herşeyi berbat etti. Hocanın sadece istediği bir projeydi, yönetimde ya hiç oralı olmadı ya da baştan sağma bir proje çizip götürdüler. Defalarca kendiside bu duruma açıklık getirdi zaten. En son ben kendi mühendislerime çizdireyim projeyi dedi. Bu seferde yönetim yanaşmadı.
Yaşasın şehrine ihanet etmeyen ANADOLU!
Yukarı
EjderHudsy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ejder
Yer: Frankfurt
  Alıntı EjderHudsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2013 saat 08:52

büyükersen eses icin ne yapti bu zamana kadar?birakin bu adami artik artik kimse masallara inanmiyor Tongue

Yukarı
umtuzr Liste gör
Yazar

ÜMİT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı umtuzr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2013 saat 08:58

Daha hala birilerinden destek bekliyoruz

Eskişehirspora kalıcı gelir getirecek projeler üretmek yerine yok onunla sandıkta görüşeceğiz yok şununla stadta görüşeceğiz gibi saçma fikirler peşindeyiz

BURASI HERYER DEĞİLLL.........
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2013 saat 09:25
Siyaset görmek istemeyen girmesin bu başlığa. Forumda yüzlerce başlık var. İstediğinize yazın istediğinizi okuyun. 4 sene önce açılmış başlığı şimdi açılmış gibi kilitleyelim diyorsunuz. :)
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
hatip26 Liste gör
Yazar

İbrahim
Yer: Tabiki ES ES
  Alıntı hatip26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2013 saat 17:39
Clap
Alıntı yapılan montana26

Ben de bir başlık açayım mı ?

"Yılmaz Büyükerşen'i Kınıyoruz" diye !!!

14 senedir şehri yöneten Büyükşehir Belediye Başkanımız bir açık tribünün üstünü kapatamadı !

Parası hazırmışta ;her sene bütçesi ayrılıyormuşmuşta !

Bütçesi hazırsa yapsana .
Halil Ünal sana bir proje gönderdi beğenmedin ,ikinciye gönderdi beğenmedin ,üçüncüye gönderdi yine beğenmedin ;

Yeter sen bu işi beceremeyeceksin deyip ,Halil Ünal'ı sallayıp ;kendisi bir proje çizdiremedi mi ???

Eskişehirspor'un değerini kabul etmeyen ,Eskişehirspor'u 11 kıllı bacak olarak gören kişiyi korumaya çalışıyorsunuz !

AKP'li değilim ama bana bunları söylettiğiniz içinde hepinize ayrı ayrı teşekkürler !

ClapClapClapClapClap ClapClapClapClapClapClapClapClap
Yukarı
eseslimurat Liste gör
Yazar

Murat Sağlamer
  Alıntı eseslimurat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2013 saat 17:45
Bende Ticaret Odası Başkanını ve Büyükerşen'i kınayanları kınıyorum.

Senelerdir nasıl yönetildiği belli olmaya bir Eskişehirspor.

Yapılan yatırımın ve/veya harcamanın nereye gideceği belli olmayan bir Eskişehirspor.

Otellerde kalanların belli olmadığı, dünya kadar otel harcaması olan bir Eskişehirspor.

Taraftarı sadece gelir getiren bir grup insan olarak gören Eskişehirspor.

Genel kurulda dalga geçer gibi A4 kağıdıma basılmış bilanço dağıtabilecek
kadar taraftarı umursamayan bir Eskişehirspor.

Gelde yardım et.
Yukarı
paşalı_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

:)
Yer: Eskişehir
  Alıntı paşalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2013 saat 18:08
2014 yerel seçimler başlığı var arkadaşlar siyaset yapmak isteyen oraya yorum yapabilir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır