eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 12.Hafta Trabzonspor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 52>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alikula Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali KULA
Online Durum: Offline
  Alıntı alikula Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2013 saat 04:38
Alıntı yapılan Şafak

sahada ezdik ama futbol bu işte. şansızlık diyelim. önümüzde iyi bir seri yakalayacagımız maçalar var

Eskişehirspor-Karabükspor 3 puan
K. Erciyesspor-Eskişehirspor 3 puan
Kayserispor-Eskişehirspor 3 puan
Eskişehirspor-Gaziantepspor 3 puan
T. Konyaspor-Eskişehirspor 3 puan

ilk yarıda kalan maçlarda 15 puan toplama fırsatı haydi eskişehir.

Burada Karabük ü ve Antep i yenebiliriz, ancak 2 üst üste Kayseri deplasmanı çok zor, üstelik öyle bir denk gelmiş ki takım o hafta Kayseri den hiç gelmesin, 1 hafta Kayseri de kamp yapsın takım, bu 15 puandan 9 puan çıkartırsak çok iyidir.
Yukarı
daS// Liste gör
Deneyimli Yazar

safa
Yer: istanbul
  Alıntı daS// Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2013 saat 08:29
kalede Onur varsa ben oynamam.

3es3ki2eski1es
Yukarı
yavuzpasali Liste gör
Yazar

yavuz paşalı
Yer: Turkey
  Alıntı yavuzpasali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2013 saat 08:39
Çok güzel yorumlar var.Ne güzel ki takımımız kötülenmemiş ve hocaya sallanmamış.İnşallah daha iyi olacağız.
Bu takıma bir forvet lazım oda inşallah devre arası alınır.
Mersindeki Es Esli
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2013 saat 08:43
Ben de hakemin kötü olduğunu düşünmüyorum, hatalı karar olarak veysel'in ceza sahası dışında düşürülmesi olayı var onda da tüm suç 5. hakemde.
Onur'u gerçekten tebrik etmek lazım kaç maçtır Trabzonu kurtarıyor. Milli takımın da böyle bir kalecisi olduğu için diğer yönden kendimi teselli ediyorum :)
Yukarı
sarıcakayalı Liste gör
Yazar

Muhammet Ali USLU
Yer: Sarıcakaya
  Alıntı sarıcakayalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2013 saat 09:00
Şu yorumları okudum ne kadar mutlu oldum anlatamam. güzel oynuyoruz hiç sıkıntı yok. bu sene de güzel işler yapacaz. yeter ki biz takımımıza sahip çıkalım, inanalım gerisi gelir.
Süpermarketlere inat Bakkaldan alışveriş yapmaktır Anadolu Takımı taraftarı olmak...
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2013 saat 09:08
Canımız sağolsun gerçekten ezdik sahada. Karabük maçında yine açıktan aynı performansı bekliyorum.

Maça gelirsek bilmniyorum benim fikrim Ndaye-Aytaç ve Kamara-Necati değişikliği yapsak. Baktık 0-0 gidiyor Tello,Erkan-Özgür değişikliği yapsaydık daha mantıklı olurdu diye düşünüyorum.
Belki Bir Gün!
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2013 saat 09:16
- Hakem (Yunus Yıldırım) iyi idi.

- Kaleci Onur İyi idi.

- Eskişehirsporumuz İyi idi.

Dün gecenin özeti budur...

Ben Eskişehirsporumuzun durumundan ve geleceğimizden çok ümitliyim. Her biri aslan paçası gençlerle dolu bir kadromuz var. Ertuğrul Hoca'mıza güvenim tam. Yönetim de Kulübü her geçen gün daha kurumsal, şeffaf ve iddialı hale getirecek inşallah... Taraftarımız da bu sayfada okuduğum yorumlardan anlıyorum ki "skor taraftarı" olmadığını bas bas bağırıyor. Efsane de üzerindeki ölü toprağını silkti yani...

Herşey çok daha güzel olacak renktaşlarım. Trabzon'da 3 puan bırakmış olabiliriz. Ama kazandığımız değerler çok daha fazlası... Bu sene olmayabilir... AMA ŞAMPİYONLUK YÜRÜYÜŞÜMÜZ BAŞLADI BİR KERE...

YAŞASIN ESKİŞEHİRSPORUMUZ...
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
oneman Liste gör
Usta Yazar

özgür
Yer: Turkey
  Alıntı oneman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2013 saat 09:19
Tebrikler ESES im. Böyle oynayalım yeter. Sonuç önemli değil, her takımda Onur yok. Biz bu ligi sallarız inşallah.
Her Zaman ESES
Yukarı
26es1992 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet
Yer: Kuyubaşı
  Alıntı 26es1992 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2013 saat 10:16
berabere kalaydık keske trabı kurtaran dırek ve kalecı
Tapmadık Asla Paraya Pula
Nede Kahpe Bizansa!!!
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2013 saat 10:18

1. Hakem her zamanki gibi çok kötüydü.Maçın ilk yarısında hava topunda Kamara'ya yapılan bariz penaltıyı vermedi.

2. Trabzonun sert oyununa göz yumdu,rakibe adaletsiz şekilde müsamaha gösterdi.Kart göstermeye korktu.

3. Veysel'e rakip ceza sahası girişinde yapılan faulu bile veremedi,kale arkasındaki hakemde 85 milyon insanın gözüne içine baka baka "birşey yok" dedi yalan söyledi.

4. Trabzonsporlu oyuncu topu elle kesti,3 tane hakem anlaşamadı,zor karar verdiler.

Saha da kötü bir hakem tayfası vardı. Yunus YILDIRIM gibi hakemleri gördükçe MİDEM bulanıyor,kusasım geliyor.

kalender
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 52>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,265 saniyede hazırlanmıştır