eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 12.Hafta Trabzonspor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 52>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esparta_ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Hatay
Online Durum: Offline
  Alıntı esparta_ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2013 saat 20:55
bıtırıcı ozellıgı olan yırtıcı bır forvet sart
HATAY'IN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...AKDENİZ ESES (2020...) KARADENİZ ESES (2014-2019)...ESPARTA(2008-2012)
Yukarı
Noir&Rouge Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Fransa
  Alıntı Noir&Rouge Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2013 saat 20:57
atanla tutanin iyi olacak buna guzel bi ornek daha izledik malesef
Kirmizi Siyah Askin Rengi
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2013 saat 21:00
  N diaye  çok koştu, çok yoruldu, arka arkaya hatalar yapmaya başlamadan bence doğru bir kararla hoca oyundan aldı. Elimizde Necati'den, Kamara'dan  daha etkili bir forvet olmadığı için Ertuğrul hoca eldeki malzemeyi bu kadar kullanabildi. Yenilgi sonrası tarftarlar sağa sola sallamayı bırakıp takıma güvenlerini sürdürürse,önümüzdeki maçlarda daha etkili bir ES ES izleyeceğimizi düşünüyorum.
since1965
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2013 saat 21:01
Alıntı yapılan durukan

kamaraya gösterilen sabır yeter olumlu hiç bir katkısı yok takıma :S

fıutbolcu kardeşlerimizi oynağıdı oyundan ötürü tebrik ediyorum eğer bugün bizim yerimizde kahpe bizans takımlarından birisi olsaydı KAMARA'NIN İLK YARIDA 30. DAKİKALARDAKİ POZİSYONU PENALTIYDI veyselin ceza sahasına yakın yerde düşürülmesi ilk yarıda tarığı yerden kaldırmadılar ama bir tane ts'li futbolcu kart görmedi
 biz bugün bence YUNUS YILDIRIMIN TAKTİR HAKLARINI HEP TS'DEN YANA KULLANMASI ve ts kalecisinin şanslı olmasıydı....
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
Grejuva_TurCo Liste gör
Deneyimli Yazar

Soner
Yer: Eskisehir
  Alıntı Grejuva_TurCo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2013 saat 21:01
Haftaya Karabük'ü yeneriz sonra keşke trabzon'u yeneydik şimdi 3'üncüydük deriz yani kısaca her hafta aynı hayal.. sağlık olsun napalım düşenin elinden tutmayı seviyoruz nede olsa...
#25 Ruud Boffin
#10 Erkan Zengin
#3 Diego Angelo
#30 Jerry Akaminko
#4 Leonardo Dede
Yukarı
canoaso26 Liste gör
Yazar

Canberk
Yer: Ankara
  Alıntı canoaso26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2013 saat 21:03
erman'ın da bir an önce gs den değil de sivas'tan eses'e geldiğini anlaması lazım.olumlu bir hareketini ben görmedim.gören varsa yazsın lütfen.
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2013 saat 21:04
Ndiaye konusunda ertuğrul sağlam bana göre çok doğru yaptı. Çünkü Ndiaye aşırı yoruldu ve inanılmaz pas hataları yapmaya başladı ve hepside kalemizde tehlike yarattı. Ertuğrul hocada bunu görerek en doğrusunu yaptı. Ama senin elinde adam gibi forvet olmazsa istediğin kadar iyi oyna nafile sonuç yenilgi olur işte...
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
eseslibo Liste gör
Deneyimli Yazar

ibrahim
Yer: Eskişehir
  Alıntı eseslibo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2013 saat 21:07
Ndiaye yanlış demişsiniz ama adam oyundan çıkarken koşmaya hali yoktu. Hocada bilerek çıkartmaz herhalde Ndiayeyi ama yaptığı 3 net pas hatası pozisyon oldu gayet doğru bir değişiklikti.

Sorun değişiklikte yada oyunda değil sorun o vuruşu yapıcak forvetin olmayışında boşuna başka şeyler aramaya gerek yok.
Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
  Alıntı okyees Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2013 saat 21:07
sorun Ndiayenin niye çıktığı değil yerine necatinin alınması
risk aldık maçı kaybettik,Ndiaye yerine Aytaç girseydi Keşke
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2013 saat 21:11
Trabzona ne kadar gıcık olsak ta Onur'un tek başına neler becerdiğini bir kez daha gördük. Bizde bal yapmayan arı gibi fıldır fıldır dönen o kadar futbolcumuz var. Bu sezon böyle fıtık ola ola geçecek. Devre arasında 2 sağlam forvet alınmazsa Avrupa kupalarına katılma hedefinden de uzaklaşırız. 6 puanlık bir maçtı. Sağlık olsun diyeceğiz, başka yapacak bir şey yok.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 52>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır