eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 10.Hafta Gençlerbirliği 2 - 0 Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 47>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı yusuf_69 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 21:58
Takımın komple kötü olduğu bu tip maçlar, bana hep anormal gelmistir. Sen kalk Çaykur u evire cevire yen, ez adeta, kalk sonra dandik bir gençlere yenil. Ligin başında zor fikstürü, ilk 3 olacak sekilde tamamlama şansı yakala, sonra kalk ligin dibine inen genclere yenil. Ne bu simdi? Mantik nerde? Bunlar anormal hadiseler. Akil ve mantik yok bu olayda.
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 21:59
hala mağlubiyeti halil ünal a bağlayanlar var. adam gitmiş üzerinden 6 ay geçmiş. deplasmandasın 7. dakikada gol yiyorsun. kupa maçlarında alt lig takımları bile en azından 1 devre direniyor. gençlerbirliği önce bi atak yapsın biz kontra yapalım. futbolda zeka çok önemli. takım zekası yüzünden kaybettik bugün
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 22:02
Bu saatten sonra orta sıralara oynarız. Artık ligde bi iddiamız kalmadığını düşünüyorum. Çünkü akhisar ve trabzonu yensek bile hadi neden olmasın diye tam ümitlenirken gelir karabüğe yeniliriz. Yani mehter takımı gibi 2 ileri 1 geri sezon sonuna kadar bu böyle devam eder boşuna umut bağlamayın.
Ayrıca takımımızda Erkan Zengin, Kamara, Veysel, Ndiaye mutlaka ama mutlaka kesik yemelidir.Ayrıca şunuda belirteyim 10.hafta itibariyle bütün maçlarımızı ele aldığımızda oynadığımız bütün maçlarda hep dikkat ettim hep ertuğrul hocaya baktım ama şuana kadar bu 10 maçlık periyotta hoca oyun okuma açısından sınıfta kaldı.Ertuğrul hoca oyunu okuyamıyor.Maçın gidişatına göre hareket edemiyor. Maçı çevirebilecek hamle yapamıyor, 2.bir planı olmadığndan oyun içinde taktiğimizi hiç değiştiremiyoruz malesef. Ertuğrul hocaya güvenim sonsuz fakat buda böyle gitmez hocam artık birşeyler yap...
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 22:02
Hemen hocaya,yönetime giydirenler başlamış,kazanınca her şey güzel tabii.Önümüze bakalım her takım maç kaybediyor
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
ölümüne eses Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı ölümüne eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 22:03
maalesef gol pozisyonu üretemiyoruz. sürekli boş yere top çeviriyoruz.adamlar top oynamadan maç kazandı ertuğrul hocam kusura bakma ama bu mağlubiyet tamamen senin eserin
en başta forvetsiz oynuyoruz. 4-6-0 taktiğide ne oluyor Jorquera forvet gözüküyor ama ileride oynamıyor
- oyuncu değiştirmek için 60. dakikayı beklemek islamın bir şartı mıdır?
- 1 hafta önce kazanan takımı bozmamak islamın bir şartı mıdır?
- ayağına her gelen topu ezen, sürekli çalıma giden top kaybı yapan kamarayı oynatmak islamın bir şartı mıdır?
maalesef oyuna zamanında müdahale etmekte çok geç kalıyorsun hocam, necatiyi oyuna aldın tamam ama yapısı itibariyle çok fazla pres yapamayan ama forvette top ayağına geldiğinde her an gol atabilecek Jorquera'yı ön liberoya çekmek de ne oluyor?
hakikaten ne yapmak istediğini anlamakta güçlük çekiyorum inşallah daha iyi oluruz
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 22:04
Alıntı yapılan mkan_26

Bu saatten sonra orta sıralara oynarız. Artık ligde bi iddiamız kalmadığını düşünüyorum. Çünkü akhisar ve trabzonu yensek bile hadi neden olmasın diye tam ümitlenirken gelir karabüğe yeniliriz. Yani mehter takımı gibi 2 ileri 1 geri sezon sonuna kadar bu böyle devam eder boşuna umut bağlamayın.
Ayrıca takımımızda Erkan Zengin, Kamara, Veysel, Ndiaye mutlaka ama mutlaka kesik yemelidir.Ayrıca şunuda belirteyim 10.hafta itibariyle bütün maçlarımızı ele aldığımızda oynadığımız bütün maçlarda hep dikkat ettim hep ertuğrul hocaya baktım ama şuana kadar bu 10 maçlık periyotta hoca oyun okuma açısından sınıfta kaldı.Ertuğrul hoca oyunu okuyamıyor.Maçın gidişatına göre hareket edemiyor. Maçı çevirebilecek hamle yapamıyor, 2.bir planı olmadığndan oyun içinde taktiğimizi hiç değiştiremiyoruz malesef. Ertuğrul hocaya güvenim sonsuz fakat buda böyle gitmez hocam artık birşeyler yap...

Daha 10 hafta bitti ve ligde asıl belirleyici olan her zaman ligin 2.yarılarıdır.
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 22:04
Takımda forvet oynamayı bilen adam olmadığı için bugün mağlup geldik yokluktan N'diaye forvet oynadı , ilk 11 Necati çıksaydı belki daha farklı olabilirdi . Devre arası mutlak santrofor oynamasını bilen ayakları yere sağlam basan bir oyuncu almalıyız ikinci devre böyle geçmez . En kötü ihtimal Nuhiu geri gelsin hala özlüyorum Koca Adamı şu forvetin halini görünce . Bazılarıda maçın stresinden olsa gerek Erkut'a ileri geri konuşmuş bilmiyorum farkında mısınız ama çocuğu yurt dışından isteyen takımlar var .
Yukarı
Esk_Faramir Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı Esk_Faramir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 22:04
Bİzim guerrayı forvet arkası oynatıp önüne 2 forvetle çıksak kimse bizle başa çıkamaz da.
Yukarı
türk26 Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı türk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 22:05
Her yıl aynı!!! düşenin tek dostuyuz her düşeni tutup kaldırıyoruz yazık yani:(
vatan vatan idi,vatan vatanda; karı satanda var esrar satanda! çıkıyorlar güneş batanda... BU DÜNYANIN ÇİVİSİ ÇIKMIŞ!!!
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 22:10
Alıntı yapılan ali_9292

Alıntı yapılan mkan_26

Daha 10 hafta bitti ve ligde asıl belirleyici olan her zaman ligin 2.yarılarıdır.

Yazımdada belirttim Takımımız akhisarı yener trabzonu yener gider karabüğe yenilir. 2 ileri 1 geri. 5 yıldır süper ligdeyiz bu 6.sezonumuz. Hersezon aynı değişen hiçbirşey yok.Bizim takım hiçbir kritik maçı hiçbir dönüm maçını alamıyor. Bugün bizim yerimizde sivas olsaydı bu gençlere 4 atardı. Sezon sonu gene aynı 5-10 arası gider geliriz.
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 47>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır