eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 10.Hafta Gençlerbirliği 2 - 0 Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 47>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yakuza26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Battal
Yer: Sevdamın Şehri
Online Durum: Offline
  Alıntı yakuza26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 09:00
Evet dönüm noktası kırılma maçlarını oldum olası kazanamıyoruz, ama bunu Elazığ maçıyla beraber kırdığımıza inanıyorum.

Alper beyin yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum, Gençler taraftarı bu ligde saygın ve nevi şahsına münhasır bir taraftar topluluğu, umarım tatsız birşey yaşanmaz. Onlar için tek dileğim bizim 22 Haziranda yaşadığımız devrimi Cavcav sultasına karşı en kısa zamanda yaşamaları.
Eskişehirspor demek; bir şehrin alın yazısı demektir..
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 09:51
Alıntı yapılan kraleses

Rakip taraftarlara oldum olası ilgi duymam, umursamam, pek sempati göstermem. Lakin Alper abinin yazısının altına imzamı atarım. Yıllar yılı kimseye sataşmadan, kimseyle uğraşmadan, kendi potansiyelleri yettiğince desteklediler takımlarını. Geçtiğimiz yıl oradaki maçtan sonra çıkışta yanımızdan geçen pek çok Gençlerbirliği taraftarı bizleri tebrik etmişti. Her türlü saygıyı hakediyorlar bencede.

Gençlerbirliği taraftarı bu zamana kadar kimseyle kardeş olalım diye uğraşmayan.Bilinçli,akıllı insanlardan oluşan taraftardır.Kesinlikle saygıyı hak ediyor.Clap
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 09:55

GENÇLERBİRLİĞİ HALKIN TAKIMI olma hüviyetini kaybetmiş bir görüntü sergiliyor,

Çünkü;

1. CAVCAV istese,bugün itibariyle hiç kimseye sormadan Gençlerbirliği kulübünün kapısına kilit vurabilir,bir Allahın kuluda sen ne yapıyorsun diyemez,

2. CAVCAV istese,bugün itibariyle hiç kimseye sormadan Gençlerbirliği kulübünün renklerini değiştirebilir,"niçin değiştiriyorsun" diye soramazlar.

3. CAVCAV istese,bugün itibariyle hiç kimseye sormadan teknik direktör dahil Gençlerbirliği kulübünün bütün çalışanlarını işten kovabilir ve yerine yeni çalışanlar getirir ancak kafası kızarsa yeni getirdiklerinide kovar başkalarını getirir,hiç kimsede sen ne yapıyorsun diyemez,

4.CAVCAV istese, ölene kadar koltukta oturur kimse kaldıramaz,

5.CAVCAV istese, kulübün sahibi dediğimiz Gençlerbirliği seyircisinide maça almayabilir,hiç kimsede sen bizi niçin maça alımıyorsun diyemez

6. CAVCAV istese, Gençlerbirliği maçlarını başka bir şehirde oynar ve kimse engelleyemez,

7. CAVCAV istese, Gençlerbirliği kulübünün adını CAVCAVSPOR olarak değiştirebilir,genel kurul da o güce sahiptir,kimse hayır diyemez.

Liste uzar gider. Gençlerbirliği şahıs kulübü görüntüsü sergiliyor ve seyirciside durumun farkında o yüzden maçlara bile gitmiyorlar.

Maça gelince,centilmence bir mücadele ve 1-0 olsun bizim olsun. Gençlerbirliğinden bir numara olmaz bari biz bir şeyler yapalım.

kalender
Yukarı
techal Liste gör
Deneyimli Yazar

Hasan
Yer: Ankara
  Alıntı techal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 10:29
Alıntı yapılan SkyPlus

Gençler de hep Hurşut tan çekinirdim bu sene O da yok daha bir umutluyum! Haydi Esesim 'Es'meye devam!

Aynı şey bende de oluyor. Bazı takımlardaki bazı futbolculardan ben de çekiniyorum. Sahadaki varlıkları rahatsız ediyor.

Dediğin gibi Hurşut bunlardan biri. Kocaelispor'da oynayan Semavi vardı o da beni çok rahatsız ederdi.

Allah'tan Hürriyet artık bizde. En rahatsız edicilerden birisi de oydu.

Şimdi onlar düşünsün.
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 11:48
İşyerinde bir arkadaş Eskişehirspor otobüsünü Akay kavşağı/Bakanlıklarda bulunan  Holdiday inn Otelinin önünde gördüğünü söyledi. burası benim işyerine yaklaşık 100 metre öğlen bir bakayım takım orada ise gene yazarım.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 12:46
az önce otele gittim takım orada.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 14:20
Haydi Esesim güldür yüzümüzü.
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
selfesteem26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı selfesteem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 15:46
Bu tip maçlarda hep hevesimiz kursağımızda kaldı. Umutluyum ama kendimi her türlü sonuca hazırlıyorum. Mantığım 1-1 diyor, kalbim 0-2 :)
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 16:04
Hakem hatası, olağanüstü bir şanssızlık veya Gençler'in olağanüstü balı olmazsa maçı rahat kazanırız. Takımımızın kazanmak için ellerinden geleni yapacağı konusunda hiç kuşkum yok. Umarım maçtan sonra gülen taraf oluruz.
since1965
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 16:52
Futbolcularımız bugün çok sevdikleri arkadaşları HÜRRİYET'in bugün dünyaya gelen yavrusu EGE için oynayacaklar ve galibiyeti de O'nlara hediye edecektir diyorum.Wink
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 47>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır