eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 10.Hafta Gençlerbirliği 2 - 0 Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 47>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SkyPlus Liste gör
Usta Yazar

Serhat Taşkın
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı SkyPlus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2013 saat 22:33
o değil de arkadaşlar TCDD yi arayıp en azından 1 tane Yht ayarlasalar?.. Uğraşıldı mı bilmiyorum tam ama şansımızı denemeliyiz. Ayakta koridor da oturan bile olur. Düşüncesi bile güzel şarkılarla gidilir.
Dürüstlük - Saygı - Güven
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2013 saat 22:49
Şu bjk son 5 haftada tek bizi yendi ya ona yanıyorum ahhh ahh!! inşallah galip geliriz yarın...
ANTİ-BİZANS
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2013 saat 22:53
Kazanırsak 3.sıradayız.

Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
arda_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

arda
Yer: eskisehir
  Alıntı arda_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2013 saat 23:14
Haydi be esesim genclerin durumu kotu yararlanmak sart. Olursa cok efsane olur. Bu fiksturle zaten ilk 4teyiz insallah en kotu.
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2013 saat 23:21
Ne zaman böyle umutlansak hep puan kaybediyoruz.Umarım takımımız bir ilk yaşatır
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
Askıeses Liste gör
Yazar

Cem
  Alıntı Askıeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2013 saat 23:30
Yarin 2-0 yenicez gibi bi his var icimde,insallah gerceklesirde bir efsanenin uyanisina sahit oluruz hep birlikte. Istanbul hegomanyasini omuz omuza sampiyonluk yolunda yikariz. Haydi efsane cildirt bizi!
Yukarı
SkyPlus Liste gör
Usta Yazar

Serhat Taşkın
  Alıntı SkyPlus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2013 saat 23:35
Gençler de hep Hurşut tan çekinirdim bu sene O da yok daha bir umutluyum! Haydi Esesim 'Es'meye devam!
Dürüstlük - Saygı - Güven
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 00:27
Bizim ilk yarıda Trabzon deplasmanı hariç çok zor bir deplasmanımız yok . Oysa zirveye aday takımların birbiriyle birçok maçı olacak bunu değerlendirebilirsek ilk yarıyı ilk 3'te bitirebiliriz . İnşallah Gençlerbirliği'ni de yenip serimizi devam ettiririz . Rakibin hiç bir bölgesi çok kaliteli değil bu sene Gençlerbirliği kadro olarak baya vasat görünüyor . Ama hiç bir maç oynanmadan kazanılmıyor . Motivasyon ve konsantrasyonda düşüklük olduğu zaman umulmadık bir maçta bile puan kaybı gelebiliyor bu bilinci takıma yerleştirirsek kadro kalitemizle Avrupa'ya gitme ihtimalimiz çok yüksek görünüyor .
Yukarı
VITRUVIES Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Ankara
  Alıntı VITRUVIES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 02:06
SAHADA PUAN, TRİBÜNDE KALP KAZANMAK

Maç havasına girmek için forumda yazılanları okurken, gece yarısını biraz geçe aklıma düştü: Gençler taraftarı bu maçla ilgili ne düşünüyor diye merak ettim ve taraftar sitesindeki bu maçla ilgili başlığa baktım. (http://www.alkaralar.org/showthread.php?144-2013-14-S%FCper-Lig-10-hafta-Gen%E7lerbirli%F0i-Eski%FEehirspor&p=2169#post2169)

Bizim forumdaki 200'e yakın mesaja karşılık yalnızca 7 mesaj var, onun da ikisi aynı kullanıcı tarafından yazılmış. Taraftar sayısı konusunda zaten önemli bir iddiaları yok. Sezona çok kötü başladılar ve yönetimle araları bozuk. Hal böyle olunca konuya ilgi az ve mesajların içeriği karamsar. Birkaç alıntı:

"Geçen hafta uzun bir aradan sonra kazanıp rahat nefes aldık. Ama rakibimiz zayıftı.
Eskişehir son yıllarda ciddi çalışmalar, transferler ve de kaliteli hocalarla çalışarak ligde epey ses getirdi. Kaliteli oyuncuları var ve bu haftaki maçlarında Rizeyi evlerinde 4-1 yendiler. İyi bir hava yakaladılar.. Geçen yıl yanlış hatırlamıyorsam iki maçımızı da kaybetmiştik. Açıkçası kadro kaliteleri de bizden daha iyi."

"Eskişehir takımının muhtemel 11'ni yazıyorum, bir de bizimkini yazıyorum., Şifo'ya Allah kolaylık versin diyorum. ... Maç için umudum az. 1 puana fitim ama futbol bu belli olmaz, bir de bakmışsın 3 puanı koymuşsun cebe."

"Benim umudum var. Eğer oyuncular maça inanarak çıkarlarsa ve ilk 20 dakikada bir gol bulabilirsek bu maçı kazanabiliriz."

"bu sene ortaya çıkan kendi futbolcumuza maç içerisinde takma (ki rakibe de haksız yere yaptık bu terbiyesizliği bu sene) huyumuz bizi dibe vurdurur. muhtemelen böyle davrananlar bu sene maça yeni gelenler. çünkü bizde böyle bir kültür daha önce hiç olmadı."

"Bugüne kadar gördüğümüz takımlar içinde bence bize göre bariz üstün oynayan sadece Kasımpaşa ve biraz da Sivas vardı.
Diğer maçların hepsinden puan alabilirdik. Demek ki her şey sadece kadro değil. Biraz akıllı oyun ve biraz da şans gerekiyor."

İyimser olmaya çalışan mesajlarda bile hakim olan karamsar hava ve konuya ilgisizlik, öte yandan bizim forumdaki yüksek iştah seviyesi gösteriyor ki pazartesi akşamı 19 Mayıs'ta tribünde sayısal üstünlük bizde olacak. Elbette öncelikli dileğim, bu üstünlüğün maç sonucuna da yansıması ve "seri" diyebileceğimiz bir galibiyet dizisinin oluşması -ki böyle olursa cuma akşamı Akhisar maçında stat yıkılır gibi geliyor bana.

Sonrasında ikinci bir dileğim daha var: Es-Es taraftarıyla aynı renklerin sevdasını paylaşan, yıllardır ne uzayıp ne kısalan bir yönetim ve transfer politikasıyla (bilmem tanıdık geliyor mu?) yavan bir rekabete talim etmek zorunda bırakılan, Bizans maçlarında tribünlerinin önemli bir bölümünü yönetimin kim bilir hangi akla hizmet tutumuyla Bizans seyircisine kaptırıp kendi evinde deplasman eziyetine tâbi tutulan, bu durumu protesto etmek için "hepimiz o. çocuğuyuz" başlığıyla bir inisiyatif başlatacak kadar espri duygusu incelmiş bu centilmen taraftar grubuna; maçın sonucu ve aralara sızacak Ankaragücü taraftarının tahrik seviyesi ne olursa olsun hak ettiklerini düşündüğüm saygının gösterilmesi ve Es-Es taraftarına yakışan tavrın sergilenmesi.

Yeri geliyor, sahada kaybedilen puanlar telafi edilebiliyor. Ama tribünde kırılıp dökülen kalplerin onarılması çok zor. Umarım “Gençler kümeye!” gibi bel altı vuruşlar olmaz, Ankaragücü taraftarının olası tahriklerine kulak asılmaz. Dilerim sahada adil ve iyi oyun, tribünde dostluk kazanır.

Alper. 4.10.13; 2:26
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 02:51
Rakip taraftarlara oldum olası ilgi duymam, umursamam, pek sempati göstermem. Lakin Alper abinin yazısının altına imzamı atarım. Yıllar yılı kimseye sataşmadan, kimseyle uğraşmadan, kendi potansiyelleri yettiğince desteklediler takımlarını. Geçtiğimiz yıl oradaki maçtan sonra çıkışta yanımızdan geçen pek çok Gençlerbirliği taraftarı bizleri tebrik etmişti. Her türlü saygıyı hakediyorlar bencede.

Maça gelirsek, genellikle bu tip yükseliş odaklı, dönüm noktası maçlarını istediğimiz gibi sonlandıramıyoruz. Kolay maç olmayacak gibi geliyor bana da, akıllı oynamamız gerek. Üç puan tadından yenmez, bizi 3.lüğe taşır. Deplasman yolu tepecek tüm renktaşlarada iyi yolculuklar diliyorum.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 47>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,501 saniyede hazırlanmıştır