eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 10.Hafta Gençlerbirliği 2 - 0 Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 47>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
private_boy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı private_boy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2013 saat 15:01
staddan alırsam bilet 10 lira biletixten alırsam bilet 14 lira mı? ve eğer pazartesi günü akşamı bileti gişeden almak istersem bulabilir miyim? daha önce sorulduysa özür dilerim araştırdım biraz ama bulamadım maalesef.
Rabbim; şampiyonluk görmeden alma bu canı...
Yukarı
Şimşekler1965 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Şimşekler1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2013 saat 15:42
Alıntı yapılan private_boy

staddan alırsam bilet 10 lira biletixten alırsam bilet 14 lira mı? ve eğer pazartesi günü akşamı bileti gişeden almak istersem bulabilir miyim? daha önce sorulduysa özür dilerim araştırdım biraz ama bulamadım maalesef.

Belli olmaz biletix in kötülüğü işte kalmayabilir kalabilirde birazdan ben çıkıp alıcam.
Yukarı
champion eses Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: eskisehir
  Alıntı champion eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2013 saat 16:08
çok rahat geçeceğiz buna eminim.ve necati ilk onbir çıkmalı kamara ile birlikte.kamara ilk gitsin diyenlerdendim.ama bu sezon ki performansı takdire şayan.
Yağmura mı ihtiyaç var.Kaldır şahadet parmağını göğü yere indirsin ALLAH...
Yukarı
amoreimmortale Liste gör
Yazar

Can Eker
  Alıntı amoreimmortale Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2013 saat 17:17

az önce biletix'ten maç biletini 10 liraya aldım
Tapmadık asla paraya pula!
Yukarı
anka26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tayfun SÖNMEZ
Yer: ANKARA
  Alıntı anka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2013 saat 18:20
Bugün biletleri aldım. (5 adet) Maç saatini sabırsızlıkla bekliyoruz.
Alsada Bu Sevda Canımızı, Hayatın Anlamı SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
Yer: Eskişehir
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2013 saat 19:09
2 arkadaş Gençlerbirliği deplasmanına gitmeyi düşünüyoruz, Eskişehir'de biletler sadece biletixten mi satılıyor yada bilet gişelerden alabilirmiyiz.
Yukarı
amoreimmortale Liste gör
Yazar

Can Eker
  Alıntı amoreimmortale Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2013 saat 19:23
Tüm saatli kale arkası mı ayrıldı bize yoksa sadece deplasman tribünü mü? yanıtlarsanız çok sevinirim
Tapmadık asla paraya pula!
Yukarı
Şimşekler1965 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Şimşekler1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2013 saat 20:00
Alıntı yapılan Şimşekler1965

Belli olmaz biletix in kötülüğü işte kalmayabilir kalabilirde birazdan ben çıkıp alıcam.

Bugün kanatlı dost kitapevinden aldım 10 tl 14 (degil yani )

Otobüsler ne zaman açıklanır
Yukarı
sheva37 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı sheva37 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2013 saat 20:00
Alıntı yapılan amoreimmortale

az önce biletix'ten maç biletini 10 liraya aldım
Nasıl 10 liraya aldın dostum anlatır mısın ?
KALSADA SON NEFES ÖLÜMÜNE ES-ES
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2013 saat 20:14
Bende biletimi almak için otobüslerin açıklanmasını bekliyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 47>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır