eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gokhanbey26 Liste gör
Yazar

Gökhan ALAT
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı gokhanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2013 saat 11:09
Arkadaşlar acı ama gerçek Meslek lisesi tarafındaki sıradan Açık trübüne kombinem ile gördüm ve Para ile satılmaz biletli insanlar yan kapıdan giriyorlardı. 9500 Sayısı satılan parası ödenen bilet + artı kombine sayısıdır (Biletix ten alınan veri) Para ile satılamaz biletleri bu sayıya dahil değil. Hesap bu kadar net.
İnadına EsEs
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2013 saat 11:35
Para ile satılmaz biletleri ve kapıdaki polis güvenlik yakınlarını kattığımızda reel sayıya ulaşılır.
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2013 saat 12:55
Şunun gibi bi şov yapsak herkes bizi konuşur. Aslında çok masraflı bir şey değil hem takım hem şehir iyice havaya girer.

http://www.skorer.tv/video-izle/Bu-tribun-maca-1-0-onde-baslatir--Eb1QwhTOAhvw.html
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2013 saat 12:56

CUMHURİYET BAYRAMI HEDİYESİ.

Eskişehirsporda görev yapmış, gelmiş geçmiş tüm yöneticilerimiz taraftarımızın büyüklüğünden veya fedakarlığından bahsederler sonrada destek isterler.

Eskişehirspor taraftarıda çağrılara kulak vererek her zaman destek vermiştir.

Peki Eskişehirsporda görev yapan yöneticiler taraftar için ne yapmıştır.?

Çıksalınspor müsabakasından önce gerek hava koşulları gerekse hafta içi olması ve bir çok taraftarımızın çalışması nedeniyle seyircinin az olacağını,yönetimin BİR JEST YAPARAK kombinesi olan taraftarımızı soğuktan bir nebze korumak için KAPALI TRİBÜNE ALMASI gerektiği yönünde bir çağrıda bulunmuştum.

Bizler,sıradan bir vatandaş olduğumuz için çağrılarımıza kulak verilmedi malesef.

Şimdi bakıyorum Alanyaspor müsabakasının bilet fiyatları açıklanmış ama fiyatlar yüksek.

Yönetim bu maçlardan da para kazanmayı düşünüyor herhalde. Yönetimin çarkı döndürmek için para kazanmak istemesi son derece normal ama mevcut şartlarda kaç kişinin maça gelmesini veya 10 TL.ye bilet satarak ne kadar kazanmayı düşünüyorlar anlamadım. Bu tür maçlarda ve bu şartlarda para kazanmaktan ziyade taraftarı kazanmak daha mantıklı gibi geliyor bana.

Yönetimin yerinde olsam bu maç için sembolik bir rakam koyar ve Cumhuriyet Bayramı hediyesi olarak stadyumu tüm Eskişehir halkına açardım.Bir Cumhuriye Kulübü olarak kadın,çoluk çocuk tüm Eskişehir halkının bri araya gelmesinede vesile olurdum.

Cumhuriyetine ve kulübüne bağlı yaşayan şehrimizin insanları böyle bir hediyeyide hakediyor.

kalender
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2013 saat 14:40
Alıntı yapılan oğuz26

Şunun gibi bi şov yapsak herkes bizi konuşur. Aslında çok masraflı bir şey değil hem takım hem şehir iyice havaya girer.

http://www.skorer.tv/video-izle/Bu-tribun-maca-1-0-onde-baslatir--Eb1QwhTOAhvw.html

Abim Video gösterilen yer burasi, Frankfurt Commerzbank Arena.Frankfurt Eskisehirin kardes sehri. Bir cok benzerliligi var, Üniversiteleri, tramvaylari, Porsuk ve Main nehri, nüfusu (770 bin) ve en önemlisi futbol takiminin renkleri, siyah kirmizi. Taraftarlarida Almanyada önde gelenlerden, bilhassa Koreo yapilari muhtesem.

Stad 50.000 kisilik, yanilmiyorsam 3-4 yildir, ikinci lig dahil olmak üzere, hep full cekiyor. Bedava bilet yok. Deplasman sayilari 5000 ila 10.000 arasi. Azerbeycana ve Kibrisa avrupa liginde cikarma yaptilar, Bordeau'ya 10 bin taraftar gidecek.

Ben yazinca millet aliniyor, biz 700 bin nüfuslu sehirde 9.500 bilet ödemeli, 3-5 bin biletsiz 15.000 kapasiteye zar zor güzel havada dolduruyoruz. Iste önümüzde Ankara deplasmani var, bakalim 1000 kisi olacakmi, yarisida Ankaradaki hemserilerimiz olur. Ama lafa geldikmi bizden iyisi yoktur. Almanya, Ingiltere ligleri full stadlarda muhtesem seyirci önünde oynaniyor. Gecen yazdigimda bazi arkadaslar stadlarin durumundan, kisi basi gelirden mazeret gösterdiler. Bunlarin hepsi ucuz bahane. Takimini seven her türlü imkanlarda destekler. Ayrica burada hayat eskisi gibi degil, insanlar cok zor geciniyor, issizlik üst safhada. Ama gencler yine takimlarinin pesinden kosmayi ihmal etmiyor.

Maalesef bizim ligimizde futbolda, tribünde bitmis durumda. Biz yinede bu kötü halimizle ligimizin önde gelen seyirci topluluguz. 2-3 bine oynayan takimlar dolu...
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
fffocus Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı fffocus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2013 saat 17:51
http://www.youtube.com/watch?v=gn7tPD4zGig
Bizde bilirdik sözde 3 büyükleri tutmayı
2-3 senede bir şampiyonluk kutlamayı,
Ama yakıştıramadık kendimize;
Doğduğumuz ŞEHRİ satmayı !
Yukarı
ESES_hell26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı ESES_hell26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2013 saat 00:03
Bugün açık tribünde çok güzel kavga çıktı.beğenerek,çekirdeklerimizi çitleyerek izledik.bizim izlememiz normaldi belki.çünkü ne olduğu belirsiz,tekinsiz tipler sahnedeydi.bıçak çekildi,bıçak diyorum.yanlış değil.nasıl giriyor orası ayrı konu biz en ufak bir bozukluğu bile sokamazken.ama asıl enteresan olan polisin ve güvenliklerin de bizim gibi izlemesiydi.adam polisin gözü önünde ana avrat düz gidiyor,(aşkışehir şovmenleri de piyasadaydı yine)polis acmıs agzını bakıyor.sonuç tabii ki hiç bir şey olmadı.kavga edenler,tribünde insanların keyfini kacıran bunlar eminim ki rahat rahat takılmaya devam etti,edecekler.yakaladıkları adamı bıraktılar,gitti.can güvenliğimiz yok,tekrar söylüyorum can güvenliğimiz yok.adam bıçağı sallasana mortu çekebilirsin.şaka değil.son olarak o polislere,güvenliklere biz gidip bu adamları niye bıraktınız,aval aval baktınız desek alıp bizi götürürler polise mukavemet diye ama orada birbirine ölümüne girenler aynen yola devam.boşuna dememişler bu ülkede seven değil diğeri kazanır diye.söyleyemiyorum şimdi lafı tam.vur mazluma.
Yukarı
Miami Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Miami
  Alıntı Miami Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2013 saat 14:07
Açık tribün bu sene ayrı bir gazlı.
Nefer çok etkisiz kaldığından açığın performansını da etkiliyordu.
Son Rize maçında açığın performansı çok iyiydi
Dünkü hazırlık maçında bile açık bi gazlı bi gazlı, ayaga dıyınce herkes kalkıyo, bestelere katılıyor falan.
Güzel hareketler bunlar da du bakalım ilerki haftalar ne göstericek.
Yukarı
gürkan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÜRKAN SARIOĞLU
Yer: İSTANBUL
  Alıntı gürkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2013 saat 18:30
benim çok üzüldüğüm bir durum var. nasıl bir neslin kaybedildiğinin şahidi oldum. biz şu anda üzülüyoruz taraftara ne oldu diye. taraftara hiç bir zaman hiç bir şey olmadı. taraftar yaşlandı. yerine yenisi gelmedi. eskiside maça gelemez oldu. ben denedim yoldan geçen insanlara sordum laf arası. "hangi takımı tutuyorsun kardeşim" cevap 15 kişiden birisinde hep aynı. 3 büzüklerden bir takım. en iyi cevap " e peki eskişehirspor", "onun yeri ayrı canım". istanbulda yaşıyorum. burada beraber çalıştığım eskişehirlilere sürekli soruyorum. hangi takımlısınız diye. aldığım cevap gene aynı. bu gün sordum eskişehir doğma büyüme arkadaşıma. pis pis cinconluyum dedi. peki eses. e onuda öylesine tutuyorum. nerede ise kavga edecektim. peki bana söyle cinconu tutman için bir neden söyle. renkleri seviyorum. cevap bu. bu düzelecek bir durum gibi gözükmüyor. kötüye gidiyoruz. eskiden futbolcuların üztünü giydiren bu şehir şimdi 3 kuruşa kıyıpta maça gelmiyor. ben buradan sesleniyorum. eskişehirli olmak bir ayrıcalık ve bir lütuftur. boynu dik gezmek ve asil bir duruştur. başka takımı tutmak ise ekmeğini yediği memleketine bir hainliktir. allah size akıl fikir versin. 
Biz Seninle Doğduk Senin İle Yaşarız Senin İle Ölürüz ES ES im.
Yukarı
aciktribun Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı aciktribun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2013 saat 18:41
Alıntı yapılan gürkan

... eskişehirli olmak bir ayrıcalık ve bir lütuftur. boynu dik gezmek ve asil bir duruştur. başka takımı tutmak ise ekmeğini yediği memleketine bir hainliktir. allah size akıl fikir versin...
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır