eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 10.Hafta Gençlerbirliği 2 - 0 Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 47>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
aciktribun Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı aciktribun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2013 saat 17:42
Alıntı yapılan Miami

Arkadaşlar şu ana sayfaya bu deplasmanla ilgili bir konu açın gözünüzü seveyim.
Ben açamıyorum, hata veriyor nedense.
Yönetim devreye girdiği takdirde Ankaraya tren organizasyonu yaparız. Paşşalar gibi trenimizle gider döneriz.
Yeter ki siz şu ana sayfaya Ankaraya Tren Organizasyonu tarzında bir başlık açın da çok geçmeden şu fitili ateşleyelim.

İçeriğini verirseniz sanırım açabilirim.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Şimşekler1965 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Şimşekler1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2013 saat 17:47
Alıntı yapılan saga

Otobüslerin erken kalkması gerek yoksa geçen seneydi yalnıs hatırlamıyorsam 1 buçuk saat ankara polisi şehre girişte beklemişti 2.yarı stada girebilmiştik.Ona göre ayarlanmalı

Geçen sene çok beklemedik tam tersi otobüsler 45 dk geç kalktı.Trafik yakalanınca maça 15 dk kala köprüde durdurulduk arama yapıldı maça girdiğimizde 5.dk daydı.Pazartesi iş çıkışına denk geleceğimiz için saat konusu dikkate alınmalı.
Yukarı
batistuta26 Liste gör
Yazar

Baturay
  Alıntı batistuta26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2013 saat 17:58
Gençler maçını deplasmandan saymayalım ankara yollarını aşındıralım tipki Cebeci de yaptığımız gibi bu maçı da alırsak takımın giriceği havayı bi düşünün. Zor maçları atlattık seri yakalamamız çok muhtemel.
** ODTÜ ESES **
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2013 saat 19:26
tcdd de çalışan abimiz kardesimiz var mı acaba forumda. isteğe göre gercekten tren seferi koyulabilirmi? saat 6 da burdan hareket dönüş için 22 30 böyle bişey mümkün mü acaba ? aslında bu şekilde gidilse güvenlik açısındanda hiç sıkıntı yaşanmaz toplu geliş gidiş ile sorunsuz bir deplasman yapılabilir.izmir için tren organizasyonu sanırım milletvekilleri salih koca ülker can belediye baskanı burhan sakallının girişimleri ile ayarlanmıstı malum secimler yakın taraftarın bu tip istekleri bu ara geri cevrilmez die düşünüorum :d sanırım tepebası belediyesi deplasman otobüsleri için yardımcı oluyor bu deplasmanda trenle olsa çok güzel olur aslında.
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2013 saat 19:39
Ankara'da maç için en iyi ulaşım yolu tren. Gar ile stadın arası 5 dakika. Otobüsle gitmek boş yere eziyet olur. O saatte Ankara'ya girmek ve stada ulaşmak işkence...
Ben Cumartesiden gideceğim, Salı günü döneceğim. Biletlerimi aldım. Bir tek maç bileti kaldı onu da ayarladım mı bir de üstüne galip geldik mi herşey dört dörtlük olur. Galip gelirsek gençlik parkında çaylar benden. Beklerim...
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2013 saat 19:40
Alıntı yapılan Miami

Bu deplasmana gelebilecek durumda olup da gelmeyen adam büyük ayıp eder.
Her şey mükemmel, takım çok iyi, son 5 haftada 4 galibiyet var. Ligde 3. sıradayız, dibimizdeki Ankaraya gidiyoruz ve otobüs sıkıntısı yok, yönetim her türlü otobüsü vermeye hazır.

O zaman Ankaraya eskiden oldugu gibi efsane bir deplasman yapmayacak mıyız?

Yukarı
majiskül Liste gör
Deneyimli Yazar

Yunus Emre
Yer: Ankara
  Alıntı majiskül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2013 saat 21:11
biletler ne zaman çıkar? ve biletleri ankaradan alabileceğimiz bir yer var mı, haftaiçi stad gişesinden ya da dosttan alabilir miyiz bilen var mı?
Öyle bir meşale yaktın ki bu yürekte, artık her mac seyircisiz kalbimde....
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2013 saat 21:41
gençler maçına giden taraftarımız çok olacaktır ama yeri zamanı şimdimi bilmiyorum ama aslında trabzona güçlü deplasman yapmamız lazım
seviyoruz işte var mı diyeceğin
Yukarı
SkyPlus Liste gör
Usta Yazar

Serhat Taşkın
  Alıntı SkyPlus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2013 saat 21:51
Maç 8 de olmasaydı giderdim hızlı tren kartım var dönüşüm problem olur sanırım :(
Dürüstlük - Saygı - Güven
Yukarı
SkyPlus Liste gör
Usta Yazar

Serhat Taşkın
  Alıntı SkyPlus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2013 saat 21:53
Kaldır Treni Yönetim gidelim akalım Eskara ya :D
Dürüstlük - Saygı - Güven
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 47>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır