eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetime Sorularımız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2008 saat 17:19
stad işi için yine geç kalındı diye düşünüyorum..
hala yeni stad mı yoksa şuanki stada revizyonmu bunun kararı verilemedi..
 aslında bu dönem tam zamanı yönetim bu konuda kesinlikle daha fazla vakit kaybetmemeli..

ESKİŞEHİRSPORUMUZ ŞUAN EN POPÜLER ANINI YAŞIYOR
ÖNÜMÜZDE YEREL SEÇİMLER VAR..(genelde bu dönemde siyasiler size hayır diyemez)

öncelikle bu satada revizyonla mı (kale arkaları ve açık tribünün üstünün kapanması)
yoksa yeni bir stad mı bunun kararı verilip start verilmeli..
Yukarı
26euro Liste gör
Yazar

Timur
Yer: Germany
  Alıntı 26euro Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2008 saat 17:23
Yönetimden gayet iyi nerdeyse süper....! Ama su stad isi hakkinda bizi bir bilgilendirse diyiyorum? Birde neolucak su ayderin üstü????????Cry
taa uzak yollardan koştuk geldik senin kollarına...
Yukarı
ayder26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ayder26
  Alıntı ayder26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Şub/2008 saat 10:54
önümüzdeki seçim çalışmaları en çok eses e yarayacak gibi gözüküyor. odunpazarı belediyesi bir talep gelmeden ıhlamurkent mevkisinde bir benzin istasyonunu eses e tahsis etmiş. 422.000 ytl bağış+ kardan % 35 ve aylık ödenek. bundan iyisi şamda kayısı. para nın 1 numaralı ismi şehrimizin milletvekili. öyle açığın üstünü kapat ayderin üstünü kapat filan olmaz. antalya 5 bin ortalama seyirciyi bulamazken , kayseride zaten 30 bin kişilik stad varken yenisi yapılıyorsa bizim yönetimin talebi de en az 30 bin kişilik stad olmalı.

maliye bakanı, odunpazarı belediyesi ipin ucundan tuttu. ama siyasi rant ama eses sevgisi. haticeyi boşverin netice de eses in menfaati varsa gerisi teferruat. tepebaşı belediyesinin somut bir hareketini görmedik şimdiye kadar. bir güzellikte o yapsın artık.  aslında büyükşehir belediyesi nebi başkanın stadın taşınması projesine vereceği bir onay bu zamana kadar eses için yapılan tüm yardım ve destek toplamından fazla değeri var. seçimlerden önce bu onayı inşaallah verirler.

Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 15:08
yönetim bence kızılcıklı tribününü bu kadar sıkıştırarak çok büyük hata yapıyo.çünkü tribüne gereğin fazla yük biniyo ve Allah göstermesin istenmeyen kazalara sebebiyet verebilir bu.örneğin bu maçta iki direğin arasındaydık.üçlüde durunca tribünün sallandığı çok bariz şekilde belli oluyo.nasıl olsa ayder tribününede açık biletiyle giriliyor kaldırsınlar aradaki camı hem biz çileden kurtulalım hemde istenmeyen kazalara sebebiyet verilmesin
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 16:06
Alıntı yapılan must-ang

yönetim bence kızılcıklı tribününü bu kadar sıkıştırarak çok büyük hata yapıyo.çünkü tribüne gereğin fazla yük biniyo ve Allah göstermesin istenmeyen kazalara sebebiyet verebilir bu.örneğin bu maçta iki direğin arasındaydık.üçlüde durunca tribünün sallandığı çok bariz şekilde belli oluyo.nasıl olsa ayder tribününede açık biletiyle giriliyor kaldırsınlar aradaki camı hem biz çileden kurtulalım hemde istenmeyen kazalara sebebiyet verilmesin

bencede kesinlikle katılıyorum ve aynı zamanda ayder in üstüde neden kapatılmıyor hala anlamış değiliz..
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 16:11
yönetim ayderin üstü konusunda ihmalkar tamam da ayder yada kızılcıklıdaki arkadaşlarda hangi maç öncesi yada sonrası yönetimden bu talep yada sıkıntılarını dile getirdiler???
sakarya maçı öncesi kapalı bir ayderle tezahuratlar bence çok daha farklı olur, kızılcıklıda yer darlığı konusunda rahatlamış olurdu...

Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 16:14
Ayder in üstünün kapatılmamasının sebebi bence tamamen yönetimin beceriksizliği ve ihmalidir. Stad konusunda yönetim maddi imkanların yetersizliğine birde beceriksizliğini eklersek ayderin üstünün neden kapatılmadığı ortaya çıkmış oluyor.
Yukarı
ayder26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ayder26
  Alıntı ayder26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2008 saat 11:49
sevgili yöneticilerimiz bu fotoğraf sizin için bir şey ifade ediyor mu. Vicdanınız sızlamıyor mu? bu taraftara layık gördüğünüz manzara bu mu?

Yukarı
ayder26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ayder26
  Alıntı ayder26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2008 saat 11:58
Alıntı yapılan esesreha

Ayder in üstünün kapatılmamasının sebebi bence tamamen yönetimin beceriksizliği ve ihmalidir. Stad konusunda yönetim maddi imkanların yetersizliğine birde beceriksizliğini eklersek ayderin üstünün neden kapatılmadığı ortaya çıkmış oluyor.

sevgili reha maddi konulardaki gecikmeyi hadi sineye çekelim. dediğin gibi beceriksizlik var ortada. fotğrafın hemen yanında 5 metrelik asfalt araç giriş yeri var. haftalardır yazıyoruz o kapıyı açamadılar. resmen koyun sürüsü muamelesi var ortada. dünyanın her yerinde kombine alan seyircinin avantajları olur. bizde tam tersi. seneye hangi yüzle kombine alın diyecekler acaba.
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2008 saat 12:38
Cemal Bey görevini bıraktı .. Siteye online olup soruları yanıtlayacak yeni yönetici var mı ? Yoksa boş yere mi soruluyor bu sorular :(
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır