eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
Online Durum: Offline
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 01:05
Pahalı diyenler için gece 1'de oturdum araştırdım ve hesapladım...

Avrupa da ortalama en ucuz kombine paraları;
- Premier League'de 467.96 EUR (Kişi başı milli gelir 27,225 EUR yani %1.7'si)
- Bundelisga'da 207.22 EUR (Kişi başı milli gelir 32,870 EUR yani %0.8'si)
- Seria A'da 164.89 EUR (Kişi başı milli gelir 27,333 EUR yani %0.7'si)
- La Liga'da 232.80 EUR (Kişi başı milli gelir 24,567 EUR yani %1'i)

Gelelim bize kişi başı milli gelir 7,796 EUR ve kombine parası bugünün kurları ile 82 EUR ediyor yani %1.05'i ediyor kişi başı milli gelirin. Oran olarak gayet Avrupa'nın önde gelen 4 ligi ile aynı ortalamada. Yani karşılaştıramayız dememeliyiz sadece kültür meselesi. Tamam stadyum konusunda hak veriyorum kimse memnun değil ama 1-2 sene daha idare edemiyorsak bence hiç Eskişehirspor kültüründen bahsetmeyelim...
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
private_boy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: Ankara
  Alıntı private_boy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 01:06
başlık acilen değişmeli ve 2013-2014 sezonu Eskişehirspor Seyircisi olmalı... yahu bağırmak istiyorum yanımdakiler bağırmıyo hadi diyorum tek başıma bağırayım iki önümde sağ çarprazda duran bıyıklı abi dik dik bakıyo "ne bağırıyosun" der gibi... sonra da kendimizi avutuyoruz biz büyük taraftarız diye.. onu bi geçecen hacım...
Rabbim; şampiyonluk görmeden alma bu canı...
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 01:13
Alıntı yapılan private_boy

başlık acilen değişmeli ve 2013-2014 sezonu Eskişehirspor Seyircisi olmalı... yahu bağırmak istiyorum yanımdakiler bağırmıyo hadi diyorum tek başıma bağırayım iki önümde sağ çarprazda duran bıyıklı abi dik dik bakıyo "ne bağırıyosun" der gibi... sonra da kendimizi avutuyoruz biz büyük taraftarız diye.. onu bi geçecen hacım...

Aynen bende aynı durumdaydım bugün.Bağırmak istiyorum içimde fırtınalar kopuyo ama tribünde tık yok.Bu biraz taraftarın eski havasında olmamasından ama daha çok iyi bi tribün lideri olmamasından kaynaklanıyor.Açık tribünde tribüncülük oynayanlar var sadece sete çıkan.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
hozkan73 Liste gör
Yeni Yazar

Hüseyin ÖZKAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı hozkan73 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 01:29

Arkadaşlar 33.000 kişilik stad yapılıyor ve merkezden uzakta, açıkçası bugünkü önemli maçta seyirci sayısını gördükten sonra 10.000 kapasiteli bir stad bize yeterde artar. Ayrıca önceki yönetim bedava bilet dağıtıyordu. Bu yönetim de 100 lira nefere bilet satıyor. hangisi doğru sizce? Bence ikiside yanlış. Oraya gelenler bizim gençlerimiz öğrencilerimiz. Bu gençler Genelde kendi paralarını kazanan insanlar değil, babalarından aldıkları paralarla maça gelmeye çalışan çocuklardır. Bence bu tribüne gelen gençlerimize sembolik bir bilet fiyatı belirlenmelidir. Çünkü gerçekten emek veren bir tribün. önceki yönetimin beleşçiliğe alıştırması ne kadar yanlışsa, fahiş fiyatla bilet satarak bu çocuklarımızı tribünlerden uzaklaştırmakta o kadar yanlıştır. bence öğrencilere düşük fiyatla bilet verilmelidir ve Eskişehirsporluluk bilinci çocuklarımıza aşılanmalıdır.

Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 01:36
Alıntı yapılan hozkan73

Arkadaşlar 33.000 kişilik stad yapılıyor ve merkezden uzakta, açıkçası bugünkü önemli maçta seyirci sayısını gördükten sonra 10.000 kapasiteli bir stad bize yeterde artar. Ayrıca önceki yönetim bedava bilet dağıtıyordu. Bu yönetim de 100 lira nefere bilet satıyor. hangisi doğru sizce? Bence ikiside yanlış. Oraya gelenler bizim gençlerimiz öğrencilerimiz. Bu gençler Genelde kendi paralarını kazanan insanlar değil, babalarından aldıkları paralarla maça gelmeye çalışan çocuklardır. Bence bu tribüne gelen gençlerimize sembolik bir bilet fiyatı belirlenmelidir. Çünkü gerçekten emek veren bir tribün. önceki yönetimin beleşçiliğe alıştırması ne kadar yanlışsa, fahiş fiyatla bilet satarak bu çocuklarımızı tribünlerden uzaklaştırmakta o kadar yanlıştır. bence öğrencilere düşük fiyatla bilet verilmelidir ve Eskişehirsporluluk bilinci çocuklarımıza aşılanmalıdır.

Hak verdiğim noktalar var, şuan haftalık ne kadar alıyorlar bilmiyorum ama 40-50TL arasıdır tahminim. Vereceğim örnek tabi ki birebir tutmaz ama ben 13-14 yıl önce liseye giderken ailemden 5 x 100 kontör parası alıyordum (yani 100 kontör alıyordum 1 kez x 4 hafta) 100 kontör en son 20-22TL bir şeydi sanırım hadi 25TL olsun. Ben bu para ile gayet idare edebiliyordum olabildiğince maça da gidiyorduk.

Dediğim gibi tam birebir örnekler değil, koşullar farklı ama 100TL'yi 50TL yapsak çok fark etmezdi çünkü öncelikler eskiye göre farklı.
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2013 saat 16:35
Elazig deplasmanindaki taraftarlarimiz:
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2013 saat 17:06
Elazig deplasmaninda ikinci gol sonrasi:
Yukarı
moveklor 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Can
Yer: Yugoslavya
  Alıntı moveklor 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2013 saat 17:43
Gidenlerin ayağına,sesine sağlık, zaman zaman iyi geldi sesimiz.
Her yerde sen, her şeyde sen, bilmem ki nasıl söylesem...
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2013 saat 18:31
Galibiyetin diğer etkeni, insan bu taraftarı görüp alır maçı
Yukarı
Şimşekler1965 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Şimşekler1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2013 saat 19:00
Yönetim gençlerbirliği ile temasa geçsin 3 istanbul takımına tüm kale arkasını veren bizde bu maç kale arkasının hepsini versin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır