eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 557558559560561 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emrah_eli Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: İzmir
Online Durum: Offline
  Alıntı emrah_eli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2013 saat 14:41
Foruma nasıl fotoğraf ekleyebiliriz?
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
  Alıntı Herkese_Benden_Cay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2013 saat 15:13
Alıntı yapılan emrah_eli

Foruma nasıl fotoğraf ekleyebiliriz?

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=106
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2013 saat 23:16
İstanbul Maltepe 2. Zırhlı Tugay Komutanlığı Tankçı birliği çıktı askerliğim . Var mıdır burayı bilen yorum yapabilecek :) ?
Yukarı
samed_26 Liste gör
Yazar

SaMeD DÜRÜŞKEN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı samed_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2013 saat 12:47
57 NCİ TOP.TUG. KH. VE KH.BL. / İZMİR BORNOVA / İZMİR... Benimde İzmir çıktı varsa burası hakkında da yorum alalım :)
İyi Günde SEvmedik ki Kötü Günde Terkedelim...
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2013 saat 14:21
Tavsiye edebileceğiniz bir hastane var mı? Dermatoloji bölümüne meşhur sivilce hapı roaccutane için gideceğim o yüzden doktor önemli.
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2013 saat 17:03
Ingilizcede saat (gün 24 saat) kısaca mesela saat akşam 9 ise
21h yazılır (h=hour)
Hollandacada 21u yazılır (u=uur)

Türkçede böyle yazılımı hiç rastlamadım
21s yazılır mı ? veya başka türlü ?
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2013 saat 18:09
Alıntı yapılan samed_26

57 NCİ TOP.TUG. KH. VE KH.BL. / İZMİR BORNOVA / İZMİR... Benimde İzmir çıktı varsa burası hakkında da yorum alalım :)

bölüğüne kadar aynı yerde 15 ay yaptım 2001-2002 yılında, Fiziki olarak çok güzel bir birlik yeşille iç içe , Eğer yazdığı gibi karargah bölüğünde kalırsan nöbet yerleride çok yakın ve silahsız oluyor. Ama bölüklere (bataryalara) verirlerse oralar eğitim yerleri uzak nöbette zor.Yemek konusu ise şirket yapmaya başlamıştı, Bulaşık nöbeti vs kalkmıştı.Kendileri yıkayıp servis yapıyorlardı. Ben özellikle yağmuru günlerde mesaiden sonra şotu çekip yemyeşil ağaçların içinde koşuya çıkardım. İçeride cami Ptt ye kadar herşey var sıkıntı yok. Tek dikkat etmen gereken KARARGAH bölüğüne düşmeyi becermek.
Yukarı
emreaydin26 Liste gör
Yazar

EMRE AYDIN
Yer: Turkey
  Alıntı emreaydin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2013 saat 21:38
Arkadaşlar önümüzdeki hafta İstanbul'a gideceğim yer bulabilirsem Kasımpaşa'da orduevinde kalacağım yok olmazsa Kartal'da ve 3 gün boyunca hergün gidip gelmem gereken mekan Taksim'de sanırım Kasımpaşa taksime yakın yürüyüş mesafesinde mi yoksa vasıta kullanmam gerekiyormu? Kartal'da kalmam gerekirse Taksime en kolay ve rahat nasıl ulaşırım bilgisi olanlar yardımcı olabilirlermi?
Teşekkürler....
AntiBizansss!!!
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2013 saat 22:05
Arkadaşlar vınn olarak yardımcı ola bilirmisiniz hangi oportörün kampanyaları daha iyi ve çekim olarak hangisi daha iyi ben 1 yılı gecgin avea jet vın kulanıyorum ama hic memlun değilim müşteri hizmetlerini aradım hızım yeterli değil diye değişik değişik teklifler veriyorlar bir türlü aklım ermedi en son aradığımda kapatacağım dediğimde sizinki 1 gb o yüzden hız sorunu yaşıyorsunuz dedi kampanyalarınız varmı dediğimde değişik teklifler verdiler 4 gb 25 tl dediler öyle deyince kendimi enayi hisettim ben 1 gb ye 55 tl ödüyorum üstelik diyer tarifelere geçersem tekrardan modem alacakmışım bunlar insanları ne sanıyorlar anlamış değilim parası hic önemli değil ama adam gibi hizmet versinler ben googleyi 1 saatde acarsam o hizmetin içine edeyim .

yardımcı olacak arkadaşlar varmı bu konu hakında türksell ve modofon nasıl
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2013 saat 22:26
Alıntı yapılan esesyucel

Arkadaşlar vınn olarak yardımcı ola bilirmisiniz hangi oportörün kampanyaları daha iyi ve çekim olarak hangisi daha iyi ben 1 yılı gecgin avea jet vın kulanıyorum ama hic memlun değilim müşteri hizmetlerini aradım hızım yeterli değil diye değişik değişik teklifler veriyorlar bir türlü aklım ermedi en son aradığımda kapatacağım dediğimde sizinki 1 gb o yüzden hız sorunu yaşıyorsunuz dedi kampanyalarınız varmı dediğimde değişik teklifler verdiler 4 gb 25 tl dediler öyle deyince kendimi enayi hisettim ben 1 gb ye 55 tl ödüyorum üstelik diyer tarifelere geçersem tekrardan modem alacakmışım bunlar insanları ne sanıyorlar anlamış değilim parası hic önemli değil ama adam gibi hizmet versinler ben googleyi 1 saatde acarsam o hizmetin içine edeyim .

yardımcı olacak arkadaşlar varmı bu konu hakında türksell ve modofon nasıl

vınn la ilgili bilgim yok ama.akıllı telefon kullanıyorsan telefonu modem yapıp 3g hızında internete bağlanabilirsin. uygun tarifeler mevcut.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 557558559560561 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır