eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıÖzgür Çek

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 71>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2013 saat 10:14
Özgürün formayı yere atması yanlış,özür dilemesi doğrudur. BJKlı bir futbolcu,Eskişehir formasını yere atsaydı ne düşünürdünüz. Maç sonrası yapılan basit bir forma değiş tokuşunu büyük sorun olarak görmektir yanlış olan.Benim formamı hakkıyla terleten bir oyuncunun kimle hangi formayı değiştiği şahsen benim hiç umurumda değil.
Yukarı
Grejuva_TurCo Liste gör
Deneyimli Yazar

Soner
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2013 saat 11:02
Bunu birde şöyle düşünün beşiktaşlı futbolcu (kimle forma değiştirdiyse) soyunma odasına giderken bizim formamızı yere atmış olsaydı ne düşünürdünüz o futbolcudan taraftar olarak kulüp olarak özür beklerdik hepimiz değil mi?
Ve şuda var bende futbolcu olmuş olsaydım (takım farketmez) sırf koleksiyon yapmak için forma değiş tokuşu yapardım buda futbolda olağan birşey gayet normal aslında...
#25 Ruud Boffin
#10 Erkan Zengin
#3 Diego Angelo
#30 Jerry Akaminko
#4 Leonardo Dede
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2013 saat 11:44
Ozur dilemesi normal, bir Baska takimin futbolcusu bizim formayi atsa, bizde tepki verirdik. Bu olaylari birde kendi acimizdan bakmak gerekir.
ANTI BIZANS
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2013 saat 11:59
büyütülecek bir harket yapmamış özgür eskişehir gibi bir yerde bizanzs formasının yere atılması kadar normal bir şey olamaz...küçük şeyler bunlar<<< boş ver özgür işine bak sen<<<<  bana göre beşiktaş formasını yere atman gayet normal bu harketinden ötürü tebrik ediyorum seni....
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2013 saat 13:02
Büyütülecek bir şey yok, özgür gerekeni yapmış uzatmamalıyız
Yukarı
GÖKYAPI Liste gör
Yazar

ismail gök
Yer: antalya
Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2013 saat 14:27
Alıntı yapılan faust

Özgürün formayı yere atması yanlış,özür dilemesi doğrudur. BJKlı bir futbolcu,Eskişehir formasını yere atsaydı ne düşünürdünüz. Maç sonrası yapılan basit bir forma değiş tokuşunu büyük sorun olarak görmektir yanlış olan.Benim formamı hakkıyla terleten bir oyuncunun kimle hangi formayı değiştiği şahsen benim hiç umurumda değil.
ClapClapClapClap işte bu kadar....
ölümüne eses'liyiz
Yukarı
Dorylaion2626 Liste gör
Yazar

Yiğit Efe Han
Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2013 saat 14:43
Alıntı yapılan faust

Bejeke,gese,febe forması ayaklar altında ezilmeye layıktır.
Elinde çekiç olan herşeyi çivi olarak görür. uLTRas LİBERİ
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2013 saat 14:59
Nasil bir toplumda yasiyoruz inanilir gibi degil. Hosgörü, sempati, anlayis, fairplay bazilari icin hala cok uzak. Dünyanin her yerinde yapilan müsabakalar sonunda futbolcular rakipleri ile forma degisimi yapar, bunu hepimiz görüyoruz. Bu cok dogal. Simdiye kadar hic bir taraftar toplumundanda oyuncusunun rakip takim oyuncusu ile forma degistirdigine tepki göstereni görmemistim. Bizimkiler haric.... Neymis "Özgür nasil yaparmis, nasil BJK formasini alirmis?" Özgürün bu hareketi Eskisehirsporumuzu kücükmü düsürüyor? Rakip oyuncuda senin forman ile kabineye gidiyor... Verilen tepki ile Özgür formayi yere atmis. Burada Özgür bir hata yapmis, ama sonradan özür dileyerek hatasini düzeltmis.

"Iyi yapmis", "BJK formasi yere layik" gibi yazilari yazanlara olaylara daha ilimli yaklasmalarini tavsiye ediyorum. Kendine yapilmasini istemedigin bir hareketi baskasina yapma. Hangimiz formamizi birinin yere atmasina tahammül ederiz?
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
kokopelli Liste gör
Yazar

Kaan Özden
Yer: Kahire
Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2013 saat 15:09
Ben futbolcu olsam her maç sonunda (olağandışı bir olay olmamışsa) saydığım bir abimin, kaliteli bir futbolcunun yada sevdiğim bir kardeşimin formasını alırım. Bundan doğal bir olay yok. Düşman değil onlar birbirlerine. Anlamıyorum sizi.
"Tek sevda ESES, tek büyük ESES"
Yukarı
erhkav77 Liste gör
Yeni Yazar

Erhan KAVUSTU
Yer: İzmir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2013 saat 16:31
Ozgur ozur dileyerek dogru olani yapmistir. Kendisini tebrik ediyorum esas sorun bu davranisi ysnlis bulan zihniyettedir. Eskisehirspor ve taraftari en guzeline layiktir ve ulkeye ornek olabilecek bir kitledir.
kufursuz ailece futbol izlenecek bir ortam yaratan EsEs taraftarı hayal ediyorum. İşte Anadolu ihtilali budur.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 71>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,313 saniyede hazırlanmıştır