eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anti Bizans

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 436437438439440 488>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2013 saat 12:19
biraz önce çalıştığım kurumada geldiler tepkimi gösterdim aslında baya korkuyorlar am şu bizim şehirdeki çift cinsiyetliler yokmu en büyük desteği onlardan alıyorlarr
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2013 saat 12:47
Alıntı yapılan İSMAİL26

biraz önce çalıştığım kurumada geldiler tepkimi gösterdim aslında baya korkuyorlar am şu bizim şehirdeki çift cinsiyetliler yokmu en büyük desteği onlardan alıyorlarr

Nerelerdeler ... ???

Benim de 2 çift söyleyecek sözüm var ama bir türlü denk gelemedim bu kişilere ...
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2013 saat 12:56
okulları dolaşıyorlar reklamlarını yapıyorlar Melahat ünügürde yim ben valilik olurları var bakmadım zaten kağıdına izni olup olmadığını sordum iznini gösterdi tepkimi gösterdim onları burda istemediğimizi Galatasaray ın şampiyonluklarımızı çalan takım olduğunu söyledim
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
moveklor 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Can
Yer: Yugoslavya
  Alıntı moveklor 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2013 saat 13:02
Haberi görünce kan beynime sıçradı, ilanı sakarya gazetesinde gördüm böyle bir ilanı sakarya gazetesinden görmek iyice sinirlendirdi yıllardır hergün aldığım sakarya gazetesini artık evime sokmayacağım. Bu yaptıklarının Avrupalı brujuvaların yaptığı misyonerlik faaliyetlerinden bir farkı yok gözümde
Her yerde sen, her şeyde sen, bilmem ki nasıl söylesem...
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2013 saat 13:17
Geçmiş olsun, şimdi eskişehirde bulunan renktaşlarımızın uygun yolla müdahele etmesi lazım http://www.galatasaray.org/sporokullari/pages/futbolokulu
Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2013 saat 14:46
açılan okul odunpazarı bölgesinde Odunpazarı bld başkanı burhan sakallıya tepkimizi gösterelim.Kendisi yakında olacak seçimlerde büyükşehire aday olacakmış.Tepkimizi gösterelim birşeyler yapsınlar yoksa seçimde gerekeni yaparız

https://twitter.com/burhansakalli

Herkes tweet atsın.durumun ciddiyetini anlasınlar
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2013 saat 18:55
@burhansakalli baskanim galatasaray futbol okuluna yeri siz mi tahsis ettiniz

Burhan SAKALLI ‏@burhansakalli 4u
Belediyemizin böyle bir tahsis olmamıştır... @26_oldcity
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2013 saat 19:56
Alıntı yapılan sadeceses

Alıntı yapılan Şimşekler1965

Alıntı yapılan onurnefer

Alıntı yapılan ahmetES

Halı saha nerede ?

Halı saha şehrin bir ucu olan Vadişehir'de. Ihlamurkent'in biraz ilerisi. Toki yaptı buraları. Daha yeni bir mahalle. Sanırım Galatasaray, Eskişehirspor taraftarından çekindiği için şehrin bi ucuna futbol okulu açmaya teşebbüs etti. Ama bilmiyorlar ki;en azılılar burada   

Savaş Kubaşa ya da Tilia nın yakınlarındamı acaba ?

Hayır,dediğin yerlerle alakası yok.Orası Yenikent'te kalıyor.Kalabak fabrikasının orası dediğin yer.Vadişehir'deymiş okul.

nasıl yok biraz daha yukarısı işte 5 dakikalık yol.
Yukarı
birisi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer faruk korkmaz
Yer: istanbul-üsküda
  Alıntı birisi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2013 saat 20:14
senin kendi şehrinde yapamadığını adamlar yapıyor... hayır anlamıyorum herkesi galatasarylı yapınca rekabetin ne anlamı kalır... böyle meselelerde güzellik değil zorbalık icab eder...
kibirle işimiz olmaz bizim... bu yüzden istanbul takımı tutmayız...
Yukarı
Erensoy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erensoy
  Alıntı Erensoy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2013 saat 23:32
Necati'ye gösterilen tepkinin 10 da biri bu okula gösterilmedi.
İşte bizim büyük taraftar...
Sadece futbolcusuna horozlanmayı bilir.
Her zaman her yerde en büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 436437438439440 488>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır