eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Mesut_ES_1971 Liste gör
Deneyimli Yazar

Mesut
Yer: Bursa
Online Durum: Offline
  Alıntı Mesut_ES_1971 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2013 saat 19:32
Alıntı yapılan erhankaratas

halbuki top rakıbe geldiğinde tüm stad ıslıklasa,atağa kalktığımızda tüm stad bir uğultu çıkarsa arada da o marşları söylesek boylece 90 dk çok etkili oluruz hep marş soylendiğinde hem akıcı olunmuyor hem de seyirci yoruluyor bu nedenle hep macın içinde olmak gerekiyor.bunu yapmak hem basit olur hem de çok etkili olur

Gerçekten katılıyorum, eskiden trübünler öyleydi. Kaç yan hakeme ofsayt olmadan ofsayt kaldıttırdık biz. Şimdi bakıyorum hakem canımızı yakacak bir uğultu bile yok, taraftar maçı yaşamalı. İngilizlerin tribünü gibi olmalı. Tabii bu küfürler savurmak, kendi oyuncunu yuhlamak değilde alkışlamak şeklinde olmalı mesela.
ESES li Doğmuşum
Yukarı
aciktribun Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı aciktribun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2013 saat 19:45
Alıntı yapılan Mesut_ES_1971

Alıntı yapılan erhankaratas

halbuki top rakıbe geldiğinde tüm stad ıslıklasa,atağa kalktığımızda tüm stad bir uğultu çıkarsa arada da o marşları söylesek boylece 90 dk çok etkili oluruz hep marş soylendiğinde hem akıcı olunmuyor hem de seyirci yoruluyor bu nedenle hep macın içinde olmak gerekiyor.bunu yapmak hem basit olur hem de çok etkili olur

Gerçekten katılıyorum, eskiden trübünler öyleydi. Kaç yan hakeme ofsayt olmadan ofsayt kaldıttırdık biz. Şimdi bakıyorum hakem canımızı yakacak bir uğultu bile yok, taraftar maçı yaşamalı. İngilizlerin tribünü gibi olmalı. Tabii bu küfürler savurmak, kendi oyuncunu yuhlamak değilde alkışlamak şeklinde olmalı mesela.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
aciktribun Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı aciktribun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2013 saat 19:48
Alıntı yapılan vatan26mekan07

Antalya'da yaşayan Bir Renktaşınızım dünkü maçda antalya tribünündeydim onların arasında geldim gollere sevinememek koydu bana fakat EsEs aşkı işte onlarla deplasman yapınca bizim tribünden bilet alamadım birşey söylemek istiyorum sadece AÇIK TRİBÜN SENDEN ALLAH RAZI OLSUN... dün birkez daha gördümki açık olmasa biz bir hiçmişiz ya nefer tribünü açığın zoruyla 2 3 kere bestelere eşlik etdi sesi bizim tarafa gelmedi bile antalyalılar bile zaman zaman çok iyi seslerini duyurdular hadi bu maç geçti öyle yada böyle fakat 2 hafta sonra yenilgi yüzü görmeyen çarşı geldiğinde napıcaz oturup onlarımı dinlicez o maçda sık sık hatta sürekli açık kapalı paslaşması lazım kapalının güçlü olup açığı kaldırması lazım ama baktımki açık güçlüydü kapalıyı kaldırmak için çabalıyor bundan sonra kimse bana açık şöyle böyle demesin açık tribün Eskişehir tribünün atar damarıdır Nefer ya topla kendini yapa sende miladını doldur nedir bu rezillik ya oraya koy eski kızılcıklı tayfasından 500 600 kişi hükmeder stada adamlar gırtlakdan bağırıyor neyse çok konustum galiba hayırlı günler hepinize tekrar teşekkürler büyük taraftar...

Beleş biletle birlikte neferde gitti aciktribun bel kemiğidir!
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
aciktribun Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı aciktribun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2013 saat 19:55
Sağlam bir amigoya - bütün bir taraftar grubuna (aşkışehir,altes,efeler bir arada olmalı) - en az 3 tane daha abbas reyize ihtiyacımjız var
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2013 saat 12:44
http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=1571

Ertuğrul Hoca artık sorumluluk alın diyor. eskisi gibi değilsiniz diyor ve son derece haklı. Halil Ünal yönetimi varken kimi arkadaşlar yönetime kızgın olduğunu gelmeyeceğini, bazı arkadaşlardan Ersun Yanal dan ötürü maçlara gelmediğini söylüyordu. şu an güvendiğimiz bir başkan ve hoca takımın başında. ama hocamızın da dediği gibi ilk 3 maç iyi değildik. stadımızı bile dolduramıyoruz. 2.lig B kategorisinde bile o stat doluyordu. artık hocamızın dediği gibi daha fazla sorumluluk almalı stadı doldurmalı maça gelmeyen arkadaşlarımızı davet etmeliyiz. takım gayet iyi, şimdi sıra bizde.
Yukarı
SkyPlus Liste gör
Usta Yazar

Serhat Taşkın
  Alıntı SkyPlus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2013 saat 13:05
Cumartesi o stad dolacak aga! Esesiz biz be! Ben grup murup bilmem aga, ne hayrını gördüm ki grupların( kendi düşüncemdir) Bağımsızca gelir hür irademle eşlik eder ve de sesim kısılıncaya kadar bağırırım yeri gelir maçı da izlerim tabi. Şu var ki Eskişehirspor taraftarı şu gruptan yok efendim şu grup kötü bu gruptan diye ayrım yapacak durumdan hemen çıkmalıdır. Bir olduktan sonra altes aşk ı şehir nefer kızılcıklı ayder efeler ( bune lan dükkan mı açtık tribüne) vs. olduktan sonra olmaz düşüncesindeyim!! Bir olalım hür olalım bu şehri Eski Havasına Sokalım! Biz ne bursa ne istanbul ne de diğer şehirlere benzeriz. Biz ESKİŞEHİRİZ ESKİŞEHİRSPORLUYUZ!
Dürüstlük - Saygı - Güven
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2013 saat 13:06
hoca dibine kadar haklı bu konuda.biz 2. ve3. ligdeki gibi değiliz.kimse bilert fiyatlarını falan bahane etmesin,kombinelerde bile vasat kaldık.ancak bu haftadan itibaren bu takımın arkasında çok iyi itici güç olmamız lazım.şampiyonluk istiyoruz ama yeteri kadar destek vermiyoruz.sorumluluğun en fazlasını biz üstlenelim ,imkanı olan herkes lütfen gelsin bu hafta artık özlediğimiz tabloyu görelim şu stadta.grupçuluğu bırakıp hep beraber bu takımın yanında omuz omuza olalım.
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2013 saat 13:33
Hocanın bu açıklamalarını tüm şehir okuyabilseydi eminim o stada giremeyenler olurdu...
Yukarı
aciktribun Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı aciktribun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2013 saat 16:19
HADİ BÜYÜK TARAFTAR! GÖSTERELİM GÜCÜMÜZÜ ARTIK
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2013 saat 17:34
Nefer'in sağlam olması ve açıkla sürekli karşılıklı tezahürat yapması lazım bu şekilde oldu mu etkili oluyoruz . Ayrıca olay sadece tezahüratla da bitmiyor maçın içinde olup rakibi ve hakemi de baskı altına almak lazım .
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,515 saniyede hazırlanmıştır