eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
birisi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer faruk korkmaz
Yer: istanbul-üsküda
Online Durum: Offline
  Alıntı birisi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2013 saat 17:33
necatiyi taraftar kötü oynadığı için değil gs'li olduğunu bazı beyanatlarında ifşa ettiği için ıslıklamıştır... böyle şeyleer taraftarın hafızasında birikiyor ve maçlarda kendisini gösteriyor... buraya yazıyorum necati en geç seneye bu takımdan gider...
kibirle işimiz olmaz bizim... bu yüzden istanbul takımı tutmayız...
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2013 saat 17:54
Alıntı yapılan EsBoraEs

Hep konuştuğumuz tribünde bayrak olsun dediğimiz şeyi şuan Beşiktaş tribünlerinde görüyoruz bayraklar iyi gözüküyor...

aynen
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
vatan26mekan07 Liste gör
Yeni Yazar

Uğur
Yer: Antalya
  Alıntı vatan26mekan07 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2013 saat 18:34
Antalya'da yaşayan Bir Renktaşınızım dünkü maçda antalya tribünündeydim onların arasında geldim gollere sevinememek koydu bana fakat EsEs aşkı işte onlarla deplasman yapınca bizim tribünden bilet alamadım birşey söylemek istiyorum sadece AÇIK TRİBÜN SENDEN ALLAH RAZI OLSUN... dün birkez daha gördümki açık olmasa biz bir hiçmişiz ya nefer tribünü açığın zoruyla 2 3 kere bestelere eşlik etdi sesi bizim tarafa gelmedi bile antalyalılar bile zaman zaman çok iyi seslerini duyurdular hadi bu maç geçti öyle yada böyle fakat 2 hafta sonra yenilgi yüzü görmeyen çarşı geldiğinde napıcaz oturup onlarımı dinlicez o maçda sık sık hatta sürekli açık kapalı paslaşması lazım kapalının güçlü olup açığı kaldırması lazım ama baktımki açık güçlüydü kapalıyı kaldırmak için çabalıyor bundan sonra kimse bana açık şöyle böyle demesin açık tribün Eskişehir tribünün atar damarıdır Nefer ya topla kendini yapa sende miladını doldur nedir bu rezillik ya oraya koy eski kızılcıklı tayfasından 500 600 kişi hükmeder stada adamlar gırtlakdan bağırıyor neyse çok konustum galiba hayırlı günler hepinize tekrar teşekkürler büyük taraftar...
Antalya'da Uzaklar'da Yaşıyoruz EsEs Aşkıyla...
Yukarı
erhankaratas Liste gör
Yazar

Erhan Karataş
Yer: Eskişehir
  Alıntı erhankaratas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2013 saat 20:45
biz taraftar olarak çok alakasız tezarühat yapıyoruz.hiç maçın içinde olamıyoruz rakip takımı,hakemi hiç baskı altına alamıyoruz
Yukarı
erhankaratas Liste gör
Yazar

Erhan Karataş
  Alıntı erhankaratas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2013 saat 20:50
halbuki top rakıbe geldiğinde tüm stad ıslıklasa,atağa kalktığımızda tüm stad bir uğultu çıkarsa arada da o marşları söylesek boylece 90 dk çok etkili oluruz hep marş soylendiğinde hem akıcı olunmuyor hem de seyirci yoruluyor bu nedenle hep macın içinde olmak gerekiyor.bunu yapmak hem basit olur hem de çok etkili olur
Yukarı
erhankaratas Liste gör
Yazar

Erhan Karataş
  Alıntı erhankaratas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2013 saat 21:01
az önce soylediklerimi beşiktaş maçında gerçekleştırmeliyiz
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2013 saat 18:40
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan EsesLi Onur

Nefer neden bu kadar kötü ?

bi bitmediniz...

Allah aşkına nefer bursa,gs ve antalya maçlarında resmen yokları oynuyor bomboş nefer tarafı doğru düzgün sesleri çıkmıyor sen hala neferin neyini beğeniyorsunda gelip burada bi bitmediniz diyorsun ki ?
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2013 saat 18:57
şuan tff2 deki takımların grupları ne yazikki Neferden daha fazla tabi maç bilet fiyatları etkili bu konuda ama sonuçta bir süper lig grubusunuz bu kadar az kişide olmaz.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2013 saat 19:26

Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Nefer neden bu kadar kötü ?

bi bitmediniz...

Allah aşkına nefer bursa,gs ve antalya maçlarında resmen yokları oynuyor bomboş nefer tarafı doğru düzgün sesleri çıkmıyor sen hala neferin neyini beğeniyorsunda gelip burada bi bitmediniz diyorsun ki ?

Sayı olarak geçen senelere göre azız.Ama destek konusunda ben kötü oldugumuza inanmıyorum.Kalabalık olmaktan ziyade sağlam olmak lazım..2004 yılında kurulduğumuzda da azdık ama özdük.Varsın 100 kişi olalım ama sağlam olalım.

Geçen sene nefer beleşçi hepsi beleşe giriyor diye bok atıyordunuz şimdi herkes cebinden veriyor bu seferde niye azsınız diyorsunuz tamamen dolu olsa bağırmıyor dersiniz dersiniz dersiniz siz hep laklak yaparsınız netten..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
Mesut_ES_1971 Liste gör
Deneyimli Yazar

Mesut
Yer: Bursa
  Alıntı Mesut_ES_1971 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2013 saat 19:26
Ayder im muhabbeti ve eylencesi.
Kızılcıklının maçı ve atmosferi okuyarak çok güzel stada have vermesi tartılmaz. Ama ben Nefer de bir şey göremedim. Stad ile bütünlük sağlayacak ve maçlada ilgilenecek grup olmalı. Benim gibi ihtiyarlarada bir yer ayarlarsanız süper olur. Yaş 43 olunca insan merdivenleri bile zor çıkıyormuş. Ama Ankara Gençlerbirliği deplasmanına trenlerle giden sadık taraftarımızıda arıyorum. 5-0 yedik ne bir küfür ne bir kötü söz. İlk yarı 3-0 da bile yine destek verip hayaller kuruyorduk. Onu bunu bilmem taraftarda müthiş düşüş var, hem heyecanda, hem anlayışta. Büyük stad yapılsada ihtiyarlara güzel bir tribün yapsak. Eski Ayderler desek ismine filan.. BJK ile yaptığımız ve düştüğümüz maçı hatırladım, gençler hep yükseliş günleri gördü, neden böyleler anlayamıyorum ben, biz hep düşüşler gördük mesela.
ESES li Doğmuşum
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,562 saniyede hazırlanmıştır