eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2013 saat 22:02
ya şu konu bence gündeme gelmeli eski deplasman tribünü olan yere beton döksünler plastik koltuk olmasın açılır kapanır koltuk olsun herkes ayakta durur ve rahat bin kişilik yer yapılır birde orayı engelliler tribünü gibi kapalı yapsınlar çok masraflı bir iş değil oraya ÜniESES-UltrasProblem tipi 20-30 yaş arası girerse hem deplasman trıbununun sesını bastırırız hemde rakıp takım tunelden cıkarken pankartlar mesalelerle cehennemı yasatırız...
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2013 saat 22:59
Açık ta yaşlı seyirciler trıbunu coşturmak ıçın sete çıkan (amigo) 2 arkadaşımıza sürekli tepki gösterdı maçı izleyemiyoruz diye

Buraya yazıyorum, Belki (küçük ihtimal) burayı okuyorsanız;
Gelmeyin maça kardeşım\abicim\dedeciğim (artık herneyse) !!!!

Ben ilk kez cıncon maçını trıbünde ızledım , ve bu tıp ınsanlardan dolayı çok sınırlendım
Allah o sette taraftarlarımızı ateşlemek ısteyen renkdaşlarımıza sabır versın

-
Bu arada o 2 arkadasımıza tesekkur etmek ıstıyorum, gercekten ellerınden gelenını yaptılar (ısımlerını bılmıyorum ama bırısının ısmı abbas;tı galıba)
-
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
profnuri Liste gör
Deneyimli Yazar

nurettin
Yer: eskişehir
  Alıntı profnuri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2013 saat 23:40
ilk defa eses taraftarını cincon maçında beğendim.çünkü ilk defa hep birlikte destek verdik.sahadaki topçularda daha istekli oynadılar lütfen arkadaşlar ne kadar destek olursak bu genç kardeşlerimiz bizimle daha çok çoşacaktır .bu sezon gerçekten destek zamanı
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2013 saat 23:51
2. yarı direk sahaya etki ettik çok iyi olmasa da fena değildi tribün. Açık el emeği pankartlarla muazzam görünüyor karşıdan. Saatlerce vakit harcayan arkadaşların ellerine sağlık.
Nefer de gelene geçene yol veriyordu son 2 senedir, dün yeniden it kopuktan uzak bir şekilde eskiye sönüş sinyalleri verildi az ama öz olmak en iyisi.
Kolay değil Türkiye'nin en kötü statlarından birinde tribün yapmak. Akustik bu kadar kötü olduğu halde herkes elinden geleni yapıyor.
2 sene sonra diğer takımlarla olan stat dezavantajı ortadan kalktığında çok daha sağlam oluruz kimsenin şüphesi olmasın.
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2013 saat 23:56
Alıntı yapılan profnuri

ilk defa eses taraftarını cincon maçında beğendim.çünkü ilk defa hep birlikte destek verdik.sahadaki topçularda daha istekli oynadılar lütfen arkadaşlar ne kadar destek olursak bu genç kardeşlerimiz bizimle daha çok çoşacaktır .bu sezon gerçekten destek zamanı

2-1 yendiğimiz gollerini Korayın attığı maçı unuttun galiba abi Benim gördüğüm belki de en iyi tribünde o maç.
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2013 saat 00:05
Tribünlerimiz gerçekten içler acısı, ama daha kötüsü düzelme adına bir çaba yok, çok şeyler yazılıyor mutlaka herkesin görüşü var benimde kendimce düzelme adına görüşlerim var tabi başta tribün liderlerince burası takip ediliyor ve değerlendiriliyorsa!
- yıl olarak hatırlamıyorum ama sanırım 14-15 yıl öncelerinde kızılcıklı açık tribündeyken sette çok fazla sayıda davul ve tribünde büyük sopalı bayraklar vardı. futbolcular sahaya çıkıncada konfeti yağmuru olurdu. yine 20-25 davullu bir set ve sette 2-3 amigo ve onların ellerinde megafon, açığın en altında da ve sette olmak üzere yaklaşık 30-35 tane büyük sopalı bayrak olsa insanları da kaba tabirle gaza getirmek adına güzel bir iş yapılmış olur. 20-25 davul herkes sustuğunda bunlar çalsa bile rakibin sesini bastırmaya yeter. konfeti uygulaması da eğer yasak değilse tekrar başlatılabilir. (geçmiş senelerde sis bombaları, maytap ve meşale de kullanılıyordu şuan yasak olmasaydı bunlarda tribünlere büyük coşku katıyor.)
- Başta tribün liderleri olmak üzere herkes kırmızı giymeli, bu baskı şeklinde yapılacaksa yapılmalı belki ama herkesin kırmızı giymesi sağlanmalı bununla ilgili yönetimden de destek istenebilir mesela önemli bir maç öncesinde maça girişlerde basit kırmızı tişörtler dağıtılabilir.
- besteler kağıtlara yazılıp dağıtılmalı bir şekilde tribünlere öğretilmeye çalışılmalı.
- Bidon26 nın dediği gibi yaşlı seyircilerden herkesi oturtmaya çalışanlar var bunun çözümü de açıkta bazı bölgeleri parsellemek genç ve bağırmak isteyenleri biryere toplayabilmek önemli, böyle 3-4 bin kişilk açığın belirli bir bölgesinde gruplaşılabilinirse diğer yerlerde isteyen istediği gibi otursun. bunun içinde demirlerle yanlara bölmeler yapılarak belirli bir alan parselleştirilebilir tabi bunun içinde yönetimin desteği lazım. bu açığın tam ortası değilde deplasman tribününe yakın yer olursa daha iyi olur kanaatindeyim.bölmelere örnek: http://imageshack.us/photo/my-images/543/fzsf.jpg/
fotoğraftaki adamların bulunduğu yerdekine benzer demirlerle ayrılmış bir alan.
Nefer malesef güç kaybetmiş onlarında besteleri öğretme adına ve açığı coşturma adına çok büyük rolleri vardı herkes Nefere, Kızılcıklıya salladı şimdi bu tribün gruplarını bu halde görmek hoşlarına gidiyor mu acaba merak ediyorum. tamam grupların başta bedava bilet olmak üzere hataları vardı ama güzel yaptığı işler ve tribünlere katkıları hiç görülmedi. bu halde olmamızın sebeplerinde biri de sağlam bir grubumuzun olmamasıdır. Nefer de inşallah 4-5 yıl önceki hallerine döner demekten başka çare yok.
ES-ES
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2013 saat 12:43
Mustafa abi çok güzel noktalara deyinmişsin bence
-açık tribünde eskiden kızılcıklının yaptığını şimdi Altes-Aşkı Şehir-ÜniESES üstlenebilir
-Davul konusunda ritm bozukluğu olduğu için az davul var ama bence en azından solda 2 ortada 2 sağda 2 olmak uzere 6 tane olması lazım
-Bayrak, pankart,konfeti(acıgın en ustunden atılıp sahaya dusmeyıp tellere takılı kaldıgı surece sıkıntı yok) konusu cok zor konular degıl aslında bunu forumdan ustlenecek grup olusturarakta yapabılırız ben elımden gelen destegı verırım
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2013 saat 17:58

ES
-ES
'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ "

#esesisevkırmızıgiy

Arzu edenler twitter ve facebookta yukarıdaki tagla paylaşımda bulunabilirler.

ETKİNLİK SAYFASI
http://www.facebook.com/events/645325375502196/

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2013 saat 14:38
Bence orta saha çizgisi hizasına en aşşağı uzun bir set demiri yapılması gerek Maviş Erkan oraya çıkınca bandonun alt tarafınada Altes geçicektir Altesin eski yerinede son haftalarda etkili olan Üni Eses geçerse stadyumda bütünlük olur Maviş Erkan bütün açığı oradan daha etkili yönetir ve sahayada yakın olacakları için daha etkili olur.
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2013 saat 11:25
http://www.youtube.com/watch?v=W3KHs4YTb3Q

Söyleyecek söz yok!! Adamların arma aşkı başka ekonomi ya da kültürden ziyade aşırı bağlılık var,

MSV Duisburg vs Borussia Dortmund II maçı üçüncü lig..
ANTİ-BİZANS
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır