eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Miami Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Miami
Online Durum: Offline
  Alıntı Miami Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2013 saat 02:21
İşlerini layıkıyla yapsalar gam yemeyeceğim, hepsi setci olsun, güzelce tribün yaptırsın yemin ederim çıksın hepsi setci olsun ama yok ki, tribünleri bağırtabilecek 1 tane amigo yok şuan tribünlerde.
Yazacak çok şey var bu tribün hakkında da işte, bazı şeyler yazılamıyor malesef..
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2013 saat 15:24
@Miam, yazmadığımız için bu hale gelmedikmi? yazın arkadaşlar yazın.İnandığınız gördüğünüz şeyleri işin suyunu çıkarmadan yani hakaret etmeden,yada yalan dolan söylemeden,kafamıza göre birşeyler ekleyip çıkarmadıktan sonra yazmamamızın hiçbir sebebi olmamalı.
Susa susa bu hale geldik zaten,konuşanlar belli,bir avuc insan!!!

Kimiside diyorki; konuşmaktan yazmaktan başka birşey yapmıyorsunuz vs.vs, bunu diyenler ne yaptı acaba onu merak ediyorum? hayırlı bir iş yapmadıkları halimizden belli o yüzden konuşalım,tartışalım,çoğunluk oluşturalım ve uygulayalım...
Yukarı
kizilcikli-ali Liste gör
Yazar

ali
Yer: Kutsal Toprak
  Alıntı kizilcikli-ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2013 saat 18:24
hatırlayın 29 kasım 2008 dk 25 3-0 denizli önde ama inanıp susmayan bir kızılcıklı tribünü vardı ;) çekirdekçiler bu sözler size ;) hatırlamayanlar icinde hatırlatıyorum 4-3 bitmişti ... zamanında sallayıp duruyodunuz devam edin
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2013 saat 13:40
Şu tarz besteler yapıp tribünde söylemek ne kadar zor olabilir ki neden bizim bu tarz bestemiz yok bence çok iyi yapmışlar tebrikler karşıyakaya

http://www.youtube.com/watch?v=V8p2ly_myJw
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2013 saat 14:12
Alıntı yapılan kizilcikli-ali

hatırlayın 29 kasım 2008 dk 25 3-0 denizli önde ama inanıp susmayan bir kızılcıklı tribünü vardı ;) çekirdekçiler bu sözler size ;) hatırlamayanlar icinde hatırlatıyorum 4-3 bitmişti ... zamanında sallayıp duruyodunuz devam edin

Arada çok fark var. Asla ama asla o günlerdeki gibi olmayacak tribünlerimiz.
Koskoca yılların KIZILCIKLI tribünü yok artık. Neden bir hiç uğruna. Yerini doldurmaya çalişanlarıda görüyoruz. Asla bir KIZILCIKLI olamayacaksınız
Eskişehir
Yukarı
Öner Liste gör
Yazar

Öner
  Alıntı Öner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2013 saat 14:17
Alıntı yapılan 26

Koskoca yılların KIZILCIKLI tribünü yok artık. Neden bir hiç uğruna. Yerini doldurmaya çalişanlarıda görüyoruz. Asla bir KIZILCIKLI olamayacaksınız

Nefer,hem sizin,hem ayderin doldurduğu yeri geçen sezon TEK başına doldurdu.Son yıllardaki kızılcıklı tribünü ati nefer tribünü kadardı.Hele son maçlarda 15 kişi olamadınız.Hala burdan yok şöyle yok böyle...Bükemediğin eli Öpeceksin.
celle celalühu, eskişehirspor
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2013 saat 14:22

şuan çok kötüyüz tribün olarak ama şu maçta efsaneydik gibi yorumların yapılmasına şaşıyorum. yani gitmesem bu maça inanacağım. yahu 3-0 yenik duruma düştük hiç bir suçu olmayan ivesaya top geldiğinde anında ıslığı bastık. biletler 10 tl idi stad tam dolu değildi. bağırma açısından fena değildik güzel bir maçtı ama tribünler abartılacak kadar iyi değildi.
Yukarı
Erayovic26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray
  Alıntı Erayovic26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2013 saat 14:29
Alıntı yapılan grezores

şuan çok kötüyüz tribün olarak ama şu maçta efsaneydik gibi yorumların yapılmasına şaşıyorum. yani gitmesem bu maça inanacağım. yahu 3-0 yenik duruma düştük hiç bir suçu olmayan ivesaya top geldiğinde anında ıslığı bastık. biletler 10 tl idi stad tam dolu değildi. bağırma açısından fena değildik güzel bir maçtı ama tribünler abartılacak kadar iyi değildi.
3-0dan sonra açığı bilmiyorum ama Kızılcıklı her zamanki gibi bağırıyordu.500 kişiyle tüm stada yetiyordu ozamanlar kızılcıklı,herkesi ayağa kaldırabiliyordu.Başka gruplar isterse full kapalıyı doldursun, açık istemedikçe tribünleri canlandıramazlar.
EsEs
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2013 saat 14:35
Alıntı yapılan Öner

Alıntı yapılan 26

Nefer,hem sizin,hem ayderin doldurduğu yeri geçen sezon TEK başına doldurdu.Son yıllardaki kızılcıklı tribünü ati nefer tribünü kadardı.Hele son maçlarda 15 kişi olamadınız.Hala burdan yok şöyle yok böyle...Bükemediğin eli Öpeceksin.

Geçen sene =Hü=Beleş Bilet=100 lira kombine
Bu sene ne oldu? Bursa maçinda tırt.
Eskişehir
Yukarı
Öner Liste gör
Yazar

Öner
  Alıntı Öner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2013 saat 15:50
Kızılcıklı'nın hepsi biletli giriyordu zaten,bilmesek yutturacaksınızda..
celle celalühu, eskişehirspor
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır