eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Leyla ile Mecnun'u kaldırdılar

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
Online Durum: Offline
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2013 saat 22:42
@Okyees Gerçekten komedi...Ya okuduğunuzu anlamıyorsunuz, ya da kasten laf çarpıtıyorsunuz.Zaten dinci kelimesini ortaya atan Starsky.Forumdaki yazarlar biz de dindarız diyince, o inadına ben dinciyim dediği için konu buraya geldi.

Tekrar söylüyorum, kaç sayfadır onca insanın tepki verme nedeni şu;

Bir insanın ben dinciyim öyleyim böyleyim diyip,başkalarına laf edip geri çekilmesi ayıptır.Eğer bana cevap veriyorsanız yazdıklarımı iyice okuyun,sırf yazmış olmak için yazmayın.

Parayla imanın kimde olduğu belli olmaz, gösteriş yapıp ben dinciyim demekle bi yere varılmaz.Din o kadar kutsal ve samimi bir şeydir ki,ulu orta konuşulmaz bile.Allah ile kul arasında olan bi olguya ,ben dinciyim siz böylesiniz diyip insanları bölmekle saygısızlık etmiş olursunuz.O zaman da sizi dinci zihniyetinizle başbaşa bırakalım diyince de alınmayın.Kendiniz yapıyorsunuz ayrımcılığı.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2013 saat 22:46
Alıntı yapılan okyees

Alıntı yapılan otomatikkapi

Oktay söyle bakalim su kiyametin aksam ile yatsi arasi kopacagi Kuran da neredeymis...
5 gayptan biridir bilirsin herhalde...
Konu basligi ve nedeni bariz...
Haksızlık yapılmıştır. ..
Her donem gücü eline alan sopasini savuruyor...
Allah herkesin kalbini goruyor...
Yardımcımız olsun...
Özür diliyorum hadise göre akşam vakti yada karanlıkta olacak diyor.Kıyametin kaç saat süreceğide belli değil 24 saatte olabilir.Güneş o zaman ters doğacak karanlıktan çıkabilir diyerek peygamberimiz kastetmiş olabilir.başka hikmette vardrı belkideKıyametin vaktini mülk ve lokman suresinde allahın yanına kalmış yanı bilinmez diyor.Araf,zuhruf,nahl surlerindede aynı.Tabiki zamanı tarih gün ay yıl bilinmiyor zaten kıyamet konuşulması en zor konu insana korku verir insan yapısı gereği konuşturmaz bunun gibi bir çok sır üzerimizdedir kıyametle ilgiliBen arkadaş akşam maçıyla dalga geçtiği için yazdım akşamın önemini

Bildigim kadarı ile hadislerde de alksam vakti denilmiyor...
Kainat zamanina gore baslangic sabah son yatsi oluyor...
Konu başlığını daha fazla dagitmayayim...
Savlukman kal...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2013 saat 23:02
Ama deger verdigim bu forumun takipcileri ile uzuuun uzun siyaset ve tarih tartismak isterdim...
Uygun biryerlerde...
Çünkü illa cephelesmek ve koru korune taraf olmak durumunda olunmasindan hic memnun degilim...
Osmanlının tonla yanlisi var desek kafir oluruz...
Atatürk ün hatalarini dillendirsek Atatürk düşmanı oluruz...
Siyaseti elestirsek oteki oluruz...
Susup otursak bitaraf olup bertaraf oluruz alimallah...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2013 saat 03:02
Alıntı yapılan otomatikkapi

Ama deger verdigim bu forumun takipcileri ile uzuuun uzun siyaset ve tarih tartismak isterdim...
Uygun biryerlerde...
Çünkü illa cephelesmek ve koru korune taraf olmak durumunda olunmasindan hic memnun degilim...
Osmanlının tonla yanlisi var desek kafir oluruz...
Atatürk ün hatalarini dillendirsek Atatürk düşmanı oluruz...
Siyaseti elestirsek oteki oluruz...
Susup otursak bitaraf olup bertaraf oluruz alimallah...
Selim Abey ülke insanı olarak en büyük eksikliğimiz dogmatik bilgilerle hareket etmemiz. Bir başka eksikliğimiz köktenci olmamız. Bir olgu bize ya kökten doğru ya da kökten yanlış. Ortası yok. Oysa ki her toplumsal olgunun doğrusu da vardır yanlışı da. Bu doğrular ve yanlışlar kişiden kişiye değişir. Osmanlı'nın yanlışı da, Atatürk'ün yanlışı da, siyasetçilerin bugüne kadar yapmış oldukları yanlışlar da bizi biz yapan değerler. Yanlışların da değerini bilmemiz gerekir. Bu yanlışlar toplumun bazı kesimlerine zarar vermiş olabilir. Vermiştir de. Lakin atlanmaması gereken şudur o yanlışlara halk ortak olmadı. Sen gibi düşünmeyen insanlar sana oh olsun demedi. Ben 12 Eylül dönemini net hatırlarım tam ters düşüncede mahalleli karşıt görüşteki genci korudu, polise vermemeye çabaladı. Oh olsun diyen azınlık bir kitle de her zaman oldu çıkarları gereği. Ama her zaman azınlıkta kaldılar. Velhasılı kelam doğrusu ile yanlışı ile bu ülke bizim ve kardeş gibi yaşamak zorundayız. İntikamcı duygular ve dogmatik bilgilerle hayatımızı ve düşüncelerimizi şekillendirmeye kalkarsak Ortadoğu'nun kan gölüne dönen bir ülkesine dönüşürüz bu da hiç birimizin işine gelmez. Biz Yunus Emre'nin torunuyuz. Kamu alem birdir bize. Yeter ki insan olsun.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
eses4579 Liste gör
Yazar

ahmet yıldız
Yer: eskişehir
  Alıntı eses4579 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2013 saat 10:26
arkadaşlar yine aynı oltaya takılmışsınız bir tane hükümet protestosu yapmak isteyen arkadaşımız bir olta attı hepiniz yuttunuz trt nin hangi dizisi reyting alıyorki bu alsın pazartesi günleri karadayı yımı o ses türkiyeyimi geçecek
Yukarı
eevsen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

engin
Yer: eskişehir
  Alıntı eevsen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2013 saat 10:31
bu dizi reyting alamıyor diye yayından kaldırıldığına inanan varsa net aptaldır.
siyah kırmızı şampiyon eses
Yukarı
fatih_hayati Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Hayati ÇAKIR
Yer: İstanbul
  Alıntı fatih_hayati Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2013 saat 10:50
TRT yönetimi internetten çok izleniyor reyting almıyor demiş, maliyeti yüksek demişler. Şimdi sadece bazı oyuncuları eyleme katıldı diye dizi yayından kaldırıldı ve hiç bir kanal bu diziyi hükümete ters düşmemek adına yayına almıyorsa o zaman Yalan Dünya, Muhteşem Yüzyıl v.b dizilerde yayından kalkmalı sonuçta Star Doğuş Kanal D doğan grubunun.
Es-Es Es ki ki ki eski eski es
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2013 saat 11:22
Engin abi sana katılıyorum fenomen olan bir diziyi saçma sapan düşüncelerle kaldırıyorlar sözde trt tarafsız denirdi onlarda düzenin adamı olmuş artık bol bol şafak sezer filmi izleriz
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2013 saat 22:30
Bu haber 1 kaç ay önce çıkmış daha yeni görüyorum çok üzüldüm.

'Ergun Plak' Gezi yüzünden Seksenler'den atıldı mı?

http://www.radikal.com.tr/turkiye/ergun_plak_gezi_yuzunden_seksenlerden_atildi_mi-1144119

Ben böyle bişey olacağına inanmıyorum.En önemli karakter ayrıca.

Yukarı
frkneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: Ankara
  Alıntı frkneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2013 saat 22:45
Alıntı yapılan eses4579

arkadaşlar yine aynı oltaya takılmışsınız bir tane hükümet protestosu yapmak isteyen arkadaşımız bir olta attı hepiniz yuttunuz trt nin hangi dizisi reyting alıyorki bu alsın pazartesi günleri karadayı yımı o ses türkiyeyimi geçecek

dizinin reyting alamadığını öğrenmeleri üç sezon mı sürmüş ? reyting sıralamasına bakın bir alamıyor mu reyting ? sürekli varsayımla konuşmak da hükümet destekçilerinin değişmez huyu. hangisi alıyor ki bu alacak diye bir şey mi var ? bu almış işte. ayrıca, alamasa da kalkması mantıksız, çünkü trt devlet kanalı zaten reyting kaygısı yok özel kanallar gibi. hiç izlenmeyip senelerce yayınlanan diziler var trt'de. bir tek leyla ile mecnun'a gelince mi akıllarına reyting kaygısı gütmek geliyor ?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır