eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
TGV26 Liste gör
Yazar

yusuf
Yer: Tuvalu
Online Durum: Offline
  Alıntı TGV26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2008 saat 21:28
[QUOTE=BÜYÜKKİŞİ]Selam dostlar;

vaktim müsait oldukça eskişehirspor için yazdığım besteleri forumun bu bölümünde yayınlamaya devam edeceğim.Yapacağınız yorumlara şimdiden teşekkür ederim.Ancak şunuda belirtmek isterimki bu besteler trübünlerde hep bir ağızdan söylediğimizde anlam ifade ediyor.Bu nedenle Eskişehirspor için parolamız hep destek tam destek..
ve işte yepyeni bir dörtlük;

Falla olmaz bu işler , falcıya gitme,
Süper lige dönüyor büyük efsane.
Bundan kral taraftar hani nerede,
Cennet değil burası, bak cehenneme.
çok güzel olmuş beste bi kaç şekildede sölene biliyo süper bence.ama üzerinde değişiklik yapılabilir sö kısımlarında yada buna benze bi
ikinci kıta olabilir.
BU ALEMDE NEFER....
Yukarı
iskures Liste gör
Yazar

ersin
Yer: Turkey
  Alıntı iskures Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 17:53
bugün açık daha fazla bağırabilirdi ama doğru yönlendirilmedi. bence altes yeterince hükmedemiyor açığa.
Yukarı
freedom86 Liste gör
Yazar

Hüseyin T.
  Alıntı freedom86 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 18:12

Bugün şahsen ben açığı çok beğendim.Bu kadar istekli bir açık tribün görmek insanın gerçekten çok hoşuna gidiyor hepsinin ağzına yüreğine sağlık.Bu yağmurda o tribünü doldurukları ve centilmence takımı destekledikleri için ayrıyetten teşekkürü hakettiler.

Beyaz Yakayız, Münferit şekilde yollardayız...
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 18:31
bence açık bugün gerçek şampiyonun taraftarı olduğunu gösterdi o yağmurda bu tezahürat süperdi neden ESKİŞEHİRSPOR lu olduğumu bir kez daha bana yaşattılar..
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 18:32

Bugün açığı herkesin beğendiğinden bir şüphem yok.

Karşıdan herşey güzel görünüyor:)

Hele "birbaba" çekerken müthişti.

Inşallah hep böyle olur..
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 18:38
es es in büyük değeri açık... harikaydın, en kötü günün böyle olsun...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 18:47
Açık tribün çok güzeldi. Burada Altes çok iyi insiyatif kullandı ve bu maçta güzel bir perfomans gösterdiler. Kendilerini tebrik ediyorum.Tribündeki inanmışlık sahayada yansıdı.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
  Alıntı güven Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 19:27
evet acık trübüm bu gün cok güzeldi   bi şey sormak istiyorum kocaeliyle durumlar nsl cevap yazarsananız sevinirim
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 19:34
Öncelikle Altes olarak açık tribünde yerlerini alan cefakar abilerimizi kardeşlerimizi tebrik ediyoruz...Gerçekten BANA GÖRE Antalya maçından daha doluydu açık tribün...

Altes olarak olabildiğince kapalı ile paslaşmayı istedik ve bu stadda boğucu bir baskıya neden oldu...Açık kapalı benim bildiğim kadarı ile bugüne kadar gösterdiği en iyi uyumu sergiledi...

Maçın ilk dakikası hep beraber üçlüyle geçildikten sonra sanırım 2.dakikadan itibaren açık tribün ile kapalı tribün 11.59 dakikaya kadar ALLAH ALLAH ALLAH ALLAH SALDIR ESESim yaptı...Herşey çok güzeldi...

Kesinlikle açık tribün(Altes)de küfürlü tezahürat olmadı...Aksine giresunlulara yar saçları lüle lüle bile yapılmadı...Alkışlarla uğurladık ALLAH yardımcıları olsun umarım düşmezler...

Bu arada yoklamada EsEsLiyim'i Altes'in sağında göremedik Tongue...Yağmur yağdı diye gittim deme sakın Çağıl abi LOL
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Altes_reisyy Liste gör
Yazar

Yasin Yılmaz
  Alıntı Altes_reisyy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 20:06
Alıntı yapılan iskures

bugün açık daha fazla bağırabilirdi ama doğru yönlendirilmedi. bence altes yeterince hükmedemiyor açığa.

Açık tribün ilk 20-25 dakika hiç susmadan bağırdı karşılıklı tezavruatlar olsun hepsi çok iyiydi maçın bazı bölümlerinde durgunluk olmuştur ama dağa nasıl olur bu iş sen dağa iyi biliyorsun galiba eleştiri yap ama mantıklı olsun biraz bişeyler yazmak için bu foruma yazı yazmayın.

Orda elinden gelenden dağa fazlasını yapan genç kardeşlerimizin hakkını yersiniz.
Kahpe Bizans
Anti istanbul
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır