eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 134135136137138 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esparta_ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Hatay
Online Durum: Offline
  Alıntı esparta_ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2013 saat 14:00
biz çiftelerden 6 arkadaş kombine aldık.ancak 2 arkadasımız kararsız kalmıştı.şimdi onlarda almak istiyor.kombine satışı ne zaman bitecek? ilçede olduğumuzdan işlerin yoğun olmasından gelmemiz imkansız gibi.internet üzerinden kombine alınıyor mu?
HATAY'IN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...AKDENİZ ESES (2020...) KARADENİZ ESES (2014-2019)...ESPARTA(2008-2012)
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2013 saat 14:06
Alıntı yapılan esparta_ömer

biz çiftelerden 6 arkadaş kombine aldık.ancak 2 arkadasımız kararsız kalmıştı.şimdi onlarda almak istiyor.kombine satışı ne zaman bitecek? ilçede olduğumuzdan işlerin yoğun olmasından gelmemiz imkansız gibi.internet üzerinden kombine alınıyor mu?

Kombine satışları yarın akşam son bulacak !

İnternet üzerinden alabilirsiniz ...

Yukarı
VITRUVIES Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Ankara
  Alıntı VITRUVIES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2013 saat 14:10

28 Ağustos çarşamba son gün. Internet üzerinden (biletix) kombine alıp, stat gişelerinden teslim alabilirsiniz. Internet üzerinden işlemi yapan kişiye kimlik karşılığı ve sözleşme imzalatılarak teslimatın yapıldığını da unutmayın lütfen.
Yukarı
esparta_ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Hatay
  Alıntı esparta_ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2013 saat 14:12
Alıntı yapılan montana26

Kombine satışları yarın akşam son bulacak !

İnternet üzerinden alabilirsiniz ...

tesekkur ederım.boylelıkle bır problem daha cözüldü
HATAY'IN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...AKDENİZ ESES (2020...) KARADENİZ ESES (2014-2019)...ESPARTA(2008-2012)
Yukarı
aciktribun Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı aciktribun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2013 saat 14:37
@esparta_ömer buyur abi link bu ; http://www.biletix.com/biletsec/PFVKO/TURKIYE/tr

Ayrıca tebrik ediyorum sizi:)
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
alpay Liste gör
Deneyimli Yazar

Alpay
  Alıntı alpay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2013 saat 15:11
merhabalar.
maddi sıkıntıdan dolayı iki eses formamı satmak istiyorum. Formalar sadece iki tanedir ve orjinaldir.Formanın bi tanesinde tüm oyuncularımızın imzası vardır, diğeri erkan zengine ait imzalı siyah kırmızı çubuklu formadır.İlgilenenlere elden veya kargoyla hemen gönderebilirim (kargo ücretini de öderim)
alpkaan_ay@hotmail.com    mail adresime mail atmanız yeterlidir telefon numarasınıda bırakırsanız sizi arayabilirim.Verdiğim rahatsızlıktan ötürü çok özür diliyorum.Saygılarımla.
Yukarı
antist_026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Ankara
  Alıntı antist_026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2013 saat 21:30
Erkan Zengin ‏@ErkanZ10
Kombineni AL, takımına destek OL ! #10BİNlercegeliyoruz
O sahada elinden geleni yapıyor peki biz tribünde ? Lütfen kombinelerimizi alalım son gün .
bu kalpler sana tutsak ! ! !
Yukarı
barmen_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
  Alıntı barmen_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2013 saat 22:03
ne umutlarla girdik sezona ama yine hayal kırıklığı 3-4 bin kombineyi ÇOOOOOOK BÜYÜK(!) taraftarımız zor alıyor, 2015 yılında teslim 34 bin kişilik stad yapılacak, gerek yok 10 bin kişilik olsun gerçek taraftar gelsin stada,yada 10 bilemedin en fazla 20 liradan satılırsa ozaman BELKİ satılır 20-25 bin kombine, cuma günü aramızdaki gs lilerden bakın bakalım stadta atmosfer oluyor mu? zaten taraftar tribün anlamında bitmiş okeye dönüyor birde adamlara gelin içimizde maç izleyin,tribünlerin içine edin diyoruz kombine almayarak, bazen lig b leri lig a ları çok arıyorum gerçek taraftar geliyordu adam gibi tribün oluyordu
BULUTLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ
www.unieses.org
Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2013 saat 22:10
Bugün 4 30 gibi gittim arkadaşıma kombine aldım, 3 4 kişi daha alıyordu. 8 30 gibi yine gişenin ordan geçtim 6 7 kişi daha alıyordu.
Yukarı
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
Yer: Turkey
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2013 saat 22:29
Arkadaslar twiter dan etkinlik falan baslatsak.Son gun diye...
Ben Ankarada yasiyorum , Cuma gunu Eskisehire gelince alirim diyordum ama Cuma satis yokmus yarin internetten alicam artik.Son gun diye hastag olustursak , unutanlara hatirlatmis oluruz.
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 134135136137138 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır