eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 124125126127128 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
efees3526 Liste gör
Yazar

HALİL
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı efees3526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2013 saat 11:54
yönetim sakarya gazetesinde yarımsayfa ilan vermiş kombine satışı 3. haftaya kadar devam edecek kesinlikle fiyat indirimi yapılmayacak geçen senelerdeki gibi bekleyeneler çok yanılıyor.bu açıklama iyi oldu
ES ES
Yukarı
champion eses Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: eskisehir
  Alıntı champion eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2013 saat 12:51
arkadaşlar biletixin internet sayfasından kombinemizi alabiliyor muyuz.internetten aldıktan sonra kombine kartımızı nereden alacağız.
Yağmura mı ihtiyaç var.Kaldır şahadet parmağını göğü yere indirsin ALLAH...
Yukarı
SeRHaN Liste gör
Yazar

SERHAN
  Alıntı SeRHaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2013 saat 13:04
Alıntı yapılan ahmetES

Alıntı yapılan black

Akşam üstü 4 arkadaş gittik kombine almaya.

Görevliye abi bak 4 kişiyiz pazarlık sünnettir 210'dan ver alalım 4 tane dedik.Nuh dedi peygamber demedi.İnmedi bir kuruş bile.Biz de kendin bilirsin dedik ayrıldık almadan.

Eve dönünce Digitürk web Tv'den sezonum paket aldım yarı fiyata.Bilgisayardan Tv'ye aktarır paşalar gibi izleriz maçımızı.

Bazen derlerki :

Sen ne diyon Açık Mert Korkusuz
gerçekten neyin kafasını yaşıyorsunuz gençler. sesinizle yüreginizle stadda olmanız daha iyidir
BiZ EsKiŞeHiRLİyİZ
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2013 saat 13:06
Bugün kombinelere yoğun ilgi olacağı kesin. Gişelerden hem bilet ,hem kombine satışı zor olacak. Bence biletix kombine satışı için stat çevresinde ayrı standlar oluşturmalı.
since1965
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2013 saat 13:08
Sabah Stadın yanından geçtim saat 11 olmasına rağmen 20 kişiye yakın alacaklar vardı 
Yukarı
SeRHaN Liste gör
Yazar

SERHAN
  Alıntı SeRHaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2013 saat 13:09
Alıntı yapılan probasum

Hala kombine almamak için bahane üreten büyük taraftarımıza... 45 yıldır renklerimizin peşinden koşuyorum Eskişehir de yaşamamama rağmen.İstasyonlardan rakip seyircilerce toplanıp atılan taşlarla ayağım da yaralandı, seyircisiz oynanma kararı alınmış  hazırlık maçlarına da gittim.Alt kümeleri bir daha Allah göstermesin en acısıydı bana göre.. Düştüğümüz maç sonu acılarından büyüktü bana göre.. Dayanılmaz cehennem ızdırabı gibi.. Ne idüğü belirsiz stadları ve bu stadlarda sadece güvenlik gerekçesiyle gördüğümüz muamele ve çektiklerimizi..Hepimizin çok anlatacağı kendine çok dokunanı vardır özellikle yaşları kemale erenler anlatıversinler sayfalara sığmaz..Kuruluş günümüzde 19.06.1965 te  elim bir trafik kazasıyla  sevgi ve şefkatine çok ihtiyacım olduğu bir çağımda babacıgımı porsuk sularına vermişiz.. Isparta lı bir TCDD memur çocuğu olarak dünyaya ESKİŞEHİR imizde 1959 da  gelmişim..  6 yaşımda  babacığımı ES ES imizin doğum gününde kaybetmişim ve şartlar gereği aynı gün memleketimize dönmüşüz babamın naaşıyla...Bu şehirden, 19.06.1965 ten,bu takımdan  nefret bile etsem haklı bir nedenim var değil mi..Ama benim gibi o çağları yaşayanlar çok iyi bilirler ES ES aşkının yüceliğini..uzatmayayım ne ESKİŞEHİR den ne de ESKİŞEHİR imizin sembolünden kısaca sevdamız dan vazgeçilmez ve sırt dönülmez..
Bu gün gelinen nokta da yönetim değişikliği,hoca değişikliği v.s gibi çoğumuzca  olumlu karşılanan değişimler yaşanmıştır.Dün başlayan lig geçen yıldan zor geçecektir.ileriki yıllar da daha da zorlaşacaktır..zorlaştıkca bize daha çok iş düşecek.Es Es imize maç a giderek, Es Es  ürünleri  alarak , bugün en gerekli olan zamanda mutlaka kombine alarak maddi destek olmalıyız..manevi destek tribünleri doldurursak ve asla hangi skor altında oynanıyorsa  maç,ona bakmadan olacaktır.. Mağlupsak ısrarla maç çevirten taraftar olmalıyız,galipsek takımımızı farka koşturan taraftar olmalıyız..
Ben şu an İstanbul da yaşıyorum belki tüm maçlara gelemiyeceğim ama kombinemi aldım.Atkımı, formamı, anahtarlığımı,yine ilk fırsatta alacağım. .Lütfen lütfen lütfen bugun yarın sizde alın..Gösterin Şanlı ES ES i ve yediğinden içtiğinden keserek destek veren BÜYÜK
 taraftarı...
İlk defa foruma yazı yazan bir abiniz,bir kardeşiniz..
ClapClapClapClap
BiZ EsKiŞeHiRLİyİZ
Yukarı
SeRHaN Liste gör
Yazar

SERHAN
  Alıntı SeRHaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2013 saat 13:15
Bir kardeşimizin imzası    keşke    10 bin kombine alacak param olsaydı

ClapClapClapClapClap
BiZ EsKiŞeHiRLİyİZ
Yukarı
SeRHaN Liste gör
Yazar

SERHAN
  Alıntı SeRHaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2013 saat 13:25
Alıntı yapılan montoya

Eti , Sarar ve Arçeliğin Pazartesi kalan kombineleri alacağını duydum
her sezon aynı muhabbet ya delinin biri fısıldıyo ondan sora herkez inaniyor.saçmalamayın arkadaşlar
BiZ EsKiŞeHiRLİyİZ
Yukarı
CALİENTE;ES Liste gör
Yazar

İbrahim
  Alıntı CALİENTE;ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2013 saat 13:40
Madem 210 liranız vardı forumdaki arkadaşlardan 10 lira isteyebilirdin burdan yazabilirdin bende verirdim renktaşım için ama gel gör ki webTv den paket aldım evden paşalar gibi maçımı izlerim demişsin senin esesli oldugundan şüphe ederim senden tiksindim niyetini belli ettin...
             |SİYAH KIRMIZI|
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2013 saat 13:48
Arkadaşlar okumuyormusunuz forumu kaç kere yazdık o hesap hacklenmiş ciddiye almayın diye sayfalarca cevap vermişsiniz . Modlar da ne hikmetse hiçbir şey yapmıyorlar .
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 124125126127128 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır