eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 122123124125126 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliender26 Liste gör
Yazar

Ender
Yer: Bandonun Yanı
Online Durum: Offline
  Alıntı esesliender26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2013 saat 23:41
Alıntı yapılan sinanes26

Alıntı yapılan jack_sparrow

Alıntı yapılan esesliender26

Alıntı yapılan jack_sparrow

Babamın kartıyla taksitle alacağım kombineyi ben alabilirmiyim sorun çıkarmı yoksa babamın olması lazım mı?
Kartın şifresini bildikten sonra sorun olmaz Big%20smile 
O zaman sorun yok Big%20smile
kardeşim benim tavsiyem her ihtimale karşı yanında babanın  kimliğinide yanında getir ;)
Abim haklıWink 
Yukarı
gitarEs26 Liste gör
Yazar

ismail
Yer: eskişehir
  Alıntı gitarEs26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2013 saat 23:42
yaw arkadaş takılmayın siz bunun gibi insanlara yaaa...  neye neyin pazarlığını yapıyosun sen kardeşim ..  takılmayın diyorum kendim takıyorum kafaya.....  neysee  ilk çıktığı gün aldım kombinemi içim çok rahat sesim kısılana kadar inadına eses diye bağarmaya geliyorum hadi hep birlikte
SADECE -- TEK -- BÜYÜK -- ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
VITRUVIES Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Ankara
  Alıntı VITRUVIES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2013 saat 00:31
18:00 sularında gişelerdeydim. 3 Gişe kombine için, 1 gişe de maç bileti için ayrılmıştı. Bilet gişesinde sorun yok, kuyruk oluşmuyor. Ancak kombine işlemleri zaman alıyor. Önümdeki kişi için saat tuttum, tam 10 dakika sürdü. Daha hızlı alanlar da oldu, ama ortalama süre 6-7 dakikanın altına düşmüyor gibi. Eğer pazar günü de aynı sayıda gişe, aynı tempoda çalışırsa maç saatinde uzun kuyruklar oluşması sürpriz olmaz.

Her şeye rağmen, son günde de olsa, kombine bilet için kuyruklar oluştuğunu görmek umut verici.

Konuyla ilgisi yok ama, paylaşmadan edemeyeceğim. Gişeden ayrıldıktan sonra Taşbaşı, çarşı içinden Karakedi'ye yürüdüm. Kalabalığın içinde, elindeki askıyı savurarak yürüyen bir çaycı çırağı gördüm; üzerinde beyaz yazılı siyah bir tişört: University of Berkeley, California.
Yukarı
probasum Liste gör
Yeni Yazar

ufuk kırkıcı
Yer: istanbul
  Alıntı probasum Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2013 saat 00:35
Yukarı
esesliender26 Liste gör
Yazar

Ender
Yer: Bandonun Yanı
  Alıntı esesliender26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2013 saat 00:40
Alıntı yapılan VITRUVIES

18:00 sularında gişelerdeydim. 3 Gişe kombine için, 1 gişe de maç bileti için ayrılmıştı. Bilet gişesinde sorun yok, kuyruk oluşmuyor. Ancak kombine işlemleri zaman alıyor. Önümdeki kişi için saat tuttum, tam 10 dakika sürdü. Daha hızlı alanlar da oldu, ama ortalama süre 6-7 dakikanın altına düşmüyor gibi. Eğer pazar günü de aynı sayıda gişe, aynı tempoda çalışırsa maç saatinde uzun kuyruklar oluşması sürpriz olmaz.

Her şeye rağmen, son günde de olsa, kombine bilet için kuyruklar oluştuğunu görmek umut verici.

Konuyla ilgisi yok ama, paylaşmadan edemeyeceğim. Gişeden ayrıldıktan sonra Taşbaşı, çarşı içinden Karakedi'ye yürüdüm. Kalabalığın içinde, elindeki askıyı savurarak yürüyen bir çaycı çırağı gördüm; üzerinde beyaz yazılı siyah bir tişört: University of Berkeley, California.
İnşallah yarın kombine sırasında izdiham olur. Kavga çıkar, ışıklara kadar sıra olur, milletin sinirleri gerilir. Sonraaaa bir tezahurat  "Ay ayol..." sinirler yatışırLOL
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2013 saat 00:46
Alıntı yapılan NERUDA

<FONT style=": #000000">Toplamda satılacak kombinenin 3000 i geçmeyeceğini kırk kere yazdık. Bize salladınız. Siz nerede yaşıyorsunuz Allah aşkına! Yere inin artık. Bu işin Halil'le , stadla ilgisi olmadığını kabul edin .Eski gücümüz yok ve bundan sonra da olmayacak .

ee kardeş nerde kalmıştık?
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2013 saat 00:46
Alıntı yapılan black

Akşam üstü 4 arkadaş gittik kombine almaya.

Görevliye abi bak 4 kişiyiz pazarlık sünnettir 210'dan ver alalım 4 tane dedik.Nuh dedi peygamber demedi.İnmedi bir kuruş bile.Biz de kendin bilirsin dedik ayrıldık almadan.

Eve dönünce Digitürk web Tv'den sezonum paket aldım yarı fiyata.Bilgisayardan Tv'ye aktarır paşalar gibi izleriz maçımızı.
sen bizim eve bi uğra o 4 arkadaşınla ben kombineyi sana bedava vereceğim anladın sen onu
ben eskişehirde olmama toplam 7-8 maça geleceğimi bildiğim halde hem babama hemde kendime aldım kombine birde digitürke üye oldum ayrıyetten
seviyoruz işte var mı diyeceğin
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2013 saat 01:21
ya bırak şu münasebetsizi. ciddiye mi alıyon
Yukarı
black Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı black Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2013 saat 01:39
Her alışverişte biraz pazarlık payı olmaz mı? Peşin para ödeyecektik hem.210'dan verselerdi 4 tane alıp 840 lira ödeyecektik.
inadına €s€s
Yukarı
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
  Alıntı erahnes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2013 saat 01:48
Black
Hastamisin olum sen
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 122123124125126 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır