eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 119120121122123 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliender26 Liste gör
Yazar

Ender
Yer: Bandonun Yanı
Online Durum: Offline
  Alıntı esesliender26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2013 saat 20:41
Alıntı yapılan antist_026

ankarada nöbetim olduğundan dolayı yarın ki yoğunluğu düşünüp bugünden anneme aldırdım kombinemi, çok sıra var işlemler uzun sürüyor diyorlar hep yarına bırakanlar lütfen erkenden gidip alın
Wink
Yukarı
SalihSeçer Liste gör
Deneyimli Yazar

Salih Seçer
Yer: Aksaray
  Alıntı SalihSeçer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2013 saat 20:48
Ben memleketteyim maalesef yarın öğlen Eskişehirde olacağım. umarım çok beklemem. birde ehliyet geçiyor mu ? 
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
Miami Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Miami
  Alıntı Miami Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2013 saat 20:57
Bugün sabahtan akşama kadar gişeler hiç boş kalmadı heralde.
Hep bi yoğunluk vardı.
Kombine işini yarına bırakanlar sabahtan gitsin halletsin derim.
Maç saati yaklaştıkça büyük problemler yaşanacaktır orada.
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2013 saat 21:00
Alıntı yapılan SalihSeçer

Ben memleketteyim maalesef yarın öğlen Eskişehirde olacağım. umarım çok beklemem. birde ehliyet geçiyor mu ? 

Evet ehliyet geçiyor ;) ben aldığım zaman yaklaşık 2-3 dakika sürmüştü işlemim..hemen bi sözleşme çıkartılıyor sonra imza atılıyor bitiyor..
Yukarı
black Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı black Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2013 saat 21:53
Akşam üstü 4 arkadaş gittik kombine almaya.

Görevliye abi bak 4 kişiyiz pazarlık sünnettir 210'dan ver alalım 4 tane dedik.Nuh dedi peygamber demedi.İnmedi bir kuruş bile.Biz de kendin bilirsin dedik ayrıldık almadan.

Eve dönünce Digitürk web Tv'den sezonum paket aldım yarı fiyata.Bilgisayardan Tv'ye aktarır paşalar gibi izleriz maçımızı.
inadına €s€s
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2013 saat 22:01
Alıntı yapılan black

Görevliye abi bak 4 kişiyiz pazarlık sünnettir 210'dan ver alalım 4 tane dedik.Nuh dedi peygamber demedi.İnmedi bir kuruş bile.Biz de kendin bilirsin dedik ayrıldık almadan.

Eve dönünce Digitürk web Tv'den sezonum paket aldım yarı fiyata.Bilgisayardan Tv'ye aktarır paşalar gibi izleriz maçımızı.

iyi halt etmişsin. marifet gibi anlat bir de. dalga mı geçiyorsun
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2013 saat 22:02
esparkta da satış 16'ya kadar devam edecekmiş
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2013 saat 22:02
Alıntı yapılan black

210 olsa senin almayacağını dünya alem biliyor..iyiki almamisiniz şükürler olsun siz gibilere ihtiyacımız yok...heee birde sorum olacak...digiturkle pazarlık yaptınız mi akşam pazarında!
Yukarı
ES657ES Liste gör
Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES657ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2013 saat 22:05
Ciddiye alıp cevap yazıyorum, inşallah şaka değildir.

Arkadaşım nalburiyeden mal mı alıyorsun da pazarlık yapıyorsun? Hem gişede görevli arkadaşın indirim için yetkisi olduğunu da nerden çıkardın? Zaten almaya gönlün yokmuş, bir de böyle saçma bir şeyi bahane ediyorsun. İyi sen al lig tv paketini otur izle evde. O vermediğin 10 lira farkla da çekirdek alır çitlersin.
Şampiyon görmeye yetmese de nefesim, uğrunda ölmeye değersin ESES'im !!!
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2013 saat 22:11
Çekirdegi yarı fiyatına alabilirse citler
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 119120121122123 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır