eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111112113114115 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2013 saat 16:36
Alıntı yapılan grezores

antalyaspor taraftarı 6bin sattı bursaspor 22 bin ankaragücü 9bin ( 3. ligde ). diyecek söz bulamıyorum almayanlara.

Antalya 6 bin kombine değil bilet satamaz.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
Echoes26 Liste gör
Yazar

Gökay
Yer: Ankara
  Alıntı Echoes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2013 saat 16:43
Alıntı yapılan omerbihlar

Alıntı yapılan grezores

antalyaspor taraftarı 6bin sattı bursaspor 22 bin ankaragücü 9bin ( 3. ligde ). diyecek söz bulamıyorum almayanlara.

Antalya 6 bin kombine değil bilet satamaz.

Arkadaşlar yıllardır ankaradayım ankgücü süperligte bile 1 liraya 2 liraya 5 liraya hatta cogu zaman sağdan soldan adam toplayıp bedavaya maç izleyen adamlar  ne ara 9 bin kombine alır şuanda 3.ligteler taş çatlasa maksimum 1.000 geçmez alıcakları kombine. Lütfen basının ve sosyal medyanın uydurmasıdır bu tür saçma haberlere itibar etmeyelim kendimizi kandırmayalım.
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2013 saat 16:47
Çok şişirme haberler yapıyorlar. Resmi kanallardan açıklama olmadıkça inanmamak lazım. Bizde de ilk gün 3 bin falan tarzı yazılar gördüm facebookta twitterda. 10 günde 750 dediler resmi kanalda ama o günden sonra bir ivme kazandığı kesin 2bini geçmişizdir şuan.
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2013 saat 17:07
Sevgili renkdaşlar

Futbol ile son 5 senedir az çok ilginen bir kimsenin Antalyaspor ve Ankaragücü'nün bahsi geçen rakamlar kadar kombine satamayacağını bilir .

Bir renktaşında söylediği gibi bu takımlar bir maçta 6-7 bin biletli seyirci toplayamıyorlar ?Ne kombinesi Allah Aşkına ... Wink

Tamamen sosyal medyanın uydurması ...

Ancak şunu da söylemeliyim ki Bursa maçına kadar ;Eskişehirspor olarak bu sezon 5 bin civarında kombine satarız ...
Bu rakam gerçekten ama gerçekten çok düşük .İnşallah yanılırım da en azından 8-9 binlere ulaşırız .
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2013 saat 17:52
Alıntı yapılan grezores

allah aşkına sizde buna inanıyormusunuz antalya hayatında hiç 6 bin bilet satmışmıda 6 bin kombine satacak
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2013 saat 17:56
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Alıntı yapılan grezores

allah aşkına sizde buna inanıyormusunuz antalya hayatında hiç 6 bin bilet satmışmıda 6 bin kombine satacak

Ankaragücüne inanırım.. Ama satıldığına değil dağıtıldığına. Maça para vermiyorlarki kombine nasıl satacaklar. Bana Bursada abartı geliyor o kadarı...
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2013 saat 17:57

s o n u ç ?
Yukarı
tutku26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin Emrah DİNAR
Yer: Turkey
  Alıntı tutku26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2013 saat 18:05
Onun bunun ne yaptığını bırakında gidin alı şu kombineleri klavye taraftarımızın bu kadar çok olduğunu bilmiyordum
NE ZAMAN GELECEK O BÜYÜK GECE
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2013 saat 18:11
Alıntı yapılan tutku26

Onun bunun ne yaptığını bırakında gidin alı şu kombineleri klavye taraftarımızın bu kadar çok olduğunu bilmiyordum

aldık kombinemizi
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2013 saat 18:21
Taraftarların tek tek kombine alarak sayıyı düşündüğümüz rakamlar kadar arttırması mümkün değil. Ancak çeşitli kurum ve kuruluşlar toplu olarak alıp üyelerine ve persneline dağıtırsa sayı artabilir. Örneğin ETO 1000 kombine alıp üyelerine dağıtsa, veya bir fabrika personeline dağıtsa veya sattığı ürünün yanında promosyon verse çok fazla sayıda kombine satılmış olur. Bu da yönetimdekilerin bireysel gayretleri ile ancak gerçekleşebilir. Bu şekilde satış da tartışmasız taraftarın kalitesini düşürür. Tribündeki varlığı ile ES ES e en çok yararı olan taraftar kendi parası ile kombine veya bilet alan taraftardır.
since1965
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111112113114115 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,486 saniyede hazırlanmıştır