eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 103104105106107 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
Online Durum: Offline
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2013 saat 23:29
Tebrikler beyler her konuda olduğu gibi bu konuda da anlaşamadık... İstemeyen almasın herkesin kendi bahanesi kendine, alma konusunda kararsız kalanları etkilemeyelim lütfen. Stadyum'un durumundan kimse memnun değil ama 3 yıl sezon daha buradayız 3 sene kombine almayacak mıyız yani bu durumda?

Transfer kadro ve başarı zaten gelecektir ama insanlara bu kadar negatif enerji yayarak ancak balta vurulur daha 1 tane resmi maç yapmamış yönetim ve teknik ekibe şans bile vermiyorsunuz ben bir şey demiyorum... Benim gibi hiç bir taraftar grubundan, yönetimden, vs yerden 1 kuruş almamış tersine kulüp için bir çok açıdan katkı sağlamaya çalışan kişi de aynı fikirde sabır ama o bizde yok, direk baltala gitsin hem konuyu hem yönetimi... Ne diyelim hayırlısı
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
esesliender26 Liste gör
Yazar

Ender
Yer: Bandonun Yanı
  Alıntı esesliender26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2013 saat 23:32
Kendileri keyfî almıyorlar. Boyuna o kötü bu kötü diye konuşuyorlar ne yazık ki. Haklısın abim. 
Yukarı
eevsen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

engin
Yer: eskişehir
  Alıntı eevsen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2013 saat 01:45
Alıntı yapılan gürkan

200 tl yi çok bulan arkadaşlar hiç bir maça gekmesin kusura bakmasınlar. aşk fedakarlık ister. yeri gelir aç kalır ama maça gider. bwn 1800 lira maaş alan bir devler memuruyum. istanbulda çalışıyorum. yeri geliyor eskişehire gelip bir maç izlemek için 200 tl veriyorum. veririm vereceğimde. aşk bu sevda bu. kimse kusura bakmasın. bana deli diyende var. ama benimkisi mecnun hikayesi. 220 liraya maç. hemde esesin. bence söylenenler kusura bakmasın ama çok ayıp ediyorlar.

bende 1800 lira maaş alsam 220 tl banada çok gelmez ama asgari ücret alanlar için 220 tl yüksek bir fiyat. kusura bakmayın çok ayıp ediyorum.
siyah kırmızı şampiyon eses
Yukarı
Frequency Liste gör
Deneyimli Yazar

Görkem
Yer: Eskişehir
  Alıntı Frequency Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2013 saat 02:26
Her sene olduğu gibi gözü kapatıp alıcaz yine Stadyum konusunda konuşmak isterdim ama gerek yok. 20 senede açıktaki demirler kalktı koltuklar geldi birde ayderin üstü kapandı. Almayana saygı duymak gerekir.
Kalsada son nefes, din iman ESES
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2013 saat 02:52
Alıntı yapılan eevsen26

Alıntı yapılan gürkan

200 tl yi çok bulan arkadaşlar hiç bir maça gekmesin kusura bakmasınlar. aşk fedakarlık ister. yeri gelir aç kalır ama maça gider. bwn 1800 lira maaş alan bir devler memuruyum. istanbulda çalışıyorum. yeri geliyor eskişehire gelip bir maç izlemek için 200 tl veriyorum. veririm vereceğimde. aşk bu sevda bu. kimse kusura bakmasın. bana deli diyende var. ama benimkisi mecnun hikayesi. 220 liraya maç. hemde esesin. bence söylenenler kusura bakmasın ama çok ayıp ediyorlar.

bende 1800 lira maaş alsam 220 tl banada çok gelmez ama asgari ücret alanlar için 220 tl yüksek bir fiyat. kusura bakmayın çok ayıp ediyorum.

Yok değil, yine de değil. Sezonda ortalama 10 maça gelen herkes kombine alabilir. Şak diye verme parasını taksit yaptır..
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2013 saat 03:41
"Eskiden fakirler oynardı zenginler seyrederdi, şimdi zenginler oynuyor fakirler seyrediyor." lafı çok hoşuma gidiyor..
Bizim gibi kulüplerin maç hasılatı,kombine ve mağaza gelirleri yayın ve reklam gelirlerinin altında olduğu için belli bir standartı yakalamamız gerekiyor, burada herkesin maddi durumu aynı değil onun için hali vakti yerinde olanımız kombinesini almalı mağazadan alışverişini yapmalı yani en azından 2 kombine almış gibi para bırakmalı kulübe kombine almaya gücü yetmeyenler ise mağazadan alışveriş yaparlarsa maddi olarak o kadar kaybımız olmaz yoksa sadece yayın ve reklam gelirleriyle İstanbulla baş etmek imkansız gibi zaten yayından gelen para oyuncu maaşlarını zor tamamlıyor..
ANTİ-BİZANS
Yukarı
kocakurt Liste gör
Deneyimli Yazar

veli önkal
Yer: eskişehir
  Alıntı kocakurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2013 saat 11:49
Vallahi beyler ister gelin , ister gelmeyin .İsterseniz kombine alın isterseniz almayın.Her zaman yazdım gene yazıyorum sayı değil kalite önemli,nitelik değil nicelik önemli,keyfiyet değil kemiyet önemli.Birde bu kombine almayan veya alamayan arkadaşlarımız niye mütamadiyen kendilerini deklare ve reklam ediyorlar?????Almayın veya alamayın kimseyi ilgilendirmez,kimse de bir şey söyleyemez.Ama almakla almamak arasında kalanları etkiliyorsunuz bu da hiç hoş olmuyor.En son sözü şair söylesin:"Cenazemde olmasin çelengim top arabam.
Tabutumu taşısın dört tam inanmış adam!"
-Necip Fazıl Kısakürek                                                                                                                           Ben her zamanki yerime olucam D blok,C sıra, koltuk 59
ben seni unutmak için sevmedim
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2013 saat 12:33
Alıntı yapılan eevsen26

Alıntı yapılan gürkan

EStanbulda 1800 TL asgari ücret gibidir...
Hele birde 3-5 maç hariç her maçın deplasman olduğu düşünülürse...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Yer: Turkey
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2013 saat 14:17
Alıntı yapılan kocakurt

Vallahi beyler ister gelin , ister gelmeyin .İsterseniz kombine alın isterseniz almayın.Her zaman yazdım gene yazıyorum sayı değil kalite önemli,nitelik değil nicelik önemli,keyfiyet değil kemiyet önemli.Birde bu kombine almayan veya alamayan arkadaşlarımız niye mütamadiyen kendilerini deklare ve reklam ediyorlar?????Almayın veya alamayın kimseyi ilgilendirmez,kimse de bir şey söyleyemez.Ama almakla almamak arasında kalanları etkiliyorsunuz bu da hiç hoş olmuyor.En son sözü şair söylesin:"Cenazemde olmasin çelengim top arabam.Tabutumu taşısın dört tam inanmış adam!"-Necip Fazıl Kısakürek                                                                                                                           Ben her zamanki yerime olucam D blok,C sıra, koltuk 59

vallahi abicim ne kadar güzel yazmışsınız söylenecek söz bırakmamışsınız gölge etmesinler başka ihsan istemez ben yarın alacağım üç tane kombine arkadaşlar yönetimin bizim desteğimize ihtiyacı var artı kombine almak kesinlikle avantajlı halil ünal yönetimi gibi 10 lira bilet beklemesin kimse şartlarını zorlasın biraz borçlansın ölmeyiz nasıl olsa
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2013 saat 14:20
Gişe çalışma saatleri eski saatine mi döndü? Ramazan'da 22.00 a kadar açıktı. Şimdi kaçta kapanıyor?
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 103104105106107 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,801 saniyede hazırlanmıştır