eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 100101102103104 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tugra20 Liste gör
Usta Yazar

sefa
Yer: ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı tugra20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2013 saat 12:39
Abi şu mezarcılıktan vazgeçin artık.200 lirayı çok bulanların çoğu 2 ayda çerez parası yapıp yiyorlar.
Diren ESES...
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2013 saat 14:13
yazık be hala kombine fiyatları konuşuluyor inanın bir daha burada taraftarlık adına hiç bir şey yazmayacağım.hani ne oldu büyüklüğünüze .
----halil başkan gitsin  valla patlama olur......
---- ertuğrul hoca gelsin k,mse taraftarı tutamaz.......
----- transferler yapılsın bu sene takımaın arkasındayız....
-----10000 kombine banko hemen tükenir-----
-----250 ye çok normal deniyordu 220 oldu süper oldu...
ya dostlar bunlar herkesin lafta ağzında gezen söylemler şu dar günde takım yöneticileri elinden geleni yapmaya çalışırken TARAFTAR TEK YAPMASI GEREKEN ŞEYİ YAPMIYOR......vallahi utanıyorum ya hani n erde kaldı bizim büyüklüğümüz hani nerde kaldı şanımız bütün sezonu izliyeceksin kupa dahil hala parası konuşuluyor kombinenin.ya bari bu sene para konuşmayında imkanınız varsa gidip ALLAH rızası için şu kombineyi alın .yönetimin yerinde olsam biletleri standart 80 yaparım hiç değilse bedavacılara gün doğmamsın.
Yukarı
berko26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Berkcan
Yer: Turkey
  Alıntı berko26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2013 saat 14:37
Alıntı yapılan gogo26

yazık be hala kombine fiyatları konuşuluyor inanın bir daha burada taraftarlık adına hiç bir şey yazmayacağım.hani ne oldu büyüklüğünüze .----halil başkan gitsin  valla patlama olur......---- ertuğrul hoca gelsin k,mse taraftarı tutamaz.......----- transferler yapılsın bu sene takımaın arkasındayız....-----10000 kombine banko hemen tükenir----------250 ye çok normal deniyordu 220 oldu süper oldu...ya dostlar bunlar herkesin lafta ağzında gezen söylemler şu dar günde takım yöneticileri elinden geleni yapmaya çalışırken TARAFTAR TEK YAPMASI GEREKEN ŞEYİ YAPMIYOR......vallahi utanıyorum ya hani n erde kaldı bizim büyüklüğümüz hani nerde kaldı şanımız bütün sezonu izliyeceksin kupa dahil hala parası konuşuluyor kombinenin.ya bari bu sene para konuşmayında imkanınız varsa gidip ALLAH rızası için şu kombineyi alın .yönetimin yerinde olsam biletleri standart 80 yaparım hiç değilse bedavacılara gün doğmamsın.

Sonrada gelip sampiyonluk beklerler. Seri yapalim gelene gidene 5 atalim derler. Bu isin dopingi para. Paran varsa canavar gibi cikar oynar oyuncun su zamanda. Ama bazi seylerin lafta kalmasina cok uzuldum. 220 liraya bile cok diyenler var kac lira olsun. 100 lira olsa bile eminim cok diyenler olur komik ama gerçek. Insanlari memnun etmek cok zor.
MCMLXV!
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2013 saat 16:13
Kombinedeki sözleşmeye bakan varmı ? 220 TL nin neredeyse 40 ı VERGİ! daha siz 100 TL olsun diyorsunuz.. hala 220 TL pahalı diyosunuz bi kombineye..100 olsa 50 olsun dersiniz siz. Gelmeyecek olan fırsat peşinde olan gelmesin arkadas. Arada bi fark var.. Biz klübü düşünüyoruz siz kendinizi. Konusana kadar gidin bi kombine alın...
Yukarı
12nciAdam Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Protokol Tribün
  Alıntı 12nciAdam Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2013 saat 16:31
Alıntı yapılan esesliyasin26

Yoğunluk yoktu gene satışlarda. Kombine satışında beklentilerimizin çok altında bir sayıda kalabiliriz ve ligin ilk maçında bile stadın dolmama ihtimali yüksek. Gerçekten Eskişehirspor taraftarı olarak uzatmaları oynuyoruz. Ya tekrardan dirileceğiz ya da bir zamanlar esesin çok iyi taraftarı vardı diyecekler...

Yukarı
memciko Liste gör
Deneyimli Yazar

VEYSEL BAKACAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı memciko Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2013 saat 16:32
Alıntı yapılan red_thunder

Kombinedeki sözleşmeye bakan varmı ? 220 TL nin neredeyse 40 ı VERGİ! daha siz 100 TL olsun diyorsunuz.. hala 220 TL pahalı diyosunuz bi kombineye..100 olsa 50 olsun dersiniz siz. Gelmeyecek olan fırsat peşinde olan gelmesin arkadas. Arada bi fark var.. Biz klübü düşünüyoruz siz kendinizi. Konusana kadar gidin bi kombine alın...

100 tl. olucağına varsın stad boş olsun nedir bu artık yaa.Hem es esin büyük takım olmasını isteyeceksiniz hemde kombineler 100 tl. olucak.Yanında çekirdekde versinler olurmu? İstanbul takımları senin kombine biletin kadar bir maça veriyor 200 tl.
Yukarı
aerdem26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erdem
Yer: Eskişehir
  Alıntı aerdem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2013 saat 18:52
kombine kartlarında yazan kapılardan mı girmek zorundayız ?
Yukarı
BURDM Liste gör
Yazar

Burak Demirsoy
Yer: İstanbul
  Alıntı BURDM Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2013 saat 18:53
Geçen senelerde kuzenlere söyleyip, Eskişehir'den kombine aldırıyordum. Maçlara gitmememize rağmen, Bu arada ben ve kardeşim İstanbul'da oturuyoruz. Bireder Biletix'ten kombinesini aldı, almaya gittim, sözleşme imzalanacakmış bana teslim etmiyorlar. Bende alacaksam sözleşme imzalamam lazımmış... Eski köye yeni adet ne zaman geldi böyleee. Bende bunun üzerine kombine bilet almaktan vazgeçtim... Bu sözleşme olduğu müddetçe kombine almayacağım...
Yukarı
gürkan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÜRKAN SARIOĞLU
Yer: İSTANBUL
  Alıntı gürkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2013 saat 19:35
200 tl yi çok bulan arkadaşlar hiç bir maça gekmesin kusura bakmasınlar. aşk fedakarlık ister. yeri gelir aç kalır ama maça gider. bwn 1800 lira maaş alan bir devler memuruyum. istanbulda çalışıyorum. yeri geliyor eskişehire gelip bir maç izlemek için 200 tl veriyorum. veririm vereceğimde. aşk bu sevda bu. kimse kusura bakmasın. bana deli diyende var. ama benimkisi mecnun hikayesi. 220 liraya maç. hemde esesin. bence söylenenler kusura bakmasın ama çok ayıp ediyorlar.
Biz Seninle Doğduk Senin İle Yaşarız Senin İle Ölürüz ES ES im.
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2013 saat 19:37
Alıntı yapılan NERUDA

Açık tribün kombineleri derhal 100 tl. ye çekilip daha önce kombine alanlara da para iadesi yapılmalıdır.Böylece her maç tıklım tıklım tribünler önünde oynanır.Zaten Bursa maçında alacağımız galibiyetle aradaki maddi kaybı çıkartırız.

Yok yok açık tribün 100 lira çok,en iyisi VİP 100 lira olsun açık da iki sigara parası 15 lira.
Cry
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 100101102103104 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,523 saniyede hazırlanmıştır