eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9596979899 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Öner Liste gör
Yazar

Öner
Online Durum: Offline
  Alıntı Öner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2013 saat 18:37
Bugün güzel satış gerçekleşti günün her saati yoğundu gişeler.
Yukarı
NERUDA Liste gör
Deneyimli Yazar

Ulaş Kolaylı
Yer: Esgiad
  Alıntı NERUDA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2013 saat 19:11
Alıntı yapılan dream26

Alıntı yapılan grezores

ya utanmadan savunuyorsun 100tl diye. arkadaş taraftar 220tlye 5-7bin kombine almıyorsa başarı beklemeyelim. yıllardır çoğu kişi beleşe giriyor maçlara kombine kültürü yok beste kültürü yok berbat durumdayız.

Adam gibi konuş lan. Neyden utancam kamil. Ben kombinemi aldım çok şükür. Ama 220 tl'den 10 bin kombine satılmayacağını ilkokul bebeleri bile bilir. burdan gerizekalıca yorumlar yapmayın.

Helal olsun.Güzel yazmışsın.Ben de her yıl 65 lilerden kombine alıyorum.Bu yıl da alacağım tabi.Ama yine yazıyorum.Kombine 100 lira olmadıkça 10000 kombineyi rüyanızda görürsünüz.Burası İstanbul değil.
Vergilendirilmiş Kazanç Kutsaldır!
Yukarı
durukan Liste gör
Deneyimli Yazar

durukan
Yer: tekirdağ
  Alıntı durukan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2013 saat 19:12
az once aldim kombinemi esstorede baya oyalandim kombine almadan once ..sira yoktu ama bosta kalmadi giseler
iSTaNBuLDa HaVaLaR NaSıL
aNaDoLuDa ŞiMŞeKLeR ÇaKıYoR

HaKKARiNiN KıRMıZı ŞiMŞeKLeRi
Yukarı
slayer_26 Liste gör
Yazar

Metin
Yer: Turkey
  Alıntı slayer_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2013 saat 19:16
Saat 19 - 19:30 civari gittiğimde görevli internette takılıyordu bayaa uzatmış bacakları falan sonunda aldım kartımı ayagımı yeremi sürüdüm ne yaptım arkamda sıra olmaya başladı :) aman böyle devam etsin
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2013 saat 20:06
2, 3 ve 4 koltuk numaralı Nefer kombinelerimizi aldık, 1 numaralı kombineye sahip arkadaş burlardaysa başka bir numarayla takas yapalım da serimiz bozulmasın :) şaka bir yana bugün bizde kombine alırken sıra yoktu ama arkadaşların dediği gibi hiç boş kalmadı gişeler devamlı bir hareketlilik vardı. millet bayram öncesi yatan maaşlarını bekledi hep, bide biz türk insanı kolayı severiz yok senetmiş tekrar gitcekmişiz falan coğu insana uymadığı için simdi kombine kartlar basıldıktan sonra dahada talep artıcaktır diye düşünüyorum ayrıca bursa macındada güzel bir patlama bekliyorum ben açıkcası. 10 000 kombine satılır mı bilmem aşağı yukarı hedefimize yakın bir sayı yakalıyacağımızı tahmin ediyorum. Allah utandırmasın.
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2013 saat 20:28

Kombinemi bugün teslim aldım, güzel olmuş.Artık Bursa maçını bekliyoruz.

5 yıllık bir yıkım yönetiminden sonra taraftarı tekrar günler öncesinde stad önünde görmek ise ayrı bir güzel.

Halil ÜNAL ve yandaşlarının Eskişehirspora verdikleri zararı büyük taraftarımız zamanla telafi edecektir.
kalender
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2013 saat 21:10
Alıntı yapılan radres26

Kapalı kombineler için hala bir açıklama yok.kulübe tlf ettim. Şu an saışta değil diyorlar

03.08.2013 te sözleşme ile iki adet kapalı VİP kombine aldım nasıl satışta değil dediler anlayamadım
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2013 saat 21:19
inşallah bugünkü yoğunluk sözleşmelilerden çok ilk defa gelip alanlardan dolayıdır :)) 
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2013 saat 21:29
zaman daralıyor bursa maçına az kaldı yine stadımızda oyuncularımızı çağıracağız üçlü çekeceğiz espana şinanari yapacağız sabırsızlanıyorum :))
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2013 saat 01:02
Alıntı yapılan kalender 26

Kombinemi bugün teslim aldım, güzel olmuş.Artık Bursa maçını bekliyoruz.

5 yıllık bir yıkım yönetiminden sonra taraftarı tekrar günler öncesinde stad önünde görmek ise ayrı bir güzel.

Halil ÜNAL ve yandaşlarının Eskişehirspora verdikleri zararı büyük taraftarımız zamanla telafi edecektir.

Ya Gerisi Hukuki İşlem başlatılacakmı Yoksam Yalayıp Yutanların Yanına mı KalacakWink
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9596979899 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır