eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ali İsmail Korkmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 24>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emcales Liste gör
Yazar

yakup beşli
Yer: ESparta
Online Durum: Offline
  Alıntı emcales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2013 saat 14:22
Olay yerini gören otel kamerasındaki ilgili 18 dakikalık bölüm silinmişti. Kayıtların kurtarılması maksatlı Jandarma Kriminal'deki çalışma olumlu sonuçlanıp görüntülere ulaşılınca, 8 kişinin ifadesi alındı, dördü hakkında tutuklama talebi vardı ve dördü de tutuklandı. Dört kişiden biri sivil polis. Ali'nin avukat abisinin twitter hesabından yazdıkları:
Gürkan KORKMAZ ‏@Alimivurdular 2 sa
İlk günden beri çalışmadığı, hatta bozuk olduğu iddia edilen kamera kayıtları, Jandarma kriminalde açıldı. 4 kişi tutuklamaya sevk edildi!
İfadelerinde ben o gün orada değildim diyen fırın sahibi,görüntüler açıldıktan sonra; POLİS bize talimat verdi;KAÇAN GÖSTERİCİLERİ DURDURUN!
Gürkan KORKMAZ ‏@Alimivurdular 27 dk
Biri polis, tutuklamaya sevk edilen 4 kişi de tutuklandı!

Polis gerçekten destan yazmış, yazdırmış.

ekleme: öngörüleri çok kuvvetli olan sayın valinin de bir özür borcu doğmuş olsa gerek.
Yönetimler gelir geçer.
Yukarı
emreaydin26 Liste gör
Yazar

EMRE AYDIN
Yer: Turkey
  Alıntı emreaydin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2013 saat 14:36
Alıntı yapılan kızıl şimşek

Alıntı yapılan İSMAİL26

ben değil ama sizin gibi solcularla apo ***i beraber parti kuracakmışsınız  siz daha güzel yakışıyorsunuz  o itin yanına 

Apo iti çoktan yeni parti kurdu...AK-PKK...lideri de Recep Tayyip ÖCALAN...çok yakışıyorlar birbirlerine ama di mi...
AntiBizansss!!!
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2013 saat 15:40
Alıntı yapılan emcales

Olay yerini gören otel kamerasındaki ilgili 18 dakikalık bölüm silinmişti. Kayıtların kurtarılması maksatlı Jandarma Kriminal'deki çalışma olumlu sonuçlanıp görüntülere ulaşılınca, 8 kişinin ifadesi alındı, dördü hakkında tutuklama talebi vardı ve dördü de tutuklandı. Dört kişiden biri sivil polis. Ali'nin avukat abisinin twitter hesabından yazdıkları:
İlk günden beri çalışmadığı, hatta bozuk olduğu iddia edilen kamera kayıtları, Jandarma kriminalde açıldı. 4 kişi tutuklamaya sevk edildi!
İfadelerinde ben o gün orada değildim diyen fırın sahibi,görüntüler açıldıktan sonra; POLİS bize talimat verdi;KAÇAN GÖSTERİCİLERİ DURDURUN!
Gürkan KORKMAZ ‏@Alimivurdular 27 dk
Biri polis, tutuklamaya sevk edilen 4 kişi de tutuklandı!

Polis gerçekten destan yazmış, yazdırmış.

ekleme: öngörüleri çok kuvvetli olan sayın valinin de bir özür borcu doğmuş olsa gerek.

Bende validen bir özür bekliyorum. İlk açıklamasının yenilir yutulur bir yanı yoktu.
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: Turkey
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2013 saat 15:41
    vali adam olsa zaten o açıklamayı yapmazdı.boşuna özür bekleme bence kardeşim...
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
ankebut26 Liste gör
Yazar

RECAİ
  Alıntı ankebut26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2013 saat 16:33
Alıntı yapılan alikula

Lig yakında başlayacak, ligler tatil olduğu zaman ülke gündeminde yaşananlar sadece sokaklarda protesto edildi. Bir şekilde zorlansalar da bu eylemler kontrol altına aldılar.

Fakat stadlarda durum başka, onbinlerce kişiyi durduramazlar, o yüzden ilk BURSA maçında hem gezi parkı olaylarını, hem Ali İsmail KORKMAZ başta olmak üzere polisin ve hükümet yandaşlarının katlettiği kişileri anma, hem de son Silivri Komedisi (Dava bile demek istemiyorum) sonrası yaşananları protesto etmek için organize olmalı taraftar, diye düşünüyorum (Zaten aldığım duyumlara göre ÇARŞI, UNİFEB ve ULTRASLAN protesto hazırlığındaymış), bizim gruplarında boş duracağını zannetmiyorum, taraftar sokakta daha edepli idi, ama trübünde değişir, öyle sadece "HER YER TAKSİM HER YER DİRENİŞ", "DİRENEDİRENE KAZANACAĞIZ" demez, girdi mi ana-avrat-soy-sop girer (küfre karşıyız ama hakedenede hakkettiği gibi davranmak gerekir), pankartlar, sloganlar daha ağır olacaktır, biz de yapmalıyız, geçmişteki tecrübeyle sabit biz yaptık mı baya da gündeme otururuz...
Bu ülke ne çektiyse kullanılmaya açık insanlar yüzünden çekti.Kusura bakma ama herkes senin ve sizin gibi düşünmek zorunda değil.Bir maç keyfimiz var onunda içine etmeyin.Eskişehirsporu siyasete alet etmeye devam ederseniz daha çok stad dolacak eski günlere döneceğiz diye beklersiniz.
Yukarı
SakallıKedi Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı SakallıKedi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2013 saat 17:12
Alıntı yapılan ankebut26

Alıntı yapılan alikula

Lig yakında başlayacak, ligler tatil olduğu zaman ülke gündeminde yaşananlar sadece sokaklarda protesto edildi. Bir şekilde zorlansalar da bu eylemler kontrol altına aldılar.

Fakat stadlarda durum başka, onbinlerce kişiyi durduramazlar, o yüzden ilk BURSA maçında hem gezi parkı olaylarını, hem Ali İsmail KORKMAZ başta olmak üzere polisin ve hükümet yandaşlarının katlettiği kişileri anma, hem de son Silivri Komedisi (Dava bile demek istemiyorum) sonrası yaşananları protesto etmek için organize olmalı taraftar, diye düşünüyorum (Zaten aldığım duyumlara göre ÇARŞI, UNİFEB ve ULTRASLAN protesto hazırlığındaymış), bizim gruplarında boş duracağını zannetmiyorum, taraftar sokakta daha edepli idi, ama trübünde değişir, öyle sadece "HER YER TAKSİM HER YER DİRENİŞ", "DİRENEDİRENE KAZANACAĞIZ" demez, girdi mi ana-avrat-soy-sop girer (küfre karşıyız ama hakedenede hakkettiği gibi davranmak gerekir), pankartlar, sloganlar daha ağır olacaktır, biz de yapmalıyız, geçmişteki tecrübeyle sabit biz yaptık mı baya da gündeme otururuz...
Bu ülke ne çektiyse kullanılmaya açık insanlar yüzünden çekti.Kusura bakma ama herkes senin ve sizin gibi düşünmek zorunda değil.Bir maç keyfimiz var onunda içine etmeyin.Eskişehirsporu siyasete alet etmeye devam ederseniz daha çok stad dolacak eski günlere döneceğiz diye beklersiniz.
Gezi olaylarıyla ilgili tepkisini vermesi gereken en önemli kişiler tribüncülerdir. Biz yıllardan beri uğraşıyoruz yıllardan beri mücadele veriyoruz bu hükümetin polisleriyle bize yapılan müdahalenin aynısını 31 mayısdan beri halk yaşıyor şimdi. Zaten Direniş günlerinde Eskişehirspor taraftarı olarak gereken şekilde desteğimizi veremedik direnişçilere,uzak kaldık. Stadda bari üzerimize düşeni yapalım. Kim ne derse desin bu olaylara tepkisini göstermeyen tribüncü tribüncü değildir benim gözümde.
Yukarı
emcales Liste gör
Yazar

yakup beşli
  Alıntı emcales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2013 saat 18:29
Alıntı yapılan ankebut26

Alıntı yapılan alikula

Lig yakında başlayacak, ligler tatil olduğu zaman ülke gündeminde yaşananlar sadece sokaklarda protesto edildi. Bir şekilde zorlansalar da bu eylemler kontrol altına aldılar.Fakat stadlarda durum başka, onbinlerce kişiyi durduramazlar, o yüzden ilk BURSA maçında hem gezi parkı olaylarını, hem Ali İsmail KORKMAZ başta olmak üzere polisin ve hükümet yandaşlarının katlettiği kişileri anma, hem de son Silivri Komedisi (Dava bile demek istemiyorum) sonrası yaşananları protesto etmek için organize olmalı taraftar, diye düşünüyorum (Zaten aldığım duyumlara göre ÇARŞI, UNİFEB ve ULTRASLAN protesto hazırlığındaymış), bizim gruplarında boş duracağını zannetmiyorum, taraftar sokakta daha edepli idi, ama trübünde değişir, öyle sadece "HER YER TAKSİM HER YER DİRENİŞ", "DİRENEDİRENE KAZANACAĞIZ" demez, girdi mi ana-avrat-soy-sop girer (küfre karşıyız ama hakedenede hakkettiği gibi davranmak gerekir), pankartlar, sloganlar daha ağır olacaktır, biz de yapmalıyız, geçmişteki tecrübeyle sabit biz yaptık mı baya da gündeme otururuz...

Affınıza sığınarak söylüyorum, bu ülke ne çektiyse siyasetin sadece siyasetçilere bırakılmasından çekti. Elbette herkes kimse gibi düşünmemeli; fakat nasıl "Unakıtan" sloganlarına tahammül edildiyse, "Hükümet istifa"ya da tahammül edilmeli yeri gelir ve gerekirse.
Yönetimler gelir geçer.
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2013 saat 01:52
Bugün biri sivil polis olmak üzere dört kişi tutuklandı....
# Direnmüdavim....

Yukarı
EjderHudsy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ejder
Yer: Frankfurt
  Alıntı EjderHudsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2013 saat 02:50
Bakiyom fitnecilerin planları hazır hemen kişkirtin insanları
Ne direnişi ya! İnsanlar dinsiz imansiz kafirlerden kurtuluyor yavas yavas bazılarıda hala düsmanlik peşinde
Yukarı
emcales Liste gör
Yazar

yakup beşli
  Alıntı emcales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2013 saat 05:20
Alıntı yapılan EjderHudsy

Bakiyom fitnecilerin planları hazır hemen kişkirtin insanları
Ne direnişi ya! İnsanlar dinsiz imansiz kafirlerden kurtuluyor yavas yavas bazılarıda hala düsmanlik peşinde

insanlık tarihi dinli, imanlı, inançlılardan çektiğinin çoook küçük bir bölümünü çekmemiştir dinsiz, imansız, kafirlerden. inanmak kadar inanmamak da olağandır ve haktır. "dinsiz", "imansız" ve "kafir" söylemleri esas itibariyle hakaret unsuru barındırmasa dahi, "dinsiz, imansız ve kafir" insanları kurtulunması gerekecek, niteliksiz, zararlı kimseler olarak tanımlamanız, hukuken hakaret, ahlaken nefret suçunu işlemeniz manası taşıyor. bir yandan insanlara inançları üzerinden "düşmanlık" duyguları besleyip yayarken diğer yandan dini yahut politik tercihle pek de alakası olmayan bir direniş sürecini "düşmanlık" yaratma maksatlı olarak sunmanız ise ayrı bir tezat oluşturuyor.
selamla.
Yönetimler gelir geçer.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 24>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır