eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ali İsmail Korkmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 24>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2013 saat 00:43
bu KOnu başlığını ben açtım nasıl kapatcam yada mod mu kapatabılıyor...
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2013 saat 08:06
Ali İsmail Korkmaz'ın dövüldüğü gece BirGün'ün başka eylemcileri de dövdüğünü ifşa ettiği polis, 51 gün sonra teşhis için tanıkların karşısına çıkarken bıyığını kesip saçını boyadığından teşhis edilememişti. Tanıklardan biri, BirGün'ün gösterdiği fotoğraflardan sonra kesin konuştu: Bu o!
Haberin devamı için:
http://birgun.net/haber/supheli-polislerden-binbir-surat-taktigi-1347.html
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
alikula Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali KULA
  Alıntı alikula Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2013 saat 08:50
Lig yakında başlayacak, ligler tatil olduğu zaman ülke gündeminde yaşananlar sadece sokaklarda protesto edildi. Bir şekilde zorlansalar da bu eylemler kontrol altına aldılar.

Fakat stadlarda durum başka, onbinlerce kişiyi durduramazlar, o yüzden ilk BURSA maçında hem gezi parkı olaylarını, hem Ali İsmail KORKMAZ başta olmak üzere polisin ve hükümet yandaşlarının katlettiği kişileri anma, hem de son Silivri Komedisi (Dava bile demek istemiyorum) sonrası yaşananları protesto etmek için organize olmalı taraftar, diye düşünüyorum (Zaten aldığım duyumlara göre ÇARŞI, UNİFEB ve ULTRASLAN protesto hazırlığındaymış), bizim gruplarında boş duracağını zannetmiyorum, taraftar sokakta daha edepli idi, ama trübünde değişir, öyle sadece "HER YER TAKSİM HER YER DİRENİŞ", "DİRENEDİRENE KAZANACAĞIZ" demez, girdi mi ana-avrat-soy-sop girer (küfre karşıyız ama hakedenede hakkettiği gibi davranmak gerekir), pankartlar, sloganlar daha ağır olacaktır, biz de yapmalıyız, geçmişteki tecrübeyle sabit biz yaptık mı baya da gündeme otururuz...
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2013 saat 08:54
Alıntı yapılan alikula

Lig yakında başlayacak, ligler tatil olduğu zaman ülke gündeminde yaşananlar sadece sokaklarda protesto edildi. Bir şekilde zorlansalar da bu eylemler kontrol altına aldılar.Fakat stadlarda durum başka, onbinlerce kişiyi durduramazlar, o yüzden ilk BURSA maçında hem gezi parkı olaylarını, hem Ali İsmail KORKMAZ başta olmak üzere polisin ve hükümet yandaşlarının katlettiği kişileri anma, hem de son Silivri Komedisi (Dava bile demek istemiyorum) sonrası yaşananları protesto etmek için organize olmalı taraftar, diye düşünüyorum (Zaten aldığım duyumlara göre ÇARŞI, UNİFEB ve ULTRASLAN protesto hazırlığındaymış), bizim gruplarında boş duracağını zannetmiyorum, taraftar sokakta daha edepli idi, ama trübünde değişir, öyle sadece "HER YER TAKSİM HER YER DİRENİŞ", "DİRENEDİRENE KAZANACAĞIZ" demez, girdi mi ana-avrat-soy-sop girer (küfre karşıyız ama hakedenede hakkettiği gibi davranmak gerekir), pankartlar, sloganlar daha ağır olacaktır, biz de yapmalıyız, geçmişteki tecrübeyle sabit biz yaptık mı baya da gündeme otururuz...

Kulüp başkanı bir bakanı ziyarete gittiğinde yahut bir bakan Eskişehir'e geldiğinde Eskişehirspor'dan bahsettiğinde "Bu takımı siyasete alet etmeyin uleeen" diye çıkış yapıyorsunuz, sonrasında da böyle fikirler ortaya atıyorsunuz. Unutmayın ki Eskişehirspor taraftarının tümü bu konuda aynı fikirde olmayabilir. Orası futbol tribünü siyaset kürsüsü değil !
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
kızıl şimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Evren
Yer: Eskişehir
  Alıntı kızıl şimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2013 saat 09:06
Alıntı yapılan İSMAİL26

ben değil ama sizin gibi solcularla apo ***i beraber parti kuracakmışsınız  siz daha güzel yakışıyorsunuz  o itin yanına 

Apo iti çoktan yeni parti kurdu...AK-PKK...lideri de Recep Tayyip ÖCALAN...çok yakışıyorlar birbirlerine ama di mi...
ES-ES
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2013 saat 09:24
ben ak partili değilim at gözlüğüylede bakmıyorum ne gördüysem onu söylüyorum kim bu vatanı sattıysa ALLAH belasını versin chp nin eski adı shp yi de unutmadık oy için pkklı ***leri partisine aıp beraber kolkola yanyana milletvekilleri olduğunuda hiç unutmadık chp tunceli milletvekili pkklı hüseyin aygünüde unutmadık bu adamlar nasıl ATATÜRK ün partisiyiz derler benim için akp neyse chp de odur
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2013 saat 10:55
şimdi size kim chp dediki bu saldırganlık niye
şuan açık açık siyasi iradenin pislikleri eleştiriliyor oradan lafı chp ye getirmek zaten manidar kendinizi ifşa ediyorsunuz. tüm bu olanların hangisinde kim chp sempatizanlığı, savunuculuğu, taraftarlığı yaptı ki sürekli chp gündeme geliyor.
bunu yada benzeri kötülükler içinde yer aldığında onları da lanetleriz lanetleyelim de şimdi alenen akp nin pisliğinde ortaya hedef değiştirmek konuyu saptırmak için durup durup chp yazmayın. chp nin kendine hayrı yok sizde olmasanız kimse bedavaya reklamını yapmayacak.
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
ankeses Liste gör
Yazar

Adil
Yer: Turkey
  Alıntı ankeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2013 saat 11:17
Git nerede ne yaparsan yap ama bunu ESES'im adına yapma, kendi muhalifliğine ESES'imi karıştırma. Senin gibi düşünmeyenlerin sesi çıkmıyor diye herhalde herkesin senin gibi düşündüğünü zannettin. Yalnız şunu da aklında tut; iznini almadan yürüyüş yaparsan, vatandaşın devletin malına zarar verirsen, günlük hayatı yaşanılamaz duruma getirirsen polis buna müdahale eder. Mukavemet edersen de müdahalenin dozu artar. İşte o zaman mağdur edebiyatı yapmayacaksın. Unutma ki karşındaki polis de esnaf da insan; etten kemikten yapılmış, hata yapabilir. Yanlış yapandan hesabı sorulmalı, o konu başka, ama önce senin gibi düşünenlerin direnişinin hesabı soruldu mu ona bir bakman lazım. Ortamı o kadar karıştırdınız ki at izi it izine karıştı. Aradan ne kadar çok grubun ne kadar farklı hesapları işin içine karıştı farketmediniz herhalde. İktidara karşıt olan herkes bendendir dersen, haketmediğini düşündüğün birçok tepkiyi de göğüslemeye hazır olman lazım.
İşte bu karmaşa içinde Ali ismail (ne yazık ki) kime vurduya gitti. Allah rahmet eylesin, günahlarını affetsin. Ailesine de sabır versiin. Beylik laf olsun diye değil, gerçekten sabır versin. Bilen bilir yaşadıkları acının ne kadar büyük olduğunu. İnşallah onu bu hale getirenler kısa sürede yakalanır da cezasını çeker. Ancak burada da hemen polisi suçlama kolaycılığına ve fırsatçılığına sığınmayalım. Bir dildiğiniz varsa gidin polise, savcıya anlatın. Bence polis de buradaki iddiaları ihbar kabul etmeli, iddia sahiplerini çağırıp bir sorgulamalı. Bakalım kim ne biliyormuş, kim neleri üfürüyormuş!
Tekrar ediyorum ESES'i bu işe karıştırmayın. Muhalifliğinize başka bir ortak payda bulun.  
Yukarı
tugra20 Liste gör
Usta Yazar

sefa
Yer: ankara
  Alıntı tugra20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2013 saat 11:48
lafım bazı arkadaşlara,

o kadar siyasete girmişsiniz ki, 2 gündür uyuşturucu operasyonuyla gözaltına alınlar için bile tribünde pankart açmayı bile teklif edebilirsiniz.

Bu konu başlığının amacı ölen genci anmak ve rahmet dilemek değil,muhalefet olduğu herşeyi buraya yazmak olmuş.Adam Silivri tutuklamalarını bile buraya yazmış.tribünleri siyasete bulaştırmaya kalkmayın,herkes aynı görüşte değil...
Diren ESES...
Yukarı
Dorylaion2626 Liste gör
Yazar

Yiğit Efe Han
  Alıntı Dorylaion2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2013 saat 11:54
Alıntı yapılan tugra20

lafım bazı arkadaşlara,

o kadar siyasete girmişsiniz ki, 2 gündür uyuşturucu operasyonuyla gözaltına alınlar için bile tribünde pankart açmayı bile teklif edebilirsiniz.

Bu konu başlığının amacı ölen genci anmak ve rahmet dilemek değil,muhalefet olduğu herşeyi buraya yazmak olmuş.Adam Silivri tutuklamalarını bile buraya yazmış.tribünleri siyasete bulaştırmaya kalkmayın,herkes aynı görüşte değil...

Kim öldürdü bu masum genci ? Azıcık vicdan biraz adalet bir gün sizede lazım olur elbet.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 24>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,468 saniyede hazırlanmıştır