eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8586878889 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2013 saat 04:27
10 bin hedefimize ulaşıyor muyuz büyük taraftar ?  
Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escalamity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2013 saat 12:15
Kimse merak etmesin bayramdan sonra önemli bir patlama olacak ben ve babam da ayın 15. de alacaz etrafımda birçok kişi bayramdan sonra alacak
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2013 saat 15:36
daha liglerin baslamasına 2 hafta olusu nedeniyle insanlar acele etmiyor ..Ama bi noktada bir kombine patlaması olacaktır. Bu forum dışıdakileri kombineye yönlendirecek bir hava yakalamamız lazım şehir içinde..
Yukarı
black Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı black Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2013 saat 13:20
Eskod tribünü neresi oluyor?
inadına €s€s
Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2013 saat 14:57
İnternetten alacağım kombinemi ancak teslimat nereden yapılacak bi bilginiz var mı? İstanbul'daki herhangi bir biletix gişesinden alabiliyor muyum mesela?
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2013 saat 17:28
Alıntı yapılan black

Eskod tribünü neresi oluyor?

VIP
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
esesliender26 Liste gör
Yazar

Ender
Yer: Bandonun Yanı
  Alıntı esesliender26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2013 saat 17:39

Alıntı yapılan uayuay

İnternetten alacağım kombinemi ancak teslimat nereden yapılacak bi bilginiz var mı? İstanbul'daki herhangi bir biletix gişesinden alabiliyor muyum mesela?
Senin için biletix sitesinden araştırdım.

Perakende Satış Noktalarından bilet teslimatı nasıl yapılıyor?

Biletinizi alırken "Biletix Perakende Satış Noktaları” seçeneğini işaretlediyseniz, gösteri gününden önceki günlerde herhangi bir Biletix Satış Noktası’na uğrayarak biletlerinizi alabilirsiniz.

Hatırlatmakta fayda var: Biletix gişelerinden gösteri günü bilet teslimatı yapılmaz. Lütfen, biletlerinizi gösteri gününden önceki bir günde, herhangi bir Biletix Satış Noktasından almayı unutmayın.

Bunu da hatırlatmakta fayda var: 3D Secure ile güvenli işlem yapılmadı ise biletler sadece biletin satın alındığı kredi kartının sahibine teslim edilebilir. Biletinizi teslim almak için;

Referans numaranızı, satın alma işlemleri sırasında kullandığınız kredi kartınızı, kimlik belgenizi gişe görevlisine gösteriniz.

3D Secure ile yapılan güvenli işlemlerde, biletler, kredi kartı ibrazına gerek olmadan Biletix üyesine sadece kimlik ibrazı ve referans numarası ile teslim edilir.

Sanal kart ile yapılan işlemlerde sanal kartın size ait olduğunu gösteren bir belgeyi (banka yazısı, ekstre vb) göstermek gerekir. Aksi takdirde biletinizi teslim alamazsınız.

Biletinizi teslim alabileceğiniz Biletix Perakende Satış Noktalarını ve çalışma saatlerini öğrenmek için tıklayınız.

Çok Önemli Not: Akmerkez Vakkorama, İş Kuleleri İş Sanat Kültür Merkezi Satış Noktalarında spor karşılaşmalarına ait bilet satışı ve teslimatı yapılmaz.

Kurye ile bilet teslimatı nasıl yapılıyor?

Kurye ile teslimat İstanbul ve Ankara illeri için geçerli bir teslimat yöntemidir. 

Kurye bedeli nedir?

Biletlerinizin adresinize kurye ile teslim edilmesini istediğinizde, işlem başına alınan ve Biletix tarafından da teslimat hizmeti kapsamında kurye şirketine ödenen bedeldir. Kurye bedeli sizin bilginiz dahilinde alınır ve bilet satın alırken "kurye bedeli" için ne kadar bir ücretlendirme yapıldığını ve ne kadar ücret ödeyeceğinizi bilirsiniz. Kurye Bedeli etkinlikler için genel olarak aynı fiyat üzerinden belirlenmekle birlikte, bazı etkinliklere göre nadiren değişiklik gösterebilir.

Hangi kurye firmasıyla çalışıyorsunuz?

İnternet ve çağrı merkezimiz aracılığı ile satın alınan biletlerin teslimatı için kurye opsiyonu seçilmişse, biletleriniz şu andaki iş ortağımız olan UPS (Unsped Paket Servisi San. Ve Tic A.Ş) aracılığı ile size gönderilir.

Yukarı
aerdem26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erdem
Yer: Eskişehir
  Alıntı aerdem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2013 saat 17:49
Alıntı yapılan gitarEs26

Alıntı yapılan esesliender26

Alıntı yapılan gitarEs26

ender kardeşim bende bandonun tam solunda arkadaşlarımla maçı izler sesim kısılana kadar destek olurum bu alışkanlığımdan beni kimse mahrum bırakamaz yaaa haksız mıyım :)

Orası çok başka abi çok başka Cry  N'olur n'olmaz diye tam oradan aldım. Kombineyi neferden alsam yine orada izlerim maçı LOL Yüzde bir milyar haklısın abim.  
işte ben kombineyi alırken bu durumu düşünmedim ki gittim aldım bandonun solu mu sağı mı kenar mı köşe mi yani alt mı üst mü sote biyer mi burada bağırılmaz ya burdan alayım ki zaten öyle bişey olamaz..hiç öyle bişey aklıma gelmedi..neyse ilk defa korktum böyle bi durumdan onun için yazdım ama sanırım çok takmamak gerek iyi geceler renkdaşlar ..bütün sezon beraber bağırmak dileğiyle ozaman
numaraya göre mi oturacağız yoksa ?
Yukarı
esesliender26 Liste gör
Yazar

Ender
Yer: Bandonun Yanı
  Alıntı esesliender26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2013 saat 17:51
Alıntı yapılan aerdem26

Alıntı yapılan gitarEs26

Alıntı yapılan gitarEs26

ender kardeşim bende bandonun tam solunda arkadaşlarımla maçı izler sesim kısılana kadar destek olurum bu alışkanlığımdan beni kimse mahrum bırakamaz yaaa haksız mıyım :)

Orası çok başka abi çok başka Cry  N'olur n'olmaz diye tam oradan aldım. Kombineyi neferden alsam yine orada izlerim maçı LOL Yüzde bir milyar haklısın abim.  
işte ben kombineyi alırken bu durumu düşünmedim ki gittim aldım bandonun solu mu sağı mı kenar mı köşe mi yani alt mı üst mü sote biyer mi burada bağırılmaz ya burdan alayım ki zaten öyle bişey olamaz..hiç öyle bişey aklıma gelmedi..neyse ilk defa korktum böyle bi durumdan onun için yazdım ama sanırım çok takmamak gerek iyi geceler renkdaşlar ..bütün sezon beraber bağırmak dileğiyle ozaman
Bizim stadımızda uygulanması çok zor. Zaten genel kanı da bu yönde... 
Yukarı
aerdem26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erdem
Yer: Eskişehir
  Alıntı aerdem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2013 saat 17:55

Alıntı yapılan aerdem26

Alıntı yapılan gitarEs26

Alıntı yapılan gitarEs26

Bizim stadımızda uygulanması çok zor. Zaten genel kanı da bu yönde... 
eğer öyleyse çok üzülürüm 2 sezondur bandonun yanında oturuyorum orda olamamak bi değişik hissettirir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8586878889 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,523 saniyede hazırlanmıştır