eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8485868788 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliender26 Liste gör
Yazar

Ender
Yer: Bandonun Yanı
Online Durum: Offline
  Alıntı esesliender26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2013 saat 01:04

Alıntı yapılan gitarEs26

ender kardeşim bende bandonun tam solunda arkadaşlarımla maçı izler sesim kısılana kadar destek olurum bu alışkanlığımdan beni kimse mahrum bırakamaz yaaa haksız mıyım :)
Orası çok başka abi çok başka Cry  N'olur n'olmaz diye tam oradan aldım. Kombineyi neferden alsam yine orada izlerim maçı LOL Yüzde bir milyar haklısın abim.  
Yukarı
esesliender26 Liste gör
Yazar

Ender
  Alıntı esesliender26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2013 saat 01:10

Alıntı yapılan Askıeses

Ona bakarsak kaç yıldır kombinelerimizin üzerinde koltuk numarası var hiç öyle oturmuyoruz. Yani bizim bu stadta olacak şey değil zaten koltuk numaralarına uymak malumunuz:) 2 saat önceden gelip güneşleneceğiz bu sevda için yine:)
Kombinede yazan koltuk numarasının tek ehemmiyeti; numaranın 0026 olması heralde Wink
Yukarı
Askıeses Liste gör
Yazar

Cem
Yer: Eskişehir
  Alıntı Askıeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2013 saat 01:12
Alıntı yapılan esesliender26

Alıntı yapılan Askıeses

Ona bakarsak kaç yıldır kombinelerimizin üzerinde koltuk numarası var hiç öyle oturmuyoruz. Yani bizim bu stadta olacak şey değil zaten koltuk numaralarına uymak malumunuz:) 2 saat önceden gelip güneşleneceğiz bu sevda için yine:)
Kombinede yazan koltuk numarasının tek ehemmiyeti; numaranın 0026 olması heralde Wink

Yukarı
gitarEs26 Liste gör
Yazar

ismail
Yer: eskişehir
  Alıntı gitarEs26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2013 saat 01:15

Alıntı yapılan gitarEs26

ender kardeşim bende bandonun tam solunda arkadaşlarımla maçı izler sesim kısılana kadar destek olurum bu alışkanlığımdan beni kimse mahrum bırakamaz yaaa haksız mıyım :)
Orası çok başka abi çok başka Cry  N'olur n'olmaz diye tam oradan aldım. Kombineyi neferden alsam yine orada izlerim maçı LOL Yüzde bir milyar haklısın abim.  

işte ben kombineyi alırken bu durumu düşünmedim ki gittim aldım bandonun solu mu sağı mı kenar mı köşe mi yani alt mı üst mü sote biyer mi burada bağırılmaz ya burdan alayım ki zaten öyle bişey olamaz..hiç öyle bişey aklıma gelmedi..neyse ilk defa korktum böyle bi durumdan onun için yazdım ama sanırım çok takmamak gerek iyi geceler renkdaşlar ..bütün sezon beraber bağırmak dileğiyle ozaman
SADECE -- TEK -- BÜYÜK -- ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Askıeses Liste gör
Yazar

Cem
  Alıntı Askıeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2013 saat 01:18
Alıntı yapılan gitarEs26

Alıntı yapılan gitarEs26

işte ben kombineyi alırken bu durumu düşünmedim ki gittim aldım bandonun solu mu sağı mı kenar mı köşe mi yani alt mı üst mü sote biyer mi burada bağırılmaz ya burdan alayım ki zaten öyle bişey olamaz..hiç öyle bişey aklıma gelmedi..neyse ilk defa korktum böyle bi durumdan onun için yazdım ama sanırım çok takmamak gerek iyi geceler renkdaşlar ..bütün sezon beraber bağırmak dileğiyle ozaman

İyi geceler abi,inşallah
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2013 saat 01:33
Stadyum önündeki kombine satış gişelerimiz,
bayram sonuna kadar
hergün 13.00-22.00 arası açık olacaktır.

Bahadır Ünalan
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2013 saat 01:35
Kartlar pazartesi günü çıkar mı peki ?
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
esesliender26 Liste gör
Yazar

Ender
  Alıntı esesliender26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2013 saat 01:38
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Öyle bir söz var yanılmıyorsam bir yöneticimizin ağzından. Ama şu an %100 kesin bir şey yok. Yarın haberi duyulur eğer pazartesi çıkacaksa.
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2013 saat 01:54

Alıntı yapılan EsesLi Onur

Öyle bir söz var yanılmıyorsam bir yöneticimizin ağzından. Ama şu an %100 kesin bir şey yok. Yarın haberi duyulur eğer pazartesi çıkacaksa.

Aynen öyle ... Şuan kesin bilgi yok . Eğer Pazartesi verilecek olursa ;yarın açıklanır ... Wink
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2013 saat 02:00
Ben cuma günü sormuştum gişeye. Kartların bayramda gelmesini bekliyoruz dediler.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8485868788 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,512 saniyede hazırlanmıştır