eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2013 saat 23:51
Herzaman capsiz bir yonetimiZ var hep capsiz hep capsiz allahin plastik kombine kartini veremiyorsunuz .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2013 saat 00:26
Alıntı yapılan EsAtaEs

Herzaman capsiz bir yonetimiZ var hep capsiz hep capsiz allahin plastik kombine kartini veremiyorsunuz .

Yönetimle ilgisi var ya... Yapmayın şöyle herşeye köstek herşeye köstek... Adam daha yönetimdeki 1 ayını yeni doldurdu ve yaptığı icraatlar ortada , 3-5 gün kombineler gecikti diye laf yapmayın ,eski yönetimin o kadar dengesizlikleri vardı ,bi kombine için bunu yazan kişinin ,5 senedir eski yönetimin o yaptıklarına dayanamayıp tesisleri basması gerekirdi...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
esesliender26 Liste gör
Yazar

Ender
Yer: Bandonun Yanı
  Alıntı esesliender26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2013 saat 00:28
Alıntı yapılan cngzhn

Alıntı yapılan EsAtaEs

Yönetimle ilgisi var ya... Yapmayın şöyle herşeye köstek herşeye köstek... Adam daha yönetimdeki 1 ayını yeni doldurdu ve yaptığı icraatlar ortada , 3-5 gün kombineler gecikti diye laf yapmayın ,eski yönetimin o kadar dengesizlikleri vardı ,bi kombine için bunu yazan kişinin ,5 senedir eski yönetimin o yaptıklarına dayanamayıp tesisleri basması gerekirdi...
Öyle! 
Yukarı
gitarEs26 Liste gör
Yazar

ismail
Yer: eskişehir
  Alıntı gitarEs26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2013 saat 00:37
arkadaşlar ben kombinemi ilk çıktığı gün sabah 10 da aldım.. ve her sene çıkar çıkmaz alırım fakat şu numara olayı benim kafamı karıştırdı..açıklık getirir misiniz.yani ben arkadaşlarımla nereyi kaparsan oraya otur sistemiyle maç izlemicek miyim ? 2 saat önce girip olayın atmosferini yaşamıcak mıyım ? çetin abi bana yer ayarla diyemicek miyim ? eğer öyle değilse  bu iyi bişey değil çünkü.. :)
SADECE -- TEK -- BÜYÜK -- ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
esesliender26 Liste gör
Yazar

Ender
Yer: Bandonun Yanı
  Alıntı esesliender26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2013 saat 00:42
Alıntı yapılan gitarEs26

arkadaşlar ben kombinemi ilk çıktığı gün sabah 10 da aldım.. ve her sene çıkar çıkmaz alırım fakat şu numara olayı benim kafamı karıştırdı..açıklık getirir misiniz.yani ben arkadaşlarımla nereyi kaparsan oraya otur sistemiyle maç izlemicek miyim ? 2 saat önce girip olayın atmosferini yaşamıcak mıyım ? çetin abi bana yer ayarla diyemicek miyim ? eğer öyle değilse  bu iyi bişey değil çünkü.. :)
Hem iyi hem kötü abi Smile Mesela ben tribünün en sevdiğim yeri olan bandonun sağından(yüzün sahaya dönükken solu) aldım kombineyi. Tam nokta atışı. Ancak ahbaplarının da seninle beraber alması lazım ki kafan rahat olsun, beraberce  maçı izle.Tabi maça 2 saat önce gelip yer ayarlamanın da keyfi başka Smile Kuvvetle muhtemel numaralı sistem uygulanamaz. Bizim taraftarla başa çıkamazlar...
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2013 saat 00:45
Açık tribün için numaralı sisteme aldırış etmeyin arkadaşlar. Numaralar "mecbur" olduğu için var, ancak uygulanacak bir sistem değil.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
gitarEs26 Liste gör
Yazar

ismail
  Alıntı gitarEs26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2013 saat 00:53
Alıntı yapılan esesliender26

Alıntı yapılan gitarEs26

Hem iyi hem kötü abi Smile Mesela ben tribünün en sevdiğim yeri olan bandonun sağından aldım kombineyi. Tam nokta atışı. Ancak ahbaplarının da seninle beraber alması lazım ki kafan rahat olsun, beraberce  maçı izle.Tabi maça 2 saat önce gelip yer ayarlamanın da keyfi başka Smile Kuvvetle muhtemel numaralı sistem uygulanamaz. Bizim taraftarla başa çıkamazlar...

sağolasın kardeşim içime su serptin valla :)
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2013 saat 00:55
Bu sistemin türkiyede uygulanması zor ancak VIP te uygulanır hele hele açık tribünde asla
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
gitarEs26 Liste gör
Yazar

ismail
  Alıntı gitarEs26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2013 saat 00:58
ender kardeşim bende bandonun tam solunda arkadaşlarımla maçı izler sesim kısılana kadar destek olurum bu alışkanlığımdan beni kimse mahrum bırakamaz yaaa haksız mıyım :)
Yukarı
Askıeses Liste gör
Yazar

Cem
Yer: Eskişehir
  Alıntı Askıeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2013 saat 01:04
Ona bakarsak kaç yıldır kombinelerimizin üzerinde koltuk numarası var hiç öyle oturmuyoruz. Yani bizim bu stadta olacak şey değil zaten koltuk numaralarına uymak malumunuz:) 2 saat önceden gelip güneşleneceğiz bu sevda için yine:)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,566 saniyede hazırlanmıştır