eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7677787980 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
aliESES26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali YELTEN
Yer: ESKISEHIR
Online Durum: Offline
  Alıntı aliESES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 23:18
Alıntı yapılan kalender 26

Eskişehirspor halkın kulübüdür.Kulümüze sahip çıkacağız, kulübümüze şimdi sahip çıkmazsak yarın söz söylemek için bir mazeretimiz ve kulübümüz olmayacak.

Kulübün içinde bulunduğu ekonomik bataklığın boyutu belli değil. Düne kadar Eskişehirsporlu geçinen, Eskişehirsporun sırtından bir yere gelen ve gelmeye çalışanların ellerini ovuşturarak beklemelerine fırsat vermeyeceğiz.Taraftar boş konuşuyor dedirtmeyeceğiz.

Herkes bilecek ki Eskişehirsporun gerçek sahibi taraftardır. Şimdi söz taraftarımızda.

Kalender içinde yarın taraftarlık görevini yapma ve kombine günüdür.

Yukarı
esesliender26 Liste gör
Yazar

Ender
Yer: Bandonun Yanı
  Alıntı esesliender26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2013 saat 00:45
Alıntı yapılan kalender 26

Eskişehirspor halkın kulübüdür.Kulümüze sahip çıkacağız, kulübümüze şimdi sahip çıkmazsak yarın söz söylemek için bir mazeretimiz ve kulübümüz olmayacak.

Kulübün içinde bulunduğu ekonomik bataklığın boyutu belli değil. Düne kadar Eskişehirsporlu geçinen, Eskişehirsporun sırtından bir yere gelen ve gelmeye çalışanların ellerini ovuşturarak beklemelerine fırsat vermeyeceğiz.Taraftar boş konuşuyor dedirtmeyeceğiz.

Herkes bilecek ki Eskişehirsporun gerçek sahibi taraftardır. Şimdi söz taraftarımızda.

Kalender içinde yarın taraftarlık görevini yapma ve kombine günüdür.

Clap
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2013 saat 01:27
7000 kombine iyidir yeterlidir. 7bini bulursak maç günü satılacak biletlerle stadımızı doldururuz. ne yazık ki kombine kültürümüz yok yavaş yavaş oturacak bu kültür. bu yıl her maç sttad dolu olacaktır umarım beleş bilet falan olmaz.
Yukarı
KALE ARKASI Liste gör
Yazar

Nedim Taylan Ateşdağlı
Yer: ES ES
  Alıntı KALE ARKASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2013 saat 03:36

aynen 7000 konbine opte başına koy 

zaten bu 10.000 konbine olayı yapacaksan taraftarada bişey yapacaksın kombine uygun ama cocuklar için bişey yapılmadı kaç kere burdan söyledik

etrafımda kaç kişi var soruyom

abi konbine alcan mı hayır

neden

cocukta var almıyorlar biletsiz bide cocuğa alamam cok para.

muhabbet bu. buda cok etkili oldu konbine satışlarını ben anca 5000 görürüz diyom

YAŞASIN KÖTÜLER İÇİN CEHENNEM...
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2013 saat 03:49
5 bin-7 bin yetmez hedefimiz 10 bin bunu başaracak güçteyiz şimdilik bin bilet satıldı desek yani ilk 5 gün bin satmışız ayın 6'sına kadarda bin bilet satarsak toplam 2 bin.(Bu hızla bile gitsek min. 4 bin satacağız.Ama yavaş yavaş satış hızı artacak yani bence çok rahat 7 bini aşarız.) zaten 6-16 ağustos arası satışta patlama olur diyorum 10 bin hedef hayal değil Allah'ın izniyle olur.
Yukarı
hozkan73 Liste gör
Yeni Yazar

Hüseyin ÖZKAN
  Alıntı hozkan73 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2013 saat 04:55
Arkadaşlar ben kombine biletlerin satıldığı yıldan beridir kombine alırım. Hatta her yıl kombinelerimi saklamaktayım. Bu yılki kombine mi bayramdan sonra alacağım. Hiç korkuya gerek yok benim gibi yıllardır kombine alanlar bayramdan sonra mutlaka alacaklardır. 10 bin kombineyi rahat buluruz diye düşünüyorum.
Yukarı
hozkan73 Liste gör
Yeni Yazar

Hüseyin ÖZKAN
  Alıntı hozkan73 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2013 saat 04:56
Arkadaşlar ben kombine biletlerin satıldığı yıldan beridir kombine alırım. Hatta her yıl kombinelerimi saklamaktayım. Bu yılki kombine mi bayramdan sonra alacağım. Hiç korkuya gerek yok benim gibi yıllardır kombine alanlar bayramdan sonra mutlaka alacaklardır. 10 bin kombineyi rahat buluruz diye düşünüyorum.
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2013 saat 04:58
Kombine almak önemli ama taksitsiz almak daha önemli. Amaç, sezon basinda büyük bir para girdisi...
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2013 saat 08:20
Kombinesini almak isteyenlere kartların verilmemesi, sadece sözleşme yapılması kombine satışını büyük ölçüde olumsuz etkiliyor.Umarım kısa sürede kartlar hazırlanır. Kombine alanların kartları verilmeye başlanınca satışlar mutlaka hızlanacaktır.
since1965
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2013 saat 09:30
Alıntı yapılan esesliender26

Kombinemi bugün aldım. Biraz sıra bekledm. İnşallah hayırlı olur. Bir de ramazan olduğu için millet iftardan önce çarşıya inemiyor. Üşeniyor açıkçası. İftardan sonra zaten gişeler kapalı. Bayramdan sonra  satışlarda büyük bir artış olur. Eskişehirspor Taraftarı'nın önceden bilet alma alışkanlığı olmadığı gibi erken kombine alma alışkanlığı da yoktur bilindiği üzere Smile

Ramazan ayı sebebiyle stadyum önü bilet gişesi cuma gününden itibaren 13.00-22.00 arası açık olacaktır.

Bahadır Ünalan (İktisadi İşletme/Sosyal Hizmetlerden Sorumlu Asbaşkan)
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7677787980 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,492 saniyede hazırlanmıştır