eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı yusuf_69 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 15:19
Digiturk play 'den Es Es 'in bütün maçlarını aldım..79 TL ve 10 taksit..

yani internetten izliycem, deplasman maçlarını da..

kombine almamak yakışmaz bana ama bakalım..kısmet.. düşünme aşamasındayım..
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 15:23
Alıntı yapılan esesliender26

Gişeler akşam kaça kadar açık?

Akşam 19:00 Kadar açık
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
esesliender26 Liste gör
Yazar

Ender
Yer: Bandonun Yanı
  Alıntı esesliender26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 15:25
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Alıntı yapılan esesliender26

Gişeler akşam kaça kadar açık?

Akşam 19:00 Kadar açık
Teşekkürler Onur Smile 
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 15:43
ben aldım kombinemi artık kartların çıkmasını bekliyorum bakalım kartlar çıktığında kaç satılacak 10 bin kombine satılmıyorsa artık hiç bir şeye laf etmeyelim yok forma neden böyle esstore neden kalitesiz hiç bir şeyi eleştirmeye hakkımız kalmaz.
Yukarı
levent26 Liste gör
Yeni Yazar

LEVENT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı levent26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 16:53
Valla bizde kartlar çıkınca alcaz 7 adet yapacak bişey yok
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 17:30
10 Bin kombine Cok Bir Sayı Değildir Guruplar ve Oluşumlar Almış Olsa 10 Bine Zaten Ulaşılır Biraz Sabredin Bayram DA Ve İLK Macımızın Başlamasına yakın 10 Bine Zaten ulaşılır Daha Bende Almadım Vakit Bulamıyorum

Durum Vaziyet Neyi Gösterir Bilmem Ama 2 Kombine Alıp 1 Renkdaşımıza Hediye Etmeyi Düşünüyorum Umarım O Renkdaşımda Bu Forumdan olur.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
nazimes Liste gör
Yeni Yazar

Nazım
  Alıntı nazimes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 17:45
bu kadar karamsar olmayalım.kendimden örnek vereyim , ramazan dolayısıyla oruç halimle iftardan önce çarşıya inmek çok zor geliyo. 19:00 da kapanıyomuş gişeler.ayrıca kombine kartlar daha basılmamış.insan psikolojik olarak elinde kartla eve dönmek istiyor tabi.haliyle kartların basılmasını bekleyenler de çok fazla.ayın 7 sinden sonra satışların artacağı kanaatindeyim.hem üniversite öğrencileri kredilerini / burslarını alacak hemde bayrama gireceğiz
Maziyi savura savura ES !!
Yukarı
esparta_ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Hatay
Online Durum: Online
  Alıntı esparta_ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 17:52
gecen yıl halıl unala kızdıgımdan dolayı bır cok maca gıtmedım.bu yuzden kombıne de almamıstım.bu yıl bız cıftelerden 6 kısı kombıne almaya karar verdık.halıl unal gıttı ya her hafta farkta yesek gotumuz soguktan da donsa acıkta, cıfteler eskıshır yolu arasına ucakta dusse bu yıl mac kacırmayı dusunmuyorum.halıl unal gıderse gucumun ve sesımın son zerresıne kadar bagırmaya yemın ettım.simdi yemını gerceklestırme de sıra
ANKARA ESES (2022...) AKDENİZ ESES (2019-2022) KARADENİZ ESES (2014-2019)...ESPARTA(2008-2012)
Yukarı
alpinist Liste gör
Yazar

Ahmet ÇANKAYA
Yer: Eskişehir
  Alıntı alpinist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 17:54
Arkadaslar besiktas kombineleri satarken sozlesme imzalatiyormus bir grubu veya zumreyi hedef alan hakaret icerikli ve siyasi icerikli tezahuratlarda kartlar karsiligi odenmeksizin geri alinir ve bjknin mubattap oldugu zararlar bu kisilerden tazmin edilir diye. gerci bu tuketici sozlesmesi 4077 kapsaminda gecersiz gibi duruyor. sonucta fikir aciklama ozgurlugu anayasal.bir hak ve boyle bir tuketici sozlesmesi ile sinirlanamaz. gerci hukukcu abilerim daha iyi bilir ben cok biliyormus gibi ahkam kesmeyeyim. sadece dusuncem bu yonde. Sorum su bizim kombineleri almak icin imzaladiginiz sozlesmede buna benzer maddeler var mi? Buna benzer maddeler ile takimin kufurden alacagi cezalar kombine sahiplerinden tahsil edilebilinir. uygulamada nekadar islevsel olur o ayri bi durum tabii.
ne bir inat ne bir heves
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 17:55

TUSAŞ ÇALIŞANLARI KOMBİNELERİ ALDI

Siyah Kırmızılı takımın maçlarına iç ve dış sahada destek veren TUSAŞ çalışanları toplu kombine alma alışkanlığını sürdürüyor

31 Temmuz 2013 Çarşamba 09:55
TUSAŞ&#8200;ÇALIŞANLARI&#8200;KOMBİNELERİ%20ALDI

Geçtiğimiz günlerde satışa sunulan kombine biletler için taraftar beklenilen ilgiyi şu ana kadar göstermiş değil… 220 liradan satılan açık tribün kombine biletlerine TUSAŞ çalışanları ilgi gösterdi… Dün ve önceki gün TUSAŞ çalışanları toplam 30 adet kombine aldı. Maçları kaçırmayan TUSAŞ çalışanlar bu sayının 150’yi bulacağını söyledi… Atatürk Stadı bilet gişelerinden taraftarın satışına sunulan kombinelere ilginin önümüzdeki günlerde artması bekleniyor…
2Eylül SPOR  
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,496 saniyede hazırlanmıştır