eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kişisel Görüşlerimiz / Taktiklerimiz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 34>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
Online Durum: Offline
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 00:30
Bence Akaminko'yu koycaksın forvet arkasına :) adam çok iyi çalım atıyor ve seviyor da dikine süper gider. Ancak şuanki yerinde de harika oynuyor adam kaçırmıyor.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 01:30
Herkesin fikrine saygım var ama Akaminko-Diego ikilisin bozmak hiçte mantıklı bir iş değil bence bu 2 oyuncu banko olmalı Servet'le olmaz bu iş . Tello eldeki mevcut kadroda asist ve pas özelliği en iyi isim o da oynar . N'Diaye'de yeni transfer hoca Alper'in yerine düşündüğüne göre o da ilk 11'e en yakın isimlerden . Yerli kaleci alınmazsa Boffin'de oynar . Geriye kalıyor 1 kontenjan sol bekten Dede'yi mi keseceksin yoksa Kamara ve Bienvenu'yü mü tribüne yollayacaksın . Maalesef her halükarda 2-3 kaliteli isim yedek kalacak . Keşke Tello'yu Türk yapabilme şansımız olsa ama mümkün mü bilemiyorum .
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 01:38
Alıntı yapılan ES_Kadir

Herkesin fikrine saygım var ama Akaminko-Diego ikilisin bozmak hiçte mantıklı bir iş değil bence bu 2 oyuncu banko olmalı Servet'le olmaz bu iş . Tello eldeki mevcut kadroda asist ve pas özelliği en iyi isim o da oynar . N'Diaye'de yeni transfer hoca Alper'in yerine düşündüğüne göre o da ilk 11'e en yakın isimlerden . Yerli kaleci alınmazsa Boffin'de oynar . 

Altına imzamı atıyorum ... Aynen böyle olacak ...

Alıntı yapılan ES_Kadir

Geriye kalıyor 1 kontenjan sol bekten Dede'yi mi keseceksin yoksa Kamara ve Bienvenu'yü mü tribüne yollayacaksın . Maalesef her halükarda 2-3 kaliteli isim yedek kalacak . Keşke Tello'yu Türk yapabilme şansımız olsa ama mümkün mü bilemiyorum.

Kalan 3 oyuncu da sırayla tribünlerde yer alacaktır diye düşünüyorum ...

Açıkcası Ertuğrul Hoca'nın DEDE konusunda ne düşündüğünü çok merak ediyorum ,hani tecrübesine güvenecek mi ;yoksa yaşından dolayı kendine ilk onbirde en az yer bulan oyuncumuz mu olacak ?

Bienvenü - Kamara ikilisinden ise şanslı bulduğum Kamara .Ama takıma adapte olabildiyse ve iyi bir hazırlık dönemi geçiriyorsa Bienvenüde ilk onbirin vazgeçilmezi olabilir ... 

Sonuç olarak birçok ihtimal var ... Kadromuz zengin ,herşey takımın uyum sağlamasında ve taraftarın birlik ve beraberliğinde bitiyor .

Ligin ilk iki maçında Hocanın neler düşündüğünü az çok tahmin ederiz ... Wink
Yukarı
tugra20 Liste gör
Usta Yazar

sefa
Yer: ankara
  Alıntı tugra20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 08:57
                    Boffin

sezgin Akaminko Diego Özgür

hürriyet

veysel n'diaye tello   erkan

necati
Diren ESES...
Yukarı
cisse007 Liste gör
Deneyimli Yazar

Halit
Yer: Turkey
  Alıntı cisse007 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 09:22
             boffin

sezgin akaminko diego dede

veysel hürriyet n'diaye

erkan               özgür
        bienvenu
seni sevmeyen ölsün..
Yukarı
ben_hakkı Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı çakıcı
  Alıntı ben_hakkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 22:46
                         boffin
      Veysel      akaminko          Diego            özgür çek

hürriyet

n diaye

erkut                    kamara            erkan zengin

bienvenü

Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 12:37

İlerleyen yaşından dolayı Dede artık her maç oynamaz o yüzden farklı alternatifler üretmekte fayda var .
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 13:17
Diego sol bekte oynarsa ;sezon boyunca yediğimiz gollerin %80i Diego'nun kanadından gelir !!!

Diego tamam ,başarılı bir oyuncu ama STOPER mevkinde ... ;)

Deigo sol bekte çooooook ağır kalır !

Özgür'ün bu mevkide olması çok daha mantıklı . Geri dönüşlerde de yaşı itibariyle sıkıntı yaşamaz ... 90 dakika boyunca epey git gel yapabilir ... WinkYine gol yeme oranımız yüksek olur ama ataklarımızın sayısı da epey yüksek olur ... Smile
Yukarı
ben_hakkı Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı çakıcı
  Alıntı ben_hakkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 14:35
                         kayacan
tarık        akaminko      diego        dede(özgür)
e.zengin    hürriyet      endaye            tello(Erkut)

bienvenü       kamara(necati)
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 14:58

Şu takımda en sevdiğim 3 oyuncu Dede, Diego ve Hürriyettir. Ama bana göre hoca ne kadar istemesem de Akaminko'yu ve Ndiaye'nin gelmesiyle Hürriyet'i kesip, o bölge de Veysel'i kullanır.
Ayrıca Bursa'da Aitidor'u bile sağ açıkta kullanmaya çalışmışken elinde o bölgede oynamaya alışkın olan Kamarayı kesmez. Forvetten sağ açık yaratma çabası ortada. Şuna yakın bir kadro çıkarır diye düşünüyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 34>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır