eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7172737475 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 15:43
Alıntı yapılan aerdem26

Alıntı yapılan EsesLi Onur

bugün bende gittim aldım kombinemi
ne kadar satılmış sordunuz mu ?

Hayır sormadım daha dogrusu unuttum soracaktım ama yarın arkadaşada almaya gidecegiz o zaman sorarım
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
efees3526 Liste gör
Yazar

HALİL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efees3526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 15:56
ben sordum nasıl dedim dil ucuyla iyi dedi sayı sordum söylemedi 10000 olur mu dedim inşallah dedi sonra yer seçme işine geldi federasyon yerlerine oturtacakmış herkesi;) açık tribünde yer seçtim açık tribün kıpkırmızıydı hani sinemada koltuk seçer gibi bando üstünden aldım ama hiç yeşil öbeği yoktu
ES ES
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 17:03
Alıntı yapılan efees3526

ben sordum nasıl dedim dil ucuyla iyi dedi sayı sordum söylemedi 10000 olur mu dedim inşallah dedi sonra yer seçme işine geldi federasyon yerlerine oturtacakmış herkesi;) açık tribünde yer seçtim açık tribün kıpkırmızıydı hani sinemada koltuk seçer gibi bando üstünden aldım ama hiç yeşil öbeği yoktu

O dediği biraz zor nereye oturtuyo herkesi yerine ,yeni stadda belki o gelenek olur ama bu stadda o dediğini yapmaları çok zor...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
efees3526 Liste gör
Yazar

HALİL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efees3526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 17:06
Alıntı yapılan cngzhn

Alıntı yapılan efees3526

O dediği biraz zor nereye oturtuyo herkesi yerine ,yeni stadda belki o gelenek olur ama bu stadda o dediğini yapmaları çok zor...

Bende ondan güldüm ben saatler önceden yerimi alacam eleman gelecek bura benim yerim diyecek...
ES ES
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 17:14
Bence çoğu kişi kartların çıkmasını bekliyor.(Ben gibi) Bu alışveriş ve insan psikolojisidir :)
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 17:15
Alacakların çoğu kartların çıkmasını bekliyor.
Yukarı
.mustiii1965 Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: İçindenn
  Alıntı .mustiii1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 17:20
eskişehir atatürk stadında tek kural vardır erken gelen atkısını serer !
Şampiyon ESKİŞEHİR dertlerimin dermanısın
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 17:26
Alıntı yapılan efees3526

Alıntı yapılan cngzhn

Alıntı yapılan efees3526

Bende ondan güldüm ben saatler önceden yerimi alacam eleman gelecek bura benim yerim diyecek...

Bencede zaten ben kapılar açılır açılmaz giriyom ,adam maça 10 dk kala gelip burası benim yerim derse artık nolur bilmiyom
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 17:34
Problem olmaz dikkat ettinizmi bilmiyorum ama eski kombinelerdede tek maçlık biletlerdede koltuk numarası yazıyordu sadece bu sene olan bişey değil .Eski usul devam eder yeni statda da sadece maraton problem olur.
Yukarı
.mustiii1965 Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: İçindenn
  Alıntı .mustiii1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 17:39
kombineler şahsa ait mi olur yoksa yine baska kombineyle de girebilcekmiyiz stada
Şampiyon ESKİŞEHİR dertlerimin dermanısın
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7172737475 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,498 saniyede hazırlanmıştır