eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7071727374 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 01:30
Alıntı yapılan StS

Arkadaşlar benim iş yerim var. Kombineye teşvik için elemanlara kombineyi 150 TL den veriyorum ve ayda 15 15 maaslarindan keseceğimi söyledim. Şimdiden 7 kişi almaya karar verdi hatta içlerinde bir tane sivaslı var. Kartlar basılır basilmaz alacağız. Eğer imkanı olanlar varsa iş yerinde ya da arkadaş çevresinde bu tip kampanyalar duzenlesinler.

Clap Clap Clap Clap 

Yaptığınız olay o kadar güzel ki ... Clap Clap 
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 01:30
Alıntı yapılan StS

Arkadaşlar benim iş yerim var. Kombineye teşvik için elemanlara kombineyi 150 TL den veriyorum ve ayda 15 15 maaslarindan keseceğimi söyledim. Şimdiden 7 kişi almaya karar verdi hatta içlerinde bir tane sivaslı var. Kartlar basılır basilmaz alacağız. Eğer imkanı olanlar varsa iş yerinde ya da arkadaş çevresinde bu tip kampanyalar duzenlesinler.

Sizi tebrik ediyorum
Çok güzel bir düşünce umarım sizin gibi duyarlı kişilerde böyle bir uygulama yaparsa daha çok kombine satarız
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 02:47
Alıntı yapılan StS

Tebrik ederim çok güzel bir düşünce
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 08:40
Açık tribünün adı "Ediz Bahtiyaroğlu Tribünü" olmamış mıydı?
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 12:28
bende her zaman kombinemi alırım ancak kredi kartları durumu var onun bu ay bitikten sonra alacağım.ve benim gibi binlerce insan olduğunu düşünüyorum
Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 12:33
Ayın 7'sini bekliyoruz
Yukarı
esesliender26 Liste gör
Yazar

Ender
Yer: Bandonun Yanı
  Alıntı esesliender26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 13:14
Alıntı yapılan StS

Gözlerinden öpüyorum abicim Clap 
Yukarı
esesliender26 Liste gör
Yazar

Ender
Yer: Bandonun Yanı
  Alıntı esesliender26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 13:40

Arkadaşlar forumda, daha kombinelerin satışına başlanalı birkaç gün geçmesine rağmen "biz 10 bin kombineye ulaşamayız, kendinizi kandırmayın" gibi taraftarın moralini bozan yazıları kınıyorum. " Destek olmuyorsan köstek olma be arkadaş! " demek geliyor içimden. Biz takımın, taraftarın, yönetimin yani bütün şehrin bir hava yakalaması için uğraşıyoruz didiniyoruz; arkadaş çevremize, tanıdıklarımıza bir tane fazladan kombine alsın diye iyi niyetimizle telkinlerde bulunuyoruz. Bazıları çıkıyor yok biz satamayız, edemeyiz, hayal kurmayın, şöyle zor, böyle zor diye atıp tutuyor. Be arkadaşım böyle atıp tutacağına sen de abine, kardeşine, amcana, dayına kombine aldırmaya uğraşsana! Şu an kombine satışlarıyla ilgili büyük bir reklam açığımız var. Yönetim o kadar çok şeyle meşgul ki kombine reklamlarında şu an sıkıntımız var. İşte burada görev bize düşüyor. Kombine reklamını biz yapacağız. Dİyecez ki "Bu sene kombine alanlar oldukça avantajlı. Eskişehirspor düzeyindeki takımlara nazaran kombine fiyatlarımız oldukça düşük. Üstelik yönetim kombine alana 160 TL (kupa maçları hariç) kâr garantisi veriyor. Bu sene kombine alanlar çok kârda olacak. Üstelik kombine satışları çok iyi gidiyor bak abi herkes alıyor sen de al" gibi gaza  getirici bir tutum içinde olmalıyız. (En azından yönetimin kombine reklamlarına başlayacağı güne kadar.)

Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 15:26
bugün bende gittim aldım kombinemi
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
aerdem26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erdem
  Alıntı aerdem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 15:32
Alıntı yapılan EsesLi Onur

bugün bende gittim aldım kombinemi
ne kadar satılmış sordunuz mu ?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7071727374 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,480 saniyede hazırlanmıştır