eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kişisel Görüşlerimiz / Taktiklerimiz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 34>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2013 saat 22:25
boffin tarık akaminko diego özgür ndiaye hürriyet kamara erkan erkut bienvenu
bence kadro böyle olacak erkut form tutarsa tellodan alır formayı gibime geliyor
seviyoruz işte var mı diyeceğin
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı ahmet26dt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2013 saat 22:31
bence kaleye türk takviyesi muhakkak şart. gerektiğinde yabancı kontenjanında boffini kulubeye yollamak için, veya boffin oynarken yedek kulubesinde oturması için kayacan ve sinandan daha kalıteli bir isim lazım.. aklıma sinan bolat ve ertuğrul geliyor ama malesef bu iki isimde ilk 11 için gelmek ister.
hoca sağ bekte oncelıklı veyseli ikinci olarak tarıkı dusunecektir ama servette ısrar ederse sag bekte akaminkoyuda izleyebiliriz. diego ve dedenin yerinin garanti olduğunu düşünüyorum.
ön bölgede ise hurriyeti asla kesmez bence ndiaye ile beraber oynatarak ileri dörtlümüzün defansif zaaflarını azaltmayı planlayabilir. telloyu 10numara bölgesinde batalla tarzı kullanabilir, kanatlarda erkanın yeri garanti gibi gözüküyor, diğer bir kanaat için kamara özgür veysel isimleri ön plana çıkıyor, belki bienvenuyu kanata monte etmeye çalışır bazı maçlarda. boylece forvet ve kanatların defansif zaafı malum oldugundan gecen hurriyet ndiaye bunları tolere edecek ve saglam bir defansif anlayısımız olacak.
forvette ise necati ve bienvenudan başka bir seçenek yok. sercan yıldırım alınıp değerlendirilebilir yedek olarak en azından.

yedeklerden ise tarık özgür aytaç erkut bu sene ilk 11i zorlayabilir ersun yanaldan umutluyduk ama ertugrul hocada genclere guvenıyor eger hakederlerse formayı teslım edecegıne ınanıyorum
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2013 saat 22:36
özgürsol bekte çok etkiliolmaz bence oraya ya dede banko olur yada yerli bir transfer. ayrıca kalede kayacanıda es geçmiyorum bence bu sene çok zorlayacak boffini özellikle yabancı sınırlaması kayacanı motive edecektir.
                                   kayacan
    tarık          akaminko           diego           dede

erkan         hürriyet              ndiaye         özgür
                                 tello(erkut)

bienvenü

Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2013 saat 22:37
Alıntı yapılan gogo26

özgürsol bekte çok etkiliolmaz bence oraya ya dede banko olur yada yerli bir transfer. ayrıca kalede kayacanıda es geçmiyorum bence bu sene çok zorlayacak boffini özellikle yabancı sınırlaması kayacanı motive edecektir.
                                   kayacan
    tarık          akaminko           diego           dede

erkan         hürriyet              ndiaye         özgür
                                 tello(erkut)

bienvenü

veyselide joker yapıyorum istediğiniz yere koyun
Yukarı
cokkotufena Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: 34-26
  Alıntı cokkotufena Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2013 saat 05:38
        boffin
sezgin servet deigo dede

hürriyet ndiaye

erkan      kamara        özgür

bienvenü
Bizler Eskişehirliyiz oLey !
Bir defa değil bin defa ES ES ES Kİ Kİ Kİ ES Kİ ES Kİ ES!!!
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2013 saat 09:04
Tüm sayfalara bakıyorum da özellikle yabancı futbolcular ile ilgili kadrolar kurulup yorumlar yapılırken sanki 10 yabancının 10'u da 34 hafta boyunca sakatlık yaşamayacak,cezalı olmayacak gibi bir telaş görüyorum.Gönül elbette istemez lakin futbolun da bir gerçeği var.Tello,Kamara,Dede geçtiğimiz sezonlarda takımı bu sebeplerden dolayı epey yanlız bıraktı özellikle bu futboolcuları ortalama 5'er maç oynayamayacak gibi düşünebilirsiniz.Bu da toplamda en az 15 maç yapar.Mrkela çok yüksek olasılıkla gidecek onu da düşün kadrodan,başka yabancı transferide olmayacak.Ayrıca futbolcularımızın yapıları gereği her rakibe göre farklı kişiler 11'de olabilir.Misal şahsi görüşüm yaşınında ilerlemiş olmasından dolayı DEDE'nin defansta çok verimli olmayışından fakat sol açıkta liglerde ceza sahasına en isabetli orta yapan futbolcuların başında gelmesinden mütevellit hoca ben olsam Dede'yi genelde iç saha maçlarında ve sol açıkta oynatırım.Ayrıca hep savunduğum birşey var bence bizim takımımız içerde 3-5-2 oynamalı,deplasmanda rakibe göre 4-4-2 yda 4-5-1 oynamalı.Diego,Akaminko defans göbeğinin önünde Hürriyet ve Ndiaye iklisi ile deplasmanlarda çok az gol yeriz üstelik rakip ataklarına göre N,Diaye ve Akaminko ile sağ kanada,Diego ile sol kanada açılarak defans yapılabilir.Bence genel olarak 11'imiz Boffin,Veysel,Akaminko,Diego,Sezgin,Ndiaye,Hürriyet,Özgür,Erkan,Tello,Bienvenüe olur.Ertuğrul Sağlam'ın sisteminde 10 numara ve hızlı forvet çok önemli.10 numara için başta Tello,o olmazsaErkut iş yapar ama ben Özgür'ü eğer diğer 2 futbolcudan verim alamazsa 10 numara pozisyonunda oynatır diye düşünüyorum.
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
ezbol Liste gör
Deneyimli Yazar

erol bakırcı
Yer: Turkey
  Alıntı ezbol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2013 saat 12:00
Eğer kadroya transfer takviyesi olmayacaksa elimizdeki kadro ile rakibe maçlara göre farklı kadrolar göreceğimiz çok net.Yani 7 veya 8 kişilik kemik kadro dışında değişenimiz çok olacak gibi görünüyor.benim dişli rakiplere karşı ofans özellikli kadro ile çıkacağımızı düşünerek yaptığım;

boffin

veysel       akominko       diego        dede

hürriyet        ndiaye

tarık(özgür )       tello                  erkan

necati

denk takımlara karşı maçlarda

boffin
tarık      akominko    diego     serol

hürriyet           ndiaye

kamara          tello         erkan

necati

zayıf rakibe karşı ise

kayacan
veysel     servet    diego   dede

ndiaye
kamara     tello      erkan  özgür

bienvenu

şeklinde olabileceğini düşüyorum.yani elimizdeki kadro lig için fazlası ile yeterli.

eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.
Yukarı
aykut_26_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

AYKUT KARACA
  Alıntı aykut_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2013 saat 14:35
                           Boffin

Tarık(Sezgin)      Akaminko       Diego        Dede(Ufuk)

Hürriyet     N'Diaye

Özgür                   Erkut(Veysel)               Erkan

Necati

Akaminko, Diego, Hürriyet, N'Diaye, Erkan, Özgür. Bunların banko oynaması lazım. Diğerleriyle çeşitli rotasyonlar olabilir.Geriye kalan bir yabancı da skoru değiştirebilecek Kamara ya da Bienvenü olabilir.
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2013 saat 19:34
Akaminko'nun Ertuğrul+Serdar Kesimal'a sattığımızı hayal edersek kadromuz çok daha güzel olabilir.

Yukarı
**eses-26** Liste gör
Deneyimli Yazar

Taylan ATAKURU
Yer: Turkey
  Alıntı **eses-26** Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2013 saat 20:18
Herkesin taktiklerini inceledim ortak nokta herkes N'diaye yi ilk 11 e koymuş demek ki direk ilk 11de oynayacak adam almışız taraftar gözünde. hayırlı olsun...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 34>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır