eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 198199200201202 221>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Online Durum: Offline
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2013 saat 03:33
Çocuk Troll, yakından forumdan uzaklaştırılır
Eskişehirle , Eskişehirsporla hiç bir alakası olmadığı ortada
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
26hasan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hasan
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26hasan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2013 saat 07:35
black denilen arkadaşa bir el atılsın artık.
Şampiyonluk tükenmiş nefeslere
Sinan'a Ediz'lere
Hediyemiz olacak...
Yukarı
maskelibalo Liste gör
Deneyimli Yazar

Lafazan Oktay
  Alıntı maskelibalo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2013 saat 14:38
Alıntı yapılan cngzhn

Bazıları demiş ki Alper'i satmak için H.Ünal kapı kapı dolaştı demiş ve Alper ''ben gideceğim'' diye birşey demedi diyenler var , kusura bakmayın ama Alper istese gitmezdi ,maaşta anlaşmazdı ve imzalamazdı olur biter bu kadar basitti ama bunu yapmadı ve gitti... He gitti diye düşman bellemeyelim ama fb'ye gitme isteği varmış belli ki onun içinde Alper bi Erkan Zengin kadar EsEs'li olamadı bence...

21 yaşında milli olacaksın. Kulübünden 3 kuruş para alacaksın.Onu da düzensiz yarım yamalak alacaksın. Kulüp dar boğazda olacak arkadaşların para alamadığı için haftalardır kazan kaldırıyor olacak.. Başkan ve yönetimin gelecek sana Alper seni fenerbahçeye sattık oraya gidiyorsun diyecek..Senden gelecek para kulübümüzü rahatlatacak diyecek. Sende gitmeyeceksin.. Kulüp menfaatlari bunu gerektiriyor der yine gidersin..

Alıntı yapılan binac26

Demek ESES liyim demeye gerek yok. Tavırlar, davranışlarda bir şey anlatır demışsin. O zaman İlhan Mansız'da koyu bir ESESli idi. Forma numarası 26 idi. 'onun için en iyisini dileyeceğiz' bu çok tehlikeli bir kelime. yani ESES fener maçında da dilersin :) klübe gelip jübile yapması. bu da komik. gelsin 35 inde yapsın jübilesini yani..

Alper Afyon Bolvadinli..Eskişehirsporda oynamış ve gittiği yerde o şehrin plakasını giymek istemiş..
İlhan Mahmudiyeli.. Eskişehirsporda hiç oynamamamış.. Sadece ilinin trafik sembolünü forma numarasını seçmiş..

Gördüğün gibi Eskişehirsporlu olmakla Eskişehirli olmak arasında fark var. Her 26 giyen eskişehirsporlu değil..
Çarpıt çarpıt ama biraz mantık çerçevesi içinde kalarak çarpıt!

Tavırlar davranışlar derken alperin eskişehirsporda futbol oynarken ki tavırlarından bahsediyorum. En basitinden galatasaray bir tilki gibi alperin etrafında dönerken Alper ben galatasaraylıyım diye bir açıklama yapmış olsa yarı fiyatına giderdi Alper.. Aynı şekilde o pazarlıklar sırasında ben fenerliyim diye bir açıklama yapsa 5 trilyon daha az kazanırdık.. Transfer sırasında sessizliğini korumasını, nereye satarsak oraya gitmeye razı duruşunu bende sizler gibi acı ile izledim. Hatta burdan bir arkadaş çok güzel bir yazı yazmıştı Alperin bakışlarından yola çıkarak. Bende 10milyon euro'ya bile satmayın yazmıştım Alperi burda geçmiş mesajlarıma bakarsan..

Satmayacaksın.. Satarsan oyuncuya birşey söyleme hakkın yok.. Benim satılık oyuncum yok deseler, kulüpte paralar tıkır tıkır ödeniyor olsa gitmezdi Alper.. Burda düzenli forma giyiyor.. Milli takıma seçilmiş.. Mesut Hoşcan olsa onu ne pahasına olursa olsun tutardık elimizde.. Satmayın o para külüp kasasına girmeyecek dediler burda.. O zaman neden destek vermediniz de şimdi 3-5 fenerlinin gazıyla alpere sallıyorsunuz?

Sanki Alper Halil Ünal'a gelip patron beni sat demiş gibi çocuga neden yükleniyorsun.. Satan belli.. Alan ise büyük kulüp filan değil, taraftarına şirin gözükmek ve gazını almak için Alperi aldılar. Şike sürecinde kendi taraftarını avutmak için.. Ben o takımda da çok fazla kalacağını sanmıyorum.. Muhtemelen eksi puan ve küme düşme gelir.. en fazla 2 yıl içinde Alper o külüpten ya avrupaya, ya eskişehire döner.. Orda bir emanet olarak görüyorum Alperi..

Diğer oyuncularla kıyaslama konusuna gelince, herkesin bir mizacı var. İçine kapanık, medya ile ilişkilerini hemüz geliştirememiş, mikrofonalara rahat konuşamayan biri ile başka oyuncular arasında farklar olabilir.. Futbolcular twiitera güzel şeylerde yazabilir.. Ama dur bekle bir kaç yıl hele..Nasılsa hepimiz buradayız.. Böyle kıyaslara girmeden önce sonunu bi görelim filmin.. Belki o saydığın kişiler bedavaya giderler külüpten.. O zaman nasıl bir kıyas yapacaksınız?
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2013 saat 17:42
Alıntı yapılan maskelibalo

Alıntı yapılan cngzhn

Bazıları demiş ki Alper'i satmak için H.Ünal kapı kapı dolaştı demiş ve Alper ''ben gideceğim'' diye birşey demedi diyenler var , kusura bakmayın ama Alper istese gitmezdi ,maaşta anlaşmazdı ve imzalamazdı olur biter bu kadar basitti ama bunu yapmadı ve gitti... He gitti diye düşman bellemeyelim ama fb'ye gitme isteği varmış belli ki onun içinde Alper bi Erkan Zengin kadar EsEs'li olamadı bence...

21 yaşında milli olacaksın. Kulübünden 3 kuruş para alacaksın.Onu da düzensiz yarım yamalak alacaksın. Kulüp dar boğazda olacak arkadaşların para alamadığı için haftalardır kazan kaldırıyor olacak.. Başkan ve yönetimin gelecek sana Alper seni fenerbahçeye sattık oraya gidiyorsun diyecek..Senden gelecek para kulübümüzü rahatlatacak diyecek. Sende gitmeyeceksin.. Kulüp menfaatlari bunu gerektiriyor der yine gidersin..

O zaman neden hiç bi zaman röportajlarında falan hiç Erkan gibi konuşmadı ,neden Erkan'da ki sıcaklığı yakınlığı Alper'den göremedik... Bu sene takımda hala maddi sıkıntılar var o zaman Erkan'da bu sene gitsin sizin deyişinizle öyle oluyor...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
maskelibalo Liste gör
Deneyimli Yazar

Lafazan Oktay
  Alıntı maskelibalo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2013 saat 18:37
Neden konuşmadı... Çünkü Alperin mizacı bu..Mikrofonlardan kaçıyor çekiniyor.. Çok etliye sütlüye karışmıyor yanlış yaparım diye.. Zamanla alışacak ve açılacaktı..

Son kupa maçında adam elle atmadım diye isyan edip adeta ağlarken herkes dalga geçiyordu.. Spor programları kıyasıya eleştiriyordu nasıl milli olmuş bir oyuncu böyle konuşur diye..Hep eskişehir için çırpınan, formasının hakkını hep veren biriydi. Bu adam herkesten çok Esesliydi işte..

Aynı şartlar mı var? Alperin gidişi ile Erkan'ın durumu aynı mı?
Başkan değişmiş mesela.. Galatasaray Fener yarış halinde değil mesela.. Alperin 3 yıllık sözleşmesi varken Erkanın seneye bitiyor mesela..Geçen sene futbolculara paralar ödenmezken bu sene ilk iş o olacak mesela...
neden ısrarla Alper ile Erkan kıyası yapıyorsun?

Seneye Erkan hiç para kazandırmadan bonservissiz başka bir kulübe gitse bu sefer kimle kimi kıyaslayacaksın? Boş işler bunlar.. Şu daha esesli bu daha esesli diye birşey yok..Herkes bu kulübün işcisi.. Futbolcular profesyonel.. Yarın örnek gösterdiğin adamlar da gidebilir aynı şekilde..

Ben 10 milyon euro da verseler satmayın demiştim..Yok artık daha neler diye dalga geçenler oldu burda. Alperin öne hızlı oynaması.. oyunun çift yönünü oynaması.. Kendini sürekli geliştirmesi.. 2 yıl sonra çok farklı bir yerde olabilir Alper demiştim..

İnanıyorum hala buna.. Kızgın olduğum kişi ise bay Başkan.. Ağzından bi kere bile Alperi satmayacağız çıkmadı son sene..Hep Alperden gelecek parayı hayal etti durdu. Satmıyorum diyen bir başkan ve yönetim olsa ALper gideceğim diye tutturan birimiydi sanki. Ömrünün sonuna kadar giyerdi bu formayı..

Ayrıca sattırmasaydı taraftar sattırmazdı.. Burda birileri dediler ki kulübün borcu var batarız satmazsak filan dediler..Gerekli kamuoyunu yarattılar. Burda bir güruh vardı ben satmayalım derken gelecek oyuncuları hesap eden, semihi alalım orhan şam tam aradığımız adam, krasic bize yakışır diyenler vardı.. Satmaya dünden razıydılar yani..
Ne oldu? Alper gitti kasada 3 kuruş yok? O gün orda satmayın Alperi diyemeyen kişilerin bugün Alperi eleştirmeye hiç hakkı yok..
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2013 saat 19:01
Ben her zaman Alper'i satmayın dedim bu 1 , yönetimi falan geçtim zaten ben , onlar parayı görünce herşeyini satarlardı ,yani yönetim zaten satacaktı belliydi ,ben Alper'in kendi sözünü diretmesini ve gitmemesini istiyodum ama onuda Alper yapmadı ve ona kızgınım , en son suçlancak kişi Alperdir evet ama en son sıra ona geldi işte...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2013 saat 02:40
Fenerbahçe'nin yeni sezon formaları beli olmuş. Taraftarların pek hoşuna gitmemiş gibi gözüküyor.

ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
M.Gülmez Liste gör
Yazar

Mustafa
  Alıntı M.Gülmez Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2013 saat 03:43
Fenerbahçenin formaları çok kötü tasarım geçen senekiler daha hoştu.
Yukarı
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı Arma İçin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 19:06
Fenerbahçe'nin bu akşamki ön eleme maçında Alper ilk 11'de.
22 Haziran 2013
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 19:35
İstanbul takımlarının endüstriyel futbolun meyvelerinden yararlanması her sene değişik forma çıkartarak 80 ildeki sazanlara satıp para kaynağı olarak görmesi dir bu formalar.Ama gel gelelim ki bunu göremeyip alanlar var.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 198199200201202 221>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır