eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5051525354 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
baran_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

baran
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı baran_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2013 saat 17:32
bahane üretmesin kimse yeni yönetim çok iyi işler yaparak başladı taraftarı havaya sokmak için elinden geleni yapıyor,220 tl kombine fiyatı mükemmel rakam,hala bahane üreten eskişehirsporlu değidir..gerçek eskişehirsporluları lig başlayınca görecez.
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!
Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
Yer: Turkey
  Alıntı yusuf_69 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2013 saat 17:36
Kombineler ne kadar? ben öğrenemedim halaa..
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2013 saat 18:10
Alıntı yapılan yusuf_69

Kombineler ne kadar? ben öğrenemedim halaa..

Açık tribün 220 lira. Kapalı da tribünlere göre farklılıklar var. 500-2500 TL arası.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2013 saat 19:45
Alıntı yapılan baran_esk

bahane üretmesin kimse yeni yönetim çok iyi işler yaparak başladı taraftarı havaya sokmak için elinden geleni yapıyor,220 tl kombine fiyatı mükemmel rakam,hala bahane üreten eskişehirsporlu değidir..gerçek eskişehirsporluları lig başlayınca görecez.

Gerçek olup olmadıklarını nerelerinden anlıyacaz ben 1970 'den beri taraftarım maça giderim sizce ben gerçekmiyim kritel nedir? Söyle bizde bilelim sahteleri dışlıyalım.
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2013 saat 20:21
Kombinelere hâlâ fazla diyorsunuz,inanmak zor. 17 lig,5 kupa maçımız olsa maç başı 10 liraya geliyor.
 Şimdi bahane bulma değil destek zamanı.
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
bravemurat26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: bitlis
  Alıntı bravemurat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2013 saat 22:06
Alıntı yapılan ekinoks_26

Kombinelere hâlâ fazla diyorsunuz,inanmak zor. 17 lig,5 kupa maçımız olsa maç başı 10 liraya geliyor. Şimdi bahane bulma değil destek zamanı.

SÖZ KONUSU ESES İSE GERİSİ TEFERRRUATTIR
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2013 saat 22:37
Bu sezon kombine alıyor,aldırıyoruz.
Yukarı
baran_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

baran
  Alıntı baran_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2013 saat 22:52
Alıntı yapılan TMR 26

Alıntı yapılan baran_esk

Gerçek olup olmadıklarını nerelerinden anlıyacaz ben 1970 'den beri taraftarım maça giderim sizce ben gerçekmiyim kritel nedir? Söyle bizde bilelim sahteleri dışlıyalım.

ben daha ilkolula giderken babam beni maçlara götürürdü,daha dün gibi hatırlıyorum tıklık tıklım dolu tribünler eses sahaya çıktığında kulakları sağır eden tezahüratlar vardı,hep anlatmaya çalıştığım birşey var,biz diğer anadolu takımları sivas kayseri vs.vs. gibi taraftarları değiliz.biz Eskişehirspor taraftarıyız çocukluğumuzda hep bize o şanlı tarihimiz anlatılmadı mı çoğumuz bu duygularla büyümedik mi dedelerimden dinlerdim sözde 3 büyüklerin eskişehire içerde dışarda diz çöküşünü, istanbula trenlerle binlerce insanın gittiği,daha düne kadar şu h.ü den kurtulsak diye bakıyoduk,bir çok taraftar sırf h.ü gibi adamlar yüzünden maçlara gelmedi,ama çok şükür kurtulduk işte,büyük fırsat bu bizim için,çocukluğumdaki taraftarı görmek istiyorum artık tribünlerde.omuz omuza Eskişehir aşkıyla...anlatmak istediğim bu duyguları taşıyanlar hiç düşünmeden takımına sahip çıkacaktır zaten.. saygılar
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2013 saat 00:19
hadi ya çıksın artık kombineler biran önce
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
Miami Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Miami
  Alıntı Miami Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2013 saat 01:20
Arkadaşlar bu başlığa olabildiğince yazıp hep aktif tutmalıyız.
Ayrıca biraz sakin olmakta fayda var.
Önümüzdeki günlerde flaş ismi transfer edip, imzayı attırdıktan hemen sonra kombinelerin çıkması daha uygun olur.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5051525354 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,474 saniyede hazırlanmıştır