eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 194195196197198 221>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
degiray26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ozan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı degiray26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 14:08
Bursaya geçmiş olsun o kadar transfer yaptılar. Fener bugün Salzburg ile eşleşti. Avusturya takımını elerler. Play-off turunda fenere kim çıkarsa ve sonuç ne olursa olsun. Fenerin şike süreci tescilleneceği için Şampiyonlar ligine fenerle play-off ta eşleşen takım gidecek. Netice de bu yürütmeyi durdurma Bursanın önünü kapattı. Cas bunu bilinçli yaptı diye düşünüyorum. Bu Tff ye bir gönderme gibi
SÜRGÜNDE YEŞEREN VATAN KIRIM
Yukarı
croco16 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı croco16 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 14:46
Futbol Profesörü @futbolprofesoru 5 dk

Abdullah Kığılı: CAS'tan olumsuz bir karar çıkması durumunda bile Fenerbahçe bu sezon Avrupa'da oynayabilecek. (NTVSPOR)

Şöyle birşey var twitterda. Neler olucak neler dönücek bizde merakla bekliyoruz. Ama dediğim gibi bizim açımızdan şu an bir kayıp söz konusu değil. Zaten CL 3.ön elemede elensek bile UEFA play offuna düşücektik, şimdi kısmet olursa Vojvodina'yı eleyip UEFA play offuna geçiş yapıcaz.

Bu arada modlarda şu bizim başlığı açsında şuraya yazmaktan kurtulalım ya.

Yukarı
eseszeus Liste gör
Deneyimli Yazar

Ay Yıldız
Yer: eskişehir
  Alıntı eseszeus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 14:50
Alıntı yapılan enes1965

Şu Bizans takımının Avupaya gitmesine sevinenler varya inanılır gibi değil.Bursanın katılmaması dahamı önemli sizin için?
Yıllardır bu yaptıkları şikeler,haksızlıklar yüzünden Bizans takımları demedik mi biz bunlara?
Fenerin bu yüzden Avrupaya gidemeyip ceza almasını istemeniz yerine kalkmışsınız İstanbula karşı dik durmaya çalışan bir Anadolu takımına laf atıyorsunuz.
Kendinizle çelişmeyin.

Gerçekten çok doğru... Bi an kendimi Antu'da falan zannettim bu nedir ya? Aramızda Fener'liler mi var yoksa banamı öyle geliyor? Fener şike yapmıştır inşallah en ağır cezaları alır nefret ediyorum başkalarının hakkını yiyenlerden Fener'de bunlardan biri yapmadığı pislik yok... Diğer İstanbul takımlarından bile daha çok nefret ediyorum Fener'den çünkü onlar başkalarının haklarını yiyen şikeci bi klüp... Asla ama asla bi Anadolu takımına karşı Fener'i savunmam onlar herşeyi hakediyolar... İnşallah Bursa gider Avrupa'ya... Ayrıca ülke puanı düşecek diye İstanbul'luları destekleyeceksek ne farkımız kalıyo bizim iyi o zaman EsEs'ide desteklemeyelim oda gitmesin biyerlere nolur nolmaz ülke puanı düşmesin dimi? Bursa gitsin bu sene ülke puanı düşer belki ama seneler içinde tecrübelendikçe oda ülke puanını yükseltmeye başlar diğer Anadolu takımları içinde geçerli bu... Ayrıca Bursa en fazla ülke puanını düşürür (zaten ülke futboluda yok ya neyse) ama Fener ülkenin itibarını saygınlığını düşürdü ona ne diyeceksiniz? Ayrıca 3 güdük İstanbul'lunun da öyle ülke puanını pek yükselttiği falan yok arada bi başarılı oluyolar diye onlarımı destekliyelim yani ondan bundan 5 yerken 8 yerkende yükselttilermi ülke puanlarını? Onlar fark yiyeceğine gitsin Bursa yesin ne farkeder en azından Anadolu takımı... Bence bu forumda ne olursa olsun hangi takım olursa olsun bi Anadolu takımına karşı İstanbul takımını savunanlar forumdan uzaklaştırılmalı... Bursa'yı bende öyle çok sevmem ama sonuçta Anadolu takımıdır onlarda biz gibi İstanbul'dan nefret ederler... Valla bu İstanbul takımlarına herşey müstehak arkadaş Fener gitsin elemeleri geçsin parayıda Bursa alsın valla ne gülerim he... Big%20smile Bursa'yada hiç gıcık olmam kıskanmam aksine oh olsun Fener'e derim... Daha iyi olsaydıkta biz Bursa'nın yerinde olsaydık kıskançlığa gerek yok... İstanbul takımları isterse herhangi bi konuda haklıda olsalar yinede karşısındaki Anadolu takımını desteklemek lazım... Wink Çirkeflikse çirkeflik artık iyice nefret ettirdiler kendilerinden... Bursa'yada başarılar artık ne diyim Fener olucağına siz olun...
"Ne mutlu TÜRKÜM diyene!"
Yukarı
ben_hakkı Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı çakıcı
  Alıntı ben_hakkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 16:11
Nefretin kötü bir duygu olduğunu biliyorum.
Özellikle dikkat ettim genç nesil es es taraftarı bizler gibi Bizans a çok tepkili.Bu beni sevindiriyor..
Ama Bursa ile de can ciğer kuzu sarması modlarındalar.
Tamam ilk cümlemi unutmadım ama bir şey hatırlatmakta yarar görüyorum böyle düşünen genç arkadaşlara...
Bizansa tercih ettiğiniz Bursa yüzyılın tesadüfleri ve şansı bir araya gelerek 2010 da şampiyon olunca birden bire bizim 40 yıl gölgemizde kalmış Bursa gidip yerine kendilerini, 5.büyük sıfatını alarak Bizans ve Pontus takımlarıyla aynı kategoriye sokup(hani anadolunun yanındaydı.hani bizansa karşılardı)süper ligin efsane olmuş ve ligte oynayan ilk şehir takımı ünvanlı eES ES imize köy takımı muamelesi yapmaya başladılar..Bu mu bizansa karşı koyan bursa.."5 büyüklerden biri" olan! sevgili dostumuz ! Bursa nın soruyorum size bu 4 ezik denen şeylerden farkı ne...
Tek farkı var ...onu söyliyeyim...Başarılarını hazmetmiş Bizans ve Pontus es es in ne kadar hakkına tecavüz etseler de saygılı davranmaya özen gösteriyorlar..
Bursa öyle mi acaba?..Bunlar başarıyı hazmedemeyip es es i küçük görme ve alay konusu yapmaya başladılar...Bunu kabul mü edeyim...Doğaldır ki edemem..Eden varsa beni Bizans yalakası olarak tanımlayabilir..
Beni küçük gören,beni köy takımı gören zihniyet benim için hangi şehir taraftarı olursa olsun Bizans tır..Zaten dikkat edin kendilerine 5.büyük diyen bursalılar onların büyüklüklerini kabul etmişler...Bir de "İstanbula karşıyız" palavrasını atıyorlar.Biz küçüğüz, onlar büyük...Kendini bilen hiçbir es es li"büyük takım "tanımlaması yapmıyor.İşte o yüzden Bursayı sevmiyorum.Ve sevmek zorunda da değilim...Gençlerimizin anlamadığı şey şu, Bursa Anadoluda. Ama mantalitesi Bizans...
Şimdi neden Bursayı sevmediğimi anlatabildimmi.Ben Bursayı sevmiyorum...çünkü bizansı sevmiyorum.
Bu düşüncemi de demokratik bir platform olarak gördüğüm bu sütunlarda kötü 1 tek kelime sarfetmeden paylaşmaya çalıştım..Sevgiler..
Yukarı
croco16 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı croco16 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 16:20
Bu da tam bir iftira. İstediğin Bursalıya sor hiçbirisi kendini 5.büyük diye tanımlamaz ve bu sıfattan özenle kaçınır. Bizim şampiyonluk senesindeki parolamızdı ''5.BÜYÜK OLMAYA DEĞİL 4 BÜYÜK MASALINA SON VERMEYE GELİYORUZ'' bunu diyen bir tribün mü 5.büyük moduna girecek ?

Bursaspor ligin 5.büyüğü değil 5.şampiyonudur, herkesin takımı kendine büyüktür. Ayrıca Anadolunun ağabeyi falan yoktur adı üstünde ANADOLU ! Bu moda giren Bursalı, Trabzonlu veya x takımlı kim varsa popülizm peşindedir, he he diyip geçmek gerekir.
Yukarı
ben_hakkı Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı çakıcı
  Alıntı ben_hakkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 16:28
Alıntı yapılan ben_hakkı

Nefretin kötü bir duygu olduğunu biliyorum.
Özellikle dikkat ettim genç nesil es es taraftarı bizler gibi Bizans a çok tepkili.Bu beni sevindiriyor..
Ama Bursa ile de can ciğer kuzu sarması modlarındalar.
Tamam ilk cümlemi unutmadım ama bir şey hatırlatmakta yarar görüyorum böyle düşünen genç arkadaşlara...
Bizansa tercih ettiğiniz Bursa yüzyılın tesadüfleri ve şansı bir araya gelerek 2010 da şampiyon olunca birden bire bizim 40 yıl gölgemizde kalmış Bursa gidip yerine kendilerini, 5.büyük sıfatını alarak Bizans ve Pontus takımlarıyla aynı kategoriye sokup(hani anadolunun yanındaydı.hani bizansa karşılardı)süper ligin efsane olmuş ve ligte oynayan ilk şehir takımı ünvanlı eES ES imize köy takımı muamelesi yapmaya başladılar..Bu mu bizansa karşı koyan bursa.."5 büyüklerden biri" olan! sevgili dostumuz ! Bursa nın soruyorum size bu 4 ezik denen şeylerden farkı ne...
Tek farkı var ...onu söyliyeyim...Başarılarını hazmetmiş Bizans ve Pontus es es in ne kadar hakkına tecavüz etseler de saygılı davranmaya özen gösteriyorlar..
Bursa öyle mi acaba?..Bunlar başarıyı hazmedemeyip es es i küçük görme ve alay konusu yapmaya başladılar...Bunu kabul mü edeyim...Doğaldır ki edemem..Eden varsa beni Bizans yalakası olarak tanımlayabilir..
Beni küçük gören,beni köy takımı gören zihniyet benim için hangi şehir taraftarı olursa olsun Bizans tır..Zaten dikkat edin kendilerine 5.büyük diyen bursalılar onların büyüklüklerini kabul etmişler...Bir de "İstanbula karşıyız" palavrasını atıyorlar.Biz küçüğüz, onlar büyük...Kendini bilen hiçbir es es li"büyük takım "tanımlaması yapmıyor.İşte o yüzden Bursayı sevmiyorum.Ve sevmek zorunda da değilim...Gençlerimizin anlamadığı şey şu, Bursa Anadoluda. Ama mantalitesi Bizans...
Şimdi neden Bursayı sevmediğimi anlatabildimmi.Ben Bursayı sevmiyorum...çünkü bizansı sevmiyorum.
Bu düşüncemi de demokratik bir platform olarak gördüğüm bu sütunlarda kötü 1 tek kelime sarfetmeden paylaşmaya çalıştım..Sevgiler..

bu mesajımı yok sayıyor(çünkü silemedim.ayrıca yanlışlıkla bursayı ilgilendirmeyen bir sayfada yazmış olduğumu farkederek)) ve bundan böyle bursa hakkında yorum yapmamaya karar verdiğimi belirtmek istiyorum.
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
  Alıntı kktc_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 16:38
Alıntı yapılan enes1965

Şu Bizans takımının Avupaya gitmesine sevinenler varya inanılır gibi değil.Bursanın katılmaması dahamı önemli sizin için?
Yıllardır bu yaptıkları şikeler,haksızlıklar yüzünden Bizans takımları demedik mi biz bunlara?
Fenerin bu yüzden Avrupaya gidemeyip ceza almasını istemeniz yerine kalkmışsınız İstanbula karşı dik durmaya çalışan bir Anadolu takımına laf atıyorsunuz.
Kendinizle çelişmeyin.

Kardeşim güzel iyi hoş diyorsun da konumuz Avrupa. Mesele İstanbul'a karşı dik durmaya çalışan bir Anadolu takımı değil. Mesele Avrupa'dan gelecek ülke puanları. Bize de daha fazla puan kazandıracak takım lazım ülke puanının menfaati açısından. Bursaspor'un ülke puanına Fenerbahçe'den daha fazla katkı yapabileceğini düşünmüyorum. Bu benim ve benim gibi düşünenlerin şahsi fikridir. Saygılar.
Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına
Yukarı
Castiel Liste gör
Yazar

Hamza
Yer: Eskişehir
  Alıntı Castiel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 19:14
Alıntı yapılan kktc_ESES

Alıntı yapılan enes1965

Kendinizle çelişmeyin.

Kardeşim güzel iyi hoş diyorsun da konumuz Avrupa. Mesele İstanbul'a karşı dik durmaya çalışan bir Anadolu takımı değil. Mesele Avrupa'dan gelecek ülke puanları. Bize de daha fazla puan kazandıracak takım lazım ülke puanının menfaati açısından. Bursaspor'un ülke puanına Fenerbahçe'den daha fazla katkı yapabileceğini düşünmüyorum. Bu benim ve benim gibi düşünenlerin şahsi fikridir. Saygılar.

Avrupa'ya onursuzca namussuzca takımların hakkını gasp ederek gidenlerin oynayıp ülkeye puan kazandırmasını tercih edenler Eskişehirspor'un çalınan şampiyonluğuna ve averajla kaçan şampiyonluğuna da eyvallah desinler. Siz nasıl Eskişehirsporlusunuz? UTANMALISINIZ!! Yazıklar olsun.
Eskişehirpor benim en nefret ettiğim düşmanım olsa bile bir gün, asla ve asla kahpe düzenin takımlarını Eskişehirpora tercih etmem bir Bursasporlu olarak!!

Bursaspor olarak izden çok ilerideyiz sportif başarı ve kurumsal ama bu İstanbulu bize tercih etmenizi sağlamamalı.. öYLE düşünenlere yazıklar olsun.
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 19:27
Castiel tutturmuşsun sportif açıdan sizden iyiyiz diye her mesajında aynı şey. Ondan sonra insanlar cevap verince çekememezlik oluyor.
Bizim sevdamız kupalara şampiyonluklara değil. Bu takım kurumsallık da veya sportif anlamda başarılı olduğu için değil, ikinci üçüncü liglerde onuruyla mücadele ettiği için sevildi.
Tribünden uzak 3-5 kişiyi sayma kime sorsan asıl amacımızın Anadolu'yu karşımıza almak değil İstanbul'u yıkmak olduğunu söyler. Zamanın da İstanbul'a karşı isyan ateşini yakan da Eskişehirspor'dur zaten.
Önceden açık da yazan pankartta da dediğimiz gibi İSTANBUL TAKIMLARINI TUTANLAR BİRAZ DA BİZİM TAKIMLARIMIZI TUTSUNLAR..
Yukarı
Maverick26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: Almanya
  Alıntı Maverick26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 19:35
Castiel, akil olarakta bizim seviyeye yaklasmaya calisin, sonra sportif basaridan bahsederiz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 194195196197198 221>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,602 saniyede hazırlanmıştır