eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 192193194195196 221>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
levent Liste gör
Deneyimli Yazar

levent
Yer: eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı levent Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2013 saat 23:08
Banane kardesim nereye gidersen gidin insallah 5 lik paket yapar yollarlar
Gittinizde ne oldu avaraji duzetti elemanlar
sen cok yasa canim feda sana es es sim
Yukarı
croco16 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı croco16 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2013 saat 23:12
Alıntı yapılan levent

Banane kardesim nereye gidersen gidin insallah 5 lik paket yapar yollarlar
Gittinizde ne oldu avaraji duzetti elemanlar

Daha geçen gün E. Sağlam'ın röportajı vardı CL'de bir hedefimiz yoktu zaten amacımız oradan gelecek kaynakla Bursaspor'u borçsuz bir kulüp haline getirip yarınlarını kurtarmak diye. Çok şükür bugünümüz ortada olaya sadece sportif pencereden bakma, bu kulüp CL maçlarında 2 gol atıp 1 puan aldı ama yanında 18 milyon euro civarı cash parada aldı :)
Yukarı
bravemurat26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: bitlis
  Alıntı bravemurat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2013 saat 23:19
Bence bu iş sadece ve sadece Bursaya yaradı.febe 2 ön elemeyide geçip CAS cezayı çaktığı anda Bursa febe nin yerine geçer ve febenin topladığı paraları bursa alır
SÖZ KONUSU ESES İSE GERİSİ TEFERRRUATTIR
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2013 saat 23:23
Alıntı yapılan bravemurat26

Bence bu iş sadece ve sadece Bursaya yaradı.febe 2 ön elemeyide geçip CAS cezayı çaktığı anda Bursa febe nin yerine geçer ve febenin topladığı paraları bursa alır
Valla onun öyle olacağını sanmıyorum, yok olursa ultra saçmalık olur. Fb gruplara kalmayı hakedecek ama Bursa Fb'nin kaldığı yerden devam edecek.? Ya Fb elenirse ne olacak, Bursa ben olsam elenmezdim, zaten benim hakkımdı derse ne olacak, ki demesi hakkıdır. Cas bir saçmalığa girdi ama bakalım ne olacak bu işin sonu...
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
ben_hakkı Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı çakıcı
  Alıntı ben_hakkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 00:07
bursanın ne kadar hakkı varsa es es in de o kadar hakkı vardır.
ş.liginde ilk maçın santrası yapıldığı an.bursanın hakkı bitmiştir.
bir hukukçu olarak fb, takımları bursa yerine elesin ve bursa kılını kıpırdatmadan fb nin alın teriyle ş.ligine gitmeyi düşünebilecek kadar aymaz olamazsınız.aynı durumda es es olaydı bizim aklımızın köşesinden bile geçmezdi.
o yüzden biz es es iz .biz akıllı,deneyimli ve mantıklı taraftarlarız.
çünkü biz bursa gibi leşçi değiliz.şerefimizle düşer,şerefimizle çıkarız.
bana laf atan bursalı şaşkınlıktan ne dediğini bilmiyor.
sırf polemiğe girmemek için yorumumu bursa sayfasına yazmayıp fb sayfasına yazdım...
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 00:17
Alıntı yapılan ben_hakkı

bursanın ne kadar hakkı varsa es es in de o kadar hakkı vardır.
ş.liginde ilk maçın santrası yapıldığı an.bursanın hakkı bitmiştir.
bir hukukçu olarak fb, takımları bursa yerine elesin ve bursa kılını kıpırdatmadan fb nin alın teriyle ş.ligine gitmeyi düşünebilecek kadar aymaz olamazsınız.aynı durumda es es olaydı bizim aklımızın köşesinden bile geçmezdi.
o yüzden biz es es iz .biz akıllı,deneyimli ve mantıklı taraftarlarız.
çünkü biz bursa gibi leşçi değiliz.şerefimizle düşer,şerefimizle çıkarız.
bana laf atan bursalı şaşkınlıktan ne dediğini bilmiyor.
sırf polemiğe girmemek için yorumumu bursa sayfasına yazmayıp fb sayfasına yazdım...

Bizde sevmiyoruz ama sen her mesajında Bursa'ya sallama derdindesin bu nefret takım sevginin önüne geçmiş tabi Eskişehirsporluysan. Saçma sapan konuşmayı bırak artık senin yüzünden onlarda artık Eskişehirspor için atıp tutmaya başlayacaklar. Kim Avrupa'ya gitmiş kim şampiyon olmuş bizi ilgilendirmiyor biz kendi işimize bakalım. Anadoluyla değil yıllardır olduğu gibi İstanbul'la derdimiz.
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 00:36
Alıntı yapılan Dorylaion

Alıntı yapılan bravemurat26

Valla onun öyle olacağını sanmıyorum, yok olursa ultra saçmalık olur. Fb gruplara kalmayı hakedecek ama Bursa Fb'nin kaldığı yerden devam edecek.? Ya Fb elenirse ne olacak, Bursa ben olsam elenmezdim, zaten benim hakkımdı derse ne olacak, ki demesi hakkıdır. Cas bir saçmalığa girdi ama bakalım ne olacak bu işin sonu...

Üstelik fb'nin elediği takımda demez mi madem fb cezalı gidemiyo biz turu geçmiş sayılırız biz gidelim demez mi ,onlarda keriz değildir o kadar herhalde...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
  Alıntı kktc_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 02:04
Bursaspor'un Fenerbahçe'nin ceza almasını sağlamaya çalışarak CAS'a başvurmak istemesi yani kupaya kendisinin katılmak istemesi resmen vatan hainliğidir. Sanki ülke puanına daha fazla katkısı olacak. Yürüyün kardeşim kumda oynayın. Dünkü takımsınız daha asansörlük ne zaman bitti düşüp çıktığınız günleri unutmadık.
Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına
Yukarı
croco16 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı croco16 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 02:13
Alıntı yapılan kktc_ESES

Bursaspor'un Fenerbahçe'nin ceza almasını sağlamaya çalışarak CAS'a başvurmak istemesi yani kupaya kendisinin katılmak istemesi resmen vatan hainliğidir. Sanki ülke puanına daha fazla katkısı olacak. Yürüyün kardeşim kumda oynayın. Dünkü takımsınız daha asansörlük ne zaman bitti düşüp çıktığınız günleri unutmadık.

Bu nasıl bir cümle ya ? İbrahim Yazıcı mı yaptı onca şikeyi Erkan Körüstan mı yaptı  ? Bozdunuz kafayı Bursasporla. Bursaspor'un yaptığı DOĞABİLECEK hakkını şimdiden korumaya almaktır. Fenerbahçe aklandı da bizim mi haberimiz yok ?
Yukarı
SalihSeçer Liste gör
Deneyimli Yazar

Salih Seçer
Yer: Aksaray
  Alıntı SalihSeçer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 02:33
Bursa Başkasının tokmağıyla davul çalmaya kalkışmasın, oh ne ala memleket fb geçsin turu sonra bursa gitsin 1 puan alsın. Bursalılar sahilde kumdan kale yapsınlar. 
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 192193194195196 221>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır