eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
Online Durum: Offline
  Alıntı buonanotte Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 00:04
Kombineye tüm lig maçları dahil mi? önceki yönetim zamanında Bizans maçlarında geçerli değildi sanki, yanlış hatırlıyor olabilirim.
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 00:08
Alıntı yapılan buonanotte

Kombineye tüm lig maçları dahil mi? önceki yönetim zamanında Bizans maçlarında geçerli değildi sanki, yanlış hatırlıyor olabilirim.

Önceki senelerde de geçerliydi yine aynı olacak. Kupa maçları da dahil.
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 00:16
Neresi ucuz 220 tl nin geçen sene 280 tl di ne farkı var bunların halil ünaldan .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 00:19
Ayrıca ağlamaya mı gelmiş bu yeni yönetim kaynak bulacak , yaratıcı olacak , kurumsallaşcak v.s her gelen ağlıyor bu nedir böyle doğru dürüst bonservis ile topçu almadı bu kulup nereye gidiyor paralar .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 00:20
Alıntı yapılan EsAtaEs

Neresi ucuz 220 tl nin geçen sene 280 tl di ne farkı var bunların halil ünaldan .

60 tl fark var

daha ne olsun ya 100 tl felan mı bekliyorsunuz ki anlamıyorum süper lig 17 lig maçı bunun içinde türkiye kupası maçları felanda var 220 tl gayet uygun
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
gürkan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÜRKAN SARIOĞLU
Yer: İSTANBUL
  Alıntı gürkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 00:20
Alıntı yapılan EsAtaEs

Yazıklar olsun ya vallahi. Kusura bakmayın. Büyüğümüzsünüz ama yakıştıramadım. 220lira bence bedava. Sizin yakıştırmanız da hiç uygun değil.

Biz Seninle Doğduk Senin İle Yaşarız Senin İle Ölürüz ES ES im.
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 00:21
Alıntı yapılan EsAtaEs

Ayrıca ağlamaya mı gelmiş bu yeni yönetim kaynak bulacak , yaratıcı olacak , kurumsallaşcak v.s her gelen ağlıyor bu nedir böyle doğru dürüst bonservis ile topçu almadı bu kulup nereye gidiyor paralar .

Üyeliğinin çalındığını düşünüyorum modlar kontrol edebilir mi..
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 00:31
Alıntı yapılan 26_EsEs_65

Alıntı yapılan EsAtaEs

Üyeliğinin çalındığını düşünüyorum modlar kontrol edebilir mi..

Çok komiksin mustafa , yaşın küçük kalbini kırmak istemiyorum , bu insanların halil ünal mesut hoşcan birbirine laf atıp tutarlar iki gün sonra rakı masasında kadehleri tokuşturular senin gtiiğin yerlerden biz geri dönüyorduk bu para yok tiyatrolarını çok izledik sen daha vitaminken .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 00:37
Alıntı yapılan gürkan

Alıntı yapılan EsAtaEs

Yazıklar olsun ya vallahi. Kusura bakmayın. Büyüğümüzsünüz ama yakıştıramadım. 220lira bence bedava. Sizin yakıştırmanız da hiç uygun değil.

Niye geldiler o zaman halil ünalla bunların arasında ne fark var 60 tl mi ,halil ünalda para yok diye ağliyordu bunlarda gelir gelmez başladı azcık uyanık olun hemen kanıyorsunuz sarar beyfendi yapsa ya destek orda iki tane adam sokmuşlar kulube isim yapıp siyasete atılacaklar eslkişehirspor üzerinden yapsaya 8 -10 milyon tl lik reklam anlaşması şu kuluplerin başına azcık dürüst çok zeki olmayan birini koy hepsinden iyi yönetir .ağlayana hemen kanıyorsunuz geniş çerçeveden bakın .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2013 saat 00:41
Göreve geleli daha 1 ay olmuş bir yönetimden ne bekliyorsunuz anlamadım ? 1-2 sene sabrederiz baktık olmuyor ona göre tepkisini koyar zaten taraftar.
Transfere de yönetim değil hoca karar verir bu konu da ki beyanatı da ortada Avusturya kampında eksik görülürse ona göre transfer yapılacak.
Bu işlerin yaşla başla alakası yok H.Ü kadar kötü yönetemez kulübü kimse bu kadar net..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,492 saniyede hazırlanmıştır