eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2013 saat 11:43
Alıntı yapılan scetintas

Bazı arkadaşlarımız demiş ki, Nefer tribününe öğrenciler giriyor fiyatı ucuz olsun...Bende diyorum ki,öğrenci kombinesi olsun her yere ucuz girsin...Lütfen bazı indirimler isterken sadece Nefer tribünü için istemeyiniz herkes için isteyin ki,tek çatı altında olduğumuz belli olsun...

Ögrenci kombinesi güzel bir uygulama olur, olmasida lazim. Burada ögrenciler, engelliler, emekliler daha uygun fiyata kombine alabiliyor.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2013 saat 11:51
Yönetim Açık tribün ve Nefer'in fiyatlarını aynı yapmaz ise bu yönetimin Taraftarla ilk kez sıkıntı yaşamasına yol açabilir.
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2013 saat 12:11
Eskişehirsporumuzun para kazanacağı , stadın en iyi yerinde bulunan tribün neden en ucuz ? Bu yüzden kapalıda maç izlemek isteyip fiyatı çok fazla olduğundan dolayı kapalı kombinesi alamayanlar var.
Yukarı
bravemurat26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: bitlis
  Alıntı bravemurat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2013 saat 12:26
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan Adnan26

Adnan bey Nefer gerçeğini kabulleneceksiniz ..... ...... artık uzaklardan sallamayın olayın içindemisiniz herşeyi buradan takip ediyorsunuz sonra atıp tutuyorsunuz..Kaç kez içerdeki maça geldinizde gördünüz kimin ateşlediğini ? Bu tribün ne zor şartlarda ayakta durdu neler geçirdi biliyormusunuz anca insanları karalamak yaptığınız tek şey o.

Sevgili Emre,

renklerimizi sadece siz mi destekliyorsunuz, baskalari hic stada gitmezmi , sadece sizmi bagirirsiniz?  Sen hangi dünyada yasiyorsun?  Bak yukarida kac kisi Nefer hakkinda düsüncelerini ifade etmis, sen ama yine bana yazmayi tercih etmissin. Resmen takimi sattiniz ama hala burada savunma yapiyorsun. Neyin savunmasini yapiyorsun?  Ben sizi karalamadim abim, siz kendi kendinizi karaladiniz...Diger yazidada yazmistim, eger zamaninda siz tepkilere baslasaydiniz, simdi kral sizdiniz.

Ayrica uzakta olan bir kisi maca gelemezmi? Sen daha aile planlamasinda yokken biz o staddaydik unutma, sabahin 3 ünde stad kapilari önünde bilet sirasina girdik... iyi oku, kendi paramizla maca girdik, biletleri Halil amcamiz vermedi. Öyle takimin tutttugu otobüslerle ben deplasmana gitmedim, kendi arabamla 1.400 km tek yön yapip EsEsin maclarina gittim, 800 km tek yön yapip antrenman izledim, ucaga binip EsEsimin önemli maclarina geldim... Artik mesafeler kolayca gecilebiliyor, 6 saatte Eskisehirdesin. Asil sen yazdigin kisilere dikkat et, kiminle sidik yarisina girecegini iyi sec. Burada millete akil vermeye kalkma. Neferin ne mal oldugunu cümle alem ögrendi ama sen ögrenememissin....  Daha yazacak cok sey var ama bu kadari yeter. 

Gencsin, gururlusun, oglum yasindasin, renkdasimsin... Takima olan sevginin verdigi heyecandan hepimiz bazen asiri tepki gösteriyoruz ama biraz olsun insan gercekleride görmeli... 

SÖZ KONUSU ESES İSE GERİSİ TEFERRRUATTIR
Yukarı
GÖKYAPI Liste gör
Yazar

ismail gök
Yer: antalya
  Alıntı GÖKYAPI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2013 saat 12:31
Alıntı yapılan pop corn

Kombine fiyatları 220 tl olarak açıklandı. Makul bir rakam bence. Fırsatı olan herkes almalı.
Fiyat kadar önemli hususlar ise; taksit, vade farkı ve biletleri kimin satacağı. Bunlar da en kısa zamanda açıklanmalı ve biran evvel 10.000 rakamına ulaşılmalıdır.
nerden açıklandı yahu biz duyamadık.resmi sitede bugün henüz tolantı yapılacağı ve ondan sonra paylaşılacağı yazıyor.yani  henüz belli değil arkadaşlar....
ölümüne eses'liyiz
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2013 saat 13:04
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan Adnan26

Adnan bey Nefer gerçeğini kabulleneceksiniz ..... ...... artık uzaklardan sallamayın olayın içindemisiniz herşeyi buradan takip ediyorsunuz sonra atıp tutuyorsunuz..Kaç kez içerdeki maça geldinizde gördünüz kimin ateşlediğini ? Bu tribün ne zor şartlarda ayakta durdu neler geçirdi biliyormusunuz anca insanları karalamak yaptığınız tek şey o.

Sevgili Emre,

renklerimizi sadece siz mi destekliyorsunuz, baskalari hic stada gitmezmi , sadece sizmi bagirirsiniz?  Sen hangi dünyada yasiyorsun?  Bak yukarida kac kisi Nefer hakkinda düsüncelerini ifade etmis, sen ama yine bana yazmayi tercih etmissin. Resmen takimi sattiniz ama hala burada savunma yapiyorsun. Neyin savunmasini yapiyorsun?  Ben sizi karalamadim abim, siz kendi kendinizi karaladiniz...Diger yazidada yazmistim, eger zamaninda siz tepkilere baslasaydiniz, simdi kral sizdiniz.

Ayrica uzakta olan bir kisi maca gelemezmi? Sen daha aile planlamasinda yokken biz o staddaydik unutma, sabahin 3 ünde stad kapilari önünde bilet sirasina girdik... iyi oku, kendi paramizla maca girdik, biletleri Halil amcamiz vermedi. Öyle takimin tutttugu otobüslerle ben deplasmana gitmedim, kendi arabamla 1.400 km tek yön yapip EsEsin maclarina gittim, 800 km tek yön yapip antrenman izledim, ucaga binip EsEsimin önemli maclarina geldim... Artik mesafeler kolayca gecilebiliyor, 6 saatte Eskisehirdesin. Asil sen yazdigin kisilere dikkat et, kiminle sidik yarisina girecegini iyi sec. Burada millete akil vermeye kalkma. Neferin ne mal oldugunu cümle alem ögrendi ama sen ögrenememissin....  Daha yazacak cok sey var ama bu kadari yeter. 

Gencsin, gururlusun, oglum yasindasin, renkdasimsin... Takima olan sevginin verdigi heyecandan hepimiz bazen asiri tepki gösteriyoruz ama biraz olsun insan gercekleride görmeli... 

Hala iftira atıyorsunuz ben kombinemi kendi alın terimle çalışıp alıyorum kimsenin 5 kuruşuna ihtiyacım yok..Halil ünal istifa diye de bağırdım buradaki yazılarımıda araştırın tek bir tane halil yanlısı mesajımı bulursanız forumu bırakırım hodri meydan.Sizde benim babam yaşımdasınız gerektiği kadar saygı duydum ama iftira ve karalama ile bir yere varamazsınız.Birde sen yokken biz staddaydık şöyle böyle laflarını bir kenara bırakalım boynuz kulağı geçermiş.Ben siz niye gelmiyorsunuz demiyorum sadece uzaktan takip edebiliyorsunuz ona göre yorum yapıyorsunuz diyorum aradaki ince çizgiyi anlamınızı umut ediyorum.Kimsenin Eskişehisporlulugunu sorgulamıyorum sadece olayları tek taraflı değerlendirmeyin diyorum.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
essukru26 Liste gör
Yazar

şükrü gültekin
  Alıntı essukru26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2013 saat 13:08
http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=1386 ve sonunda beklenen açıklama geldi hayırlı olsun.
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2013 saat 13:10
http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=1386

açık:220 lira kapalı:500 lira-2500 lira

neferi bu sene açık tribünde izleyebiliriz gibime geliyor.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
12nciAdam Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Protokol Tribün
  Alıntı 12nciAdam Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2013 saat 13:15
Yönetim Kurulu üyemiz ve Kulüp Basın Sözcümüz Bekir Sıtkı Saraç bugün tesislerimizde bir basın toplantısı düzenledi.
   Fenerbahçe ve Beşiktaş kulüplerinin aldığı Avrupa Kupaları cezalarından dolayı kulüp olarak üzüntülerini ve geçmiş olsun dileklerini belirterek söze başlayan Saraç

Bu ne lan ? Biz üzülmüyoruz yönetim nasıl üzülüyor? Çabuk tepki vermeliyiz?
Yukarı
angelica Liste gör
Deneyimli Yazar

faruk
Yer: istanbul
  Alıntı angelica Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2013 saat 13:18
Alıntı yapılan ersin2626

http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=1386

açık:220 lira kapalı:500 lira-2500 lira

neferi bu sene açık tribünde izleyebiliriz gibime geliyor.

500 tl kapalı kombinesi ise çok satılacağını sanmıyorum.biletli girende nefer grubu kadar dolduramaz ama açık ile aynı fiyatta olması da saçma oluyordu.ya 300 tl gibi orta yol olacak ya da artık neferde sürekli performansından dert yandıgı açıga teşrif edecek.
Taraftar olmak; Hiçbir menfaat beklemeksizin, gücünün yettiği kadar maddi ve manevi bağlı olduğun renklere destek olmak, yer ve zaman farketmeden takımına sahip çıkmaktır.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır