eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2013 saat 03:53
dün açıklanacaktı ne oldu
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
es-es77 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: Turkey
  Alıntı es-es77 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2013 saat 08:54
2eylul gazetesinde 200tl olduğunu soyluyor.
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez"
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2013 saat 10:27
Bence 200 de olsa 250 de olsa almak lazım.
Belki Bir Gün!
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2013 saat 10:42
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan Adnan26

Adnan bey
Nefer gerçeğini kabulleneceksiniz ..... ...... artık uzaklardan sallamayın olayın içindemisiniz herşeyi buradan takip ediyorsunuz sonra atıp tutuyorsunuz..Kaç kez içerdeki maça geldinizde gördünüz kimin ateşlediğini ? Bu tribün ne zor şartlarda ayakta durdu neler geçirdi biliyormusunuz anca insanları karalamak yaptığınız tek şey o.

Sevgili Emre,
renklerimizi sadece siz mi destekliyorsunuz, baskalari hic stada gitmezmi , sadece sizmi bagirirsiniz?  Sen hangi dünyada yasiyorsun?  Bak yukarida kac kisi Nefer hakkinda düsüncelerini ifade etmis, sen ama yine bana yazmayi tercih etmissin. Resmen takimi sattiniz ama hala burada savunma yapiyorsun. Neyin savunmasini yapiyorsun?  Ben sizi karalamadim abim, siz kendi kendinizi karaladiniz...Diger yazidada yazmistim, eger zamaninda siz tepkilere baslasaydiniz, simdi kral sizdiniz.

Ayrica uzakta olan bir kisi maca gelemezmi? Sen daha aile planlamasinda yokken biz o staddaydik unutma, sabahin 3 ünde stad kapilari önünde bilet sirasina girdik... iyi oku, kendi paramizla maca girdik, biletleri Halil amcamiz vermedi. Öyle takimin tutttugu otobüslerle ben deplasmana gitmedim, kendi arabamla 1.400 km tek yön yapip EsEsin maclarina gittim, 800 km tek yön yapip antrenman izledim, ucaga binip EsEsimin önemli maclarina geldim... Artik mesafeler kolayca gecilebiliyor, 6 saatte Eskisehirdesin. Asil sen yazdigin kisilere dikkat et, kiminle sidik yarisina girecegini iyi sec. Burada millete akil vermeye kalkma. Neferin ne mal oldugunu cümle alem ögrendi ama sen ögrenememissin....  Daha yazacak cok sey var ama bu kadari yeter. 

Gencsin, gururlusun, oglum yasindasin, renkdasimsin... Takima olan sevginin verdigi heyecandan hepimiz bazen asiri tepki gösteriyoruz ama biraz olsun insan gercekleride görmeli... 

Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
nofear_2626 Liste gör
Yazar

fuat çakır yıkılmaz
  Alıntı nofear_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2013 saat 11:25
halil ünala neden istifa diye bagırmadınız(takım etkilenir). h.ü. içerdeyken bazı kişilere baktı(takım etkilenmesin diye).paralar aktardı.beleş bilet verdi kendinizi üç beş bilete sattınız.
EESSKKİİŞŞEEHHİİRR
Yukarı
nofear_2626 Liste gör
Yazar

fuat çakır yıkılmaz
  Alıntı nofear_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2013 saat 11:26
bedava girin kapalıya..en iyisi bu hem takım etkilenmez..
EESSKKİİŞŞEEHHİİRR
Yukarı
nofear_2626 Liste gör
Yazar

fuat çakır yıkılmaz
  Alıntı nofear_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2013 saat 11:29
şimdi hoşcana yalakalık yapın büyük başkan diye...bu saatden sonra nefer grubuna giren adamın es_es sevdasından şüphe edilir..yazık..
EESSKKİİŞŞEEHHİİRR
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2013 saat 11:31
220 tl açık olmuş hayırlı olsun
ismail Genç @isoloji 8 sn
Kombine fiyatlari resmi olarak aciklandi. Acik tribun ve Nefer 220 TL, Kapali 500-2500 TL arasi...
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2013 saat 11:32
Bazı arkadaşlarımız demiş ki, Nefer tribününe öğrenciler giriyor fiyatı ucuz olsun...Bende diyorum ki,öğrenci kombinesi olsun her yere ucuz girsin...Lütfen bazı indirimler isterken sadece Nefer tribünü için istemeyiniz herkes için isteyin ki,tek çatı altında olduğumuz belli olsun...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
pop corn Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih ÇAVDAR
  Alıntı pop corn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2013 saat 11:38
Kombine fiyatları 220 tl olarak açıklandı. Makul bir rakam bence. Fırsatı olan herkes almalı.
Fiyat kadar önemli hususlar ise; taksit, vade farkı ve biletleri kimin satacağı. Bunlar da en kısa zamanda açıklanmalı ve biran evvel 10.000 rakamına ulaşılmalıdır.
slogan bulamadım.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır